Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Czego szukasz?

POLECANA OFERTA

Monika Rokicka

Architekt, artysta grafik, projektantka i twórca lalek artystycznych, ilustratorka, malarka. Ponadto zajmuje się aranżacją wnętrz, malarstwem witrażowym na szkle, projektowaniem mebli artystycznych, projektowaniem i wyrobem biżuterii. Wielbicielka rękodzieła i sztuki użytkowej. Ukończyła Wydział Architektury PW. Uzyskała dyplom licencjata z wyróżnieniem w pracowni opakowań prof. Andrzeja Nowaczyka na Wydziale Grafiki ASP w Warszawie. Absolwentka studiów magisterskich na Wydziale Grafiki ASP w Warszawie. Specjalizacja - grafika warsztatowa w pracowni prof. Rafała Strenta. Współpracowała z magazynem gier fabularnych "Magia i Miecz", miesięcznikiem "Nowa Fantastyka" , "Machina", wyd.Runa. W roku 2004 w plebiscycie "Nowej Fantastyki" uzyskała drugą nagrodę czytelników dla ulubionego grafika za rok 2003, w roku 2005 i 2006 - pierwsze nagrody za rok 2004 i 2005.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Galeria Wiejska w Zawadach

Galeria Wiejska w Zawadach Oleckich a w niej rękodzieło wykonane przez gospodarzy Anię i Roberta Maluchników. Do kupienia lub na zamówienie przedmioty użytkowe i do wyposażenia wnętrz: ceramika (wyroby z gliny), ręcznie szkliwione kafle, dekory, wyroby drewniane inkrustowane ceramiką, murale ceramiczne i malowane, dekoracje. Galeria to także urządzony meblami, głównie znalezionymi na śmietniku, którym przywrócono duszę, ręcznie szkliwionymi kaflami, ozdobiony muralami i wyrobami Galerii, poniemiecki dom i pensjonat ze starej obory, w którym można zamieszać lub zwiedzić. Warsztaty ceramiczne od maja do września. A wszystko to na skraju jednej z najdzikszych polskich puszcz, nad uroczym jeziorkiem.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Henryk M. Korbański

Uprawiane dziedziny sztuki: rzeźba, rysunek, malarstwo . W 1977 roku ukończył Liceum Sztuk Plastycznych w Poznaniu, Od 1982 absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Sztuk Plastycznych (aktualnie Uniwersytet Artystyczny) w Poznaniu, na kierunku rzeźby ze specjalnością drobnej formy rzeźbiarskiej z tytułem magistra sztuki; dyplom z medalierstwa i rysunku. Od 1983 roku należy do Związku Polskich Artystów Plastyków (oddział w Opolu) Twórczość określa się mianem biologizującego abstrakcjonizmu, podążającego w kierunku surrealistycznym. Rozmaite organiczne formy, działają na wyobraźnię znacząco i są otworem dla zwiedzających, są sugestią do budowania własnych wizji. Przenoszę do rysunków techniki z warsztatu rzeźbiarskiego, co dodaje pracom specyficznej ekspresji.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Radosław Chrzanowski

Młody artysta rocznik 1987, który od najmłodszych lat był uczniem wybitnego artysty z kręgu Art Brut - Stanisława Zagajewskiego. Pracując u Mistrza zaczynał jako pomocnik, który wyrabiał dla niego glinę. Zagajewski zauważył u niego talent i zlecał mu coraz bardziej twórcze zadania. Modelował sam całe rzeźby, proponował tematy i retuszował gotowe dzieła. Przez kilka ostatnich lat życia Stanisława Zagajewskiego, który zmęczony trudami życia nie miał wystarczających sił do pracy, Radek wziął na siebie cały ciężar pomocy Mistrzowi. Kopał w opuszczonej kopalni glinę, sam ją wyrabiał i modelował rzeźby. Radek był nie tylko uczniem, ale i przyjacielem, pomocnikiem - przedłużeniem talentu i rąk Mistrza. Po tylu latach wspólnej pracy, odgadywał myśli i pomysły swojego nauczyciela i modelował je w glinie.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Apteka Sztuki

Apteka Sztuki jest niezależną instytucją kultury prezentującą i promującą artystów młodego pokolenia, działających w obszarze różnych gatunków sztuki (malarstwo, rzeźba, instalacja, video, performance). Celem galerii jest inicjowanie niekonwencjonalnych przedsięwzięć artystycznych i ekspozycyjnych, wspieranie debiutantów, odkrywanie i promocja najbardziej intrygujących postaw artystycznych a także ukazywanie dynamiki współczesnej sceny artystycznej. Galeria realizuje również projekty w przestrzeni publicznej, przedsięwzięcia kulturalno – społeczne. Jednym z istotnych aspektów działalności Apteki Sztuki jest prezentacja i promocja artystów nieprofesjonalnych. Działając poza utartymi schematami nasi kuratorzy unikają tematycznej czy formalnej konwencji. Istotą ich działań jest spontaniczność, eksperymentalność, szczerość i brak rutyny. Zależy nam na stworzeniu przyjaznej, bezpośredniej atmosfery, opartej na dobrej energii i wspólnych emocjach, ułatwiającej publiczności kontakt ze sztuką. Oprócz wystaw organizujemy spotkania literackie, wykłady, warsztaty. Tworzymy przestrzeń dla profesjonalnego dyskursu, jak i mniej zobowiązujących spotkań ze sztuką.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

petite - pracownia papieru

Pracownia działa od roku 2000. W swojej ofercie mamy bogaty zestaw zaproszeń ślubnych, kart okolicznościowych, karnecików, pudełeczek. Oferujemy prezenty okolicznościowe ( nie tylko świąteczne) dla firm – i nie są to standardowe długopisy czy koszulki lecz prezenty wymyślone, wykonane i zapakowane w taki sposób, aby osoby, które je dostaną naprawdę czuły się obdarowane. Współpracujemy z wydawnictwami, agencjami reklamowymi, agencjami PR, galeriami. Wykonujemy indywidualne zlecenia dla firm oraz osób prywatnych w Polsce i za granicą. Byliśmy nagradzani i wyróżniani w konkursie Obsesja Papieru w latach 2006, 2007, 2008, 2009 i 2010 w kategorii “Karta Okolicznościowa”. Tu nasze ostatnie trofeum ( pozostałe w gablotce, elegancko:))

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Lila-Art

Firma Lila-Art powstała z potrzeby tworzenia rzeczy pięknych i wyróżniających się spośród innych. Od samego początku głównym celem działalności jest zaspokajanie gustów naszych klientów. Wiele projektów powstało na specjalne zamówienie. Każdy z Państwa może przedstawić swój pomysł-my postaramy się go wykonać. Doskonała jakość, najlepsze materiały, stały rozwój i ekskluzywne, unikatowe wzornictwo to powody niesłabnącego zainteresowania naszymi wyrobami. W naszej ofercie znajdą Państwo przepiękne ręcznie robione zaproszenia ślubne i weselne, winietki na stół, zawieszki na alkohol, karty menu, kieliszki do szampana, a także księgi gości oraz podziękowania dla Rodziców i Gości weselnych.

Cena od: 0 pln do: 500 pln
Obszar działalności: Cała Polska

Aleksandria

Aleksandria to zgrany zespół specjalistów zajmujących się zarówno kompleksowo jak i częściowo organizacją eventów ślubnych. Jesteśmy rodzinną agencją, która połączyła dwa pokolenia, wiążąc doświadczenie i profesjonalizm ze świeżością i kreatywnością unikatowych pomysłów. Naszym celem jest sprawienie, by ten najważniejszy dzień Waszego życia był wyjątkowy, a przygotowania do niego proste i przyjemne. Korzystając z usług najwyższej klasy specjalistów oszczędzasz nie tylko swój cenny czas ale także pieniądze. Poprzez doskonałą znajomość rynku ślubnego konsultanci w Aleksandrii pomogą Wam zorganizować ślub i wesele dostosowane do waszych finansowych możliwości przy zachowaniu wysokiej jakości usług podwykonawców.

Cena od: 0 pln do: 500 pln
Obszar działalności: Cała Polska

ellefant

Piękno i pasja, czyli tworzona z pasją piękna biżuteria, dodatki oraz artykuły do dekoracji wnętrz, to znajdziecie w galerii Ellefant. Wszyscy szukamy piękna na codzień, choć dla każdego z nas to pojęcie oznacza coś innego. W galerii znajdziecie wyjątkowe prace. Niektóre z nich, jak niezwykła biżuteria artystyczna i torebki oraz modne ubrania pozwolą Wam wyróżnić się i zaakcentować swój styl. Inne, jak tworzone ręcznie kartki będą niezapomnianym upominkiem dla bliskich. A przedmioty do dekoracji wnętrz stworzą w Waszych domach ciepły nastrój. Dzięki zakupom w galerii Ellefant z pewnością poczujecie się wyjątkowi.

Cena od: 0 pln do: 1000 pln
Obszar działalności: Cała Polska
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską
z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego