Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Czego szukasz?

Studio Tańca Jankowski

Jest to szkoła dla wszystkich: - par i pojedynczych osób chcących nauczyć się tańczyć od zera - oraz tych rozwijających swoje umiejętności i zainteresowania tańcem towarzyskim - albo przygotowujących się do ważnych życiowych imprez - jak również dla tych pokonujących bariery nieśmiałości i zaczynających przygodę z tańcem solo czy indywidualnie z instruktorem - Ci którzy tańczą „po swojemu” znajda u nas szansę rozwoju, powiększenia wiadomości, o konkretnych technikach a co za tym idzie urozmaicenia możliwości zabawy tańcem. - powodzeniem cieszą się również zajęcia dla dzieci, na których dbamy o prawidłowy rozwój ruchowy, a dzieci doskonale bawiąc się szlifują swój często ukryty talent

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Urban Dance Zone

Jak mówią nasi kursanci, Urban Dance Zone to miejsce z klimatem, gdzie zapomina się o codziennych trudach i troskach. Miejsce gdzie kursanci i instruktorzy nierzadko spędzają czas również po zajęciach, dzieląc się swoją pasją do tańca. W Urban Dance Zone zajęcia prowadzą tancerzy i instruktorzy, którzy robią to profesjonalnie i z zapałem. Są to osoby z wieloletnim doświadczeniem jak i również młodzi wiekiem tancerze, którzy w UDZ mają otwartą drogę do kariery tanecznej.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Robert Bondara

Tancerz, choreograf i pedagog. Artysta Polskiego Baletu Narodowego. Ukończył Państwową Szkołę Baletową im. Feliksa Parnella w Łodzi (2002). Początkowo występował w tamtejszym Teatrze Muzycznym, a następnie przeniósł się do Teatru Wielkiego w Poznaniu. Wreszcie, we wrześniu 2005 roku dołączył do zespołu baletowego Teatru Wielkiego - Opery Narodowej. Od 2009 roku jest koryfejem Polskiego Baletu Narodowego. Występował na scenie warszawskiej w całym repertuarze, zarówno w baletach klasycznym, jak i w przedstawieniach choreografów współczesnych, jak: Jiří Kylián, John Cranko, Krzysztof Pastor, Alexei Ratmansky, Emil Wesołowski i Emanuel Gat. Jest także absolwentem pedagogiki baletu warszawskiej Akademii Muzycznej, z którą współpracuje obecnie jako pedagog. W 2008 roku zdobył II nagrodę (pierwszej nie przyznano) oraz Nagrodę Specjalną Towarzystwa im. Witolda Lutosławskiego w Ogólnopolskim Konkursie Choreograficznym im. Bronisławy Niżyńskiej w Warszawie za duet Andante con moto do muzyki z Koncertu fortepianowego Wojciecha Kilara. W tym samym roku rozpoczął współpracę z Warszawskim Teatrem Tańca Aleksandry Dziurosz, a w 2009 roku został członkiem-założycielem Stowarzyszenia Strefa Otwarta.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską
z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego