Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Czego szukasz?

Rodzinna Agencja Artystyczna Teatr Kubika

Działamy na rynku kultury od 1995 roku. Zaczynaliśmy od prowadzenia kursów tańca a dziś oferujemy Państwu kompleksową usługę organizacji imprez opartą o wieloletnie doświadczenia. Mamy ambicje realizować ją z najwyższymi standardami. Specjalnością naszej firmy jest organizacja imprez dla dzieci od lat 2 do 102. Spotkania pełne zabawy i uśmiechu ze spektaklem, konursami, zabawami i pokazem gigantycznych baniek fascynują i wciągają uczestników. Zapewniamy również dmuchane urządzenia rekreacyjne, które dopełniają całości zabawy. Pragniemy zaproponować dzieciom niezwykłe spotkanie... chwilę z TEATREM KUBIKA. Wspaniałym światem wyobraźni i iluzji. Nasz teatr odwołuje się do wrażliwości, wyobraźni i wewnętrznych przeżyć widza. Nasze działania rozwijają w uczestnikach inteligencję, myślenie abstrakcyjne, koordynację oraz wiele innych umiejętności potrzebnych dziecku do pełnego rozwoju. Gwarantujemy dużo dobrej zabawy, profesjonalizm, rzetelność i pełną obsługę. Beata i Radosław Kubik

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Art-re.

Art-re. Studio małych form teatralnych, scenografii i reżyserii. Firma zajmuje się tworzeniem przedstawień a także warsztatów ekologicznych i programów dla dzieci. Dzieci mają możliwość wystąpienia na scenie razem z aktorami i współtworzenia przedstawienia, a także kreowania bajkowego wszechświata, gdyż każde z nich jest interaktywne. Oferta dopasowana jest do dzieci w wieku żłobkowym , przedszkolnym i szkolnym. Przedstawienia trwają od 40-45 minut czyli tyle co godzina dydaktyczna, a po nich proponujemy liczne zabawy okolicznościowe. Nasze propozycje są tak skonstruowane, że mogą być także pokazywane w plenerach.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Festiwal Japońska Wiosna

Fundacja Sztuki Marebito wyrosła z poszukiwań teatralnych na granicy kultur tradycyjnych i współczesnych technik performatywnych. Bezpośrednim impulsem do nadania Fundacji ram formalnych była chęć zorganizowania w Polsce warsztatów z mistrzem teatru nō, Akirą Matsuim w 2005r. Od tego czasu działalność Fundacji stopniowo się rozwija. Powstają kolejne spektakle, zyskujemy partnerów.Dzięki działaniom Fundacji powstała grupa Ryokurankai, prowadzona przez mistrza Akirę Matsuiego, regularnie praktykująca sztukę aktorską teatru nō i prezentująca swoje osiągnięcia podczas występów min. na konferencjach japonistycznych.Przy Fundacji Sztuki Marebito, niemal od początku jej istnienia, działa Teatr Marebito, łączący w swoim języku artystycznym doświadczenia zebrane podczas spotkań z nauczycielami współczesnych i tradycyjnych form teatralnych lub z pogranicza teatru.Fundacja wspiera również inne grupy i artystów, o podobnych zainteresowaniach, w realizacji ich własnych projektów. Zależy nam na stworzeniu sytuacji bezpośredniego spotkania. Spotkania z drugą kulturą, sztuką, drugim człowiekiem, poprzez organizację wydarzeń artystycznych, festiwali, warsztatów. Chcemy tworzyć pomost pomiędzy sztuką tradycyjną a współczesnością. Nie ukrywamy, że najbliższa jest nam sztuka japońska.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską
z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego