Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Czego szukasz?

Bazar Sztuki

BAZAR SZTUKI- galeria rzeczy i wydarzeń rozmaitych, skupia i wspiera młodą sztukę, kreatorów rzeczywistości i pasjonatów życia, dla których cud ludzkich rąk i lotnej myśli jest bezcennym darem z którego nie boją się korzystać. Zajmujemy się organizacją warsztatów artystycznych, spotkań muzycznych, filmowych i innych. Pierwszy rok działalności, wypełniony był muzyką, obrazem, słowem, minął niepostrzeżenie "jak jeden dzień". Zapraszamy do miejsca stworzonego z myślą o ludziach pełnych pasji tworzenia, szacunku do magii rąk, miłości do rzeczy ciekawych, awangardowych jak również użytkowych. To miejsce w którym znajdziecie niecodzienne propozycje, unikalne rzeczy i swobodę fantazji. Tu możecie pozwolić sobie na myślenie zmysłami. Proponujemy szeroką gamę usług artystycznych. Od misternej, kobiecej biżuterii, ręcznie robionych drobiazgów, malarstwo, rzeźbę, ceramikę, odzież zdobioną, zabawki po fotografię, elementy dekoracji wnętrz a nawet muzykę. To nie jest sposób na nudę , to sposób na życie.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Galeria Wiejska Zawady Oleckie

Galeria Wiejska w Zawadach Oleckich a w niej rękodzieło wykonane przez gospodarzy Anię i Roberta Maluchników. Do kupienia lub na zamówienie przedmioty użytkowe i do wyposażenia wnętrz: ceramika (wyroby z gliny), ręcznie szkliwione kafle, dekory, wyroby drewniane inkrustowane ceramiką, murale ceramiczne i malowane, dekoracje. Galeria to także urządzony meblami, głównie znalezionymi na śmietniku, którym przywrócono duszę, ręcznie szkliwionymi kaflami, ozdobiony muralami i wyrobami Galerii, poniemiecki dom i pensjonat ze starej obory, w którym można zamieszać lub zwiedzić. Warsztaty ceramiczne od maja do września. A wszystko to na skraju jednej z najdzikszych polskich puszcz, nad uroczym jeziorkiem. Zapraszamy!

Cena od: 0 pln do: 1000 pln
Obszar działalności: Cała Polska

Uniwersytet Ludowy Rzemiosła Artystycznego

Uniwersytet Ludowy Rzemiosła Artystycznego serdecznie zaprasza nauczycieli, instruktorów oraz wszystkie osoby zainteresowane rękodziełem artystycznym do udziału w 20 godzinnych warsztatach, organizowanych w naszej placówce w Woli Sękowej. Zgłoszenie udziału w warsztatach odbywa się drogą internetową lub pocztą, co najmniej na 10 dni wcześniej przed rozpoczęciem warsztatu.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Zakątek Sztuki

Zapraszam do kameralnej,magicznej galerii ZAKĄTEK SZTUKI-jednego z niewielu,,miejsc z duszą" w mieście gdzie każdy znajdzie coś dla siebie: obrazy,rzeźbę,oraz unikatową sztukę użytkową:porcelana,ceramika,szkło,tkanina art,biżuteria art,niebanalne upominki,drobiazgi,niepowtarzalne prezenty hand made; Wykonujemy różnorodne usługi artystyczne: oryginalne ramy,obrazy i lustra w starym drewnie-gotowe i pod wymiar,herby-odlewy żeliwne,kamienne,itp według projektu;prezenty,serwisy ślubne ręcznie malowane pod zamówienie;decupage na starych meblach;broszki-plakietki,magnesy z wybranym zdjęciem;portrety,obrazy na zamówienie,renowacja i wystrój wnętrz w drewnianych klimatach,inne usługi plastyczne.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Wybierz kolejny mały eksponat Se-ma-for !

Dzień dobry! Do niedawna w Se-ma-for Muzeum Animacji trwał dziecięcy konkurs "Wyczaruj Misia", zorganizowany z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia. Misiów przyszło ponad 400 i ogłoszono już listę 43 prac plastycznych i 18 literackich, które zyskały największe uznanie jury. Dziś prosimy Państwa, aby za pośrednictwem profilu www.facebook.com/semafor.muzeum.animacji spośród zwycięskich misiów części plastycznej wybrali Państwo tego, który zdobędzie specjalną Nagrodę Facebookowiczów - i zamieszka w Muzeum na cały rok! Miś stanie się kolejnym elementem ekspozycji. Kilka nagrodzonych prac znajduje się w załączonych plikach, tam też informacja na temat całego konkursu. Zapraszamy Państwa serdecznie do zabawy na www.facebook.com/semafor.muzeum.animacji! Głosowanie potrwa aż do 13.12.

Cena od: 0 pln do: 0 pln
Obszar działalności: Cała Polska
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską
z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego