Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Czego szukasz?

Warsztaty tworzenia lamp - lampy z recyklingu

Stwórzmy świetlną instalację której rozbłysk będzie symbolicznym rozpoczęciem działalności DCK. Noc z 22 na 23 czerwca- to nie tylko data otwarcia DCK- to Noc Świętojańska! Noc lampionów, świateł i ognia! Mieszkaniec miasta, który zechce zaprojektować i zrobić lampę będącą częścią świetlnej iluminacji DCK- pod okiem instruktora – może uczestniczyć w dwóch weekendowych edycjach bezpłatnych warsztatów: Wprowadzenie: godz 11, zajęcia 12 -15 Zapisy telefoniczne 606 254 156 Rozmaite materiały, oprawki i kable czekają na pomysły uczestników. Lampa, która weźmie udział w wystawie-instalacji w dniu otwarcia wróci później do swojego twórcy.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Drycha - kartki, lalki, kolaże fotograficzne

Scrapbooking znalazłam wiosną 2008 roku. W sieci wpadłam na nieznane mi słówko, poszukałam i tak trafiłam na forum Scrappassion. Ruszyła kolejna maszyna. Oczywiście nie mogłabym zajmować się tylko jedna rzeczą... Od tamtego momentu zaczęłam robić lalki. Poza tradycyjnym scrapbookingiem oczywiście kartki, notesy... Ostatnio zabrałam się za biżu - kto by pomyślał, ze wyszywanie filcu koralikami tak mnie wciągnie? Kolaże, które sklejam pojedynczo diametralnie różnią się od moich albumów. Nie mogłabym składować masy małych albumów

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: mazowieckie ...

Rzeźbiarskie zabawy językowe

„Rzeźbiarskie zabawy językowe” to projekt podnoszący kompetencje językowe dzieci poprzez twórczą zabawę. Cykl czterech warsztatów artystyczno-edukacyjnych prowadzą artyści z Reaktora – Laboratorium Rzeźby w świetlicy w Szkole Podstawowej nr 58, na Targówku Fabrycznym. Uczestniczą w nich dzieci polskie i cudzoziemskie z ośrodka dla cudzoziemców przy ul. Księżnej Anny 24. Pierwszą częścią warsztatów są zabawy językowe. Dzieci bawią się słowami, poznają ich pisownię, znaczenie i barwę emocjonalną. Wybierają swoje ulubione i te, których zdecydowanie nie lubią. Następnie z różnych materiałów plastycznych budują litery, zdobią je, a potem układają z nich wyrazy. Tym razem uczestnicy zdecydowali, że będą to słowa: miękki, ciężki i ostry. Pod okiem artystów w ciągu trzech zajęć wykonują przestrzenne instalacje, lekkie i łatwe do przenoszenia, by zaprezentować kolegom z innych klas. W projekcie bierze udział 20 dzieci, z czego ponad połowa to dzieci z Ukrainy, Czeczenii, Tadżykistanu i Gruzji. Projekt „Rzeźbiarskie zabawy językowe” organizuje Fundacja „Dom Kultury”, dzięki dofinansowaniu przez Miasto Stołeczne Warszawę.

Cena od: 0 pln do: 0 pln
Obszar działalności: mazowieckie ...
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską
z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego