Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Czego szukasz?

Anatol Karoń

Jest artystą plastykiem zajmującym się rysunkiem, malarstwem, rzeźbą, instalacją, happeningiem. Należy do Stowarzyszenia Artystów Plastyków Polska Sztuka Użytkowa od 1999 r. W latach 2001 - 2006 studiował Historię Sztuki na Uniwersytecie Warszawskim. Działalność artystyczną prowadzi od 1978r. W 1984 r. zaczął tworzyć rzeźby w jednej zapałce. Od 1990 roku prowadzi swój autorski program zajęć plastycznych, na których uczy rysunku, malarstwa oraz historii sztuki. Miał ponad 30 wystaw indywidualnych (m. in. we Florencji, Berlinie, Vancouver, Hamburgu) oraz brał udział w licznych wystawach zbiorowych.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Eryk Maler

Eryk Maler- polski kolorysta, wystawy malarstwa nowoczesnego, postimpresjonistycznego i realistycznego, sztuka użytkowa, projektowanie i wykonywanie obrazów do indywidualnych wnętrz mieszkalnych, wynalazca obrazów zewnętrznych. Tworzy - abstrakcje, akty, pejzaże, portrety, również interpretacje i trawestacje dzieł innych malarzy. Eryk jest twórcą "haloimpresjonizmu" czyli nowej postimpresjonistycznej teorii malarskiej. Wiele jego obrazów znajduje się w kolekcjach polskich i zagranicznych koneserów.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Art Agenda Nova

Galeria Nova prezentuje i bada najciekawsze zjawiska młodej sztuki współczesnej, wspiera eksperymentalne projekty artystyczne oraz interesujące debiuty, współpracuje z uznanymi twórcami i instytucjami, prezentuje sztukę poszukującą nowych środków wyrazu-działania interdyscyplinarne, nowe technologie, video, instalacje malarskie, obiekty. Wśród artystów związanych z galerią warto wymienić m. in. Rahima Blaka, Grupę Strupek, Joannę Pawlik czy Łukasza Surowca - najmłodsze, najświeższe pokolenie krakowskich artystów.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Galeria Foksal

GALERIA FOKSAL powstaje pod patronatem Pracowni Sztuk Plastycznych. Instytucja ta z racji funkcji spełnianych w plastyce użytkowej dysponuje warsztatami, pracowniami doświadczalnymi i materiałami. Artyści zyskują szansę realizacji takich koncepcji twórczych, które w warunkach indywidualnej pracowni malarskiej byłyby niemożliwe. Dysponując specyficznymi warunkami Galeria FOKSAL nie widzi konieczności przestrzegania zasad praktykowanych w innych warszawskich salonach sztuki. Celem Galerii nie jest: * ukazywanie "pełnej różnorodności" zjawisk sztuki współczesnej * dokonywanie "konfrontacji" indywidualności artystycznych * prezentowanie dzieł "nowoczesnych" (pojęcie nowoczesności nadmiernie zwiększyło swoją pojemność) * prezentowanie dzieł najlepszych * przestrzeganie potocznie przyjmowanych podziałów na nurty czy kierunki artystyczne. Galeria FOKSAL chciałaby ujawniać, w jakiej mierze nowe środki techniczne i dostęp do nieosiągalnych dotychczas materiałów przyczynią się do powstawania nieprzewidzianych koncepcji i rezultatów artystycznych. Po pierwsze - nie tyle demonstrować "dzieła sztuki" w ich "skończonej" postaci, ile ujawniać - warunki i sytuacje, które wiążą się z ich powstawaniem. Po drugie - traktować te warunki i sytuacje jako organiczne elementy pokazu artystycznego. Chodzi o naruszenie utrwalonego podziału na dwa odizolowane od siebie tereny aktywności artystycznej: pracownię, w której dzieło powstaje i lokal wystawowy, gdzie jest ono eksponowane.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Henryk M. Korbański

Uprawiane dziedziny sztuki: rzeźba, rysunek, malarstwo . W 1977 roku ukończył Liceum Sztuk Plastycznych w Poznaniu, Od 1982 absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Sztuk Plastycznych (aktualnie Uniwersytet Artystyczny) w Poznaniu, na kierunku rzeźby ze specjalnością drobnej formy rzeźbiarskiej z tytułem magistra sztuki; dyplom z medalierstwa i rysunku. Od 1983 roku należy do Związku Polskich Artystów Plastyków (oddział w Opolu) Twórczość określa się mianem biologizującego abstrakcjonizmu, podążającego w kierunku surrealistycznym. Rozmaite organiczne formy, działają na wyobraźnię znacząco i są otworem dla zwiedzających, są sugestią do budowania własnych wizji. Przenoszę do rysunków techniki z warsztatu rzeźbiarskiego, co dodaje pracom specyficznej ekspresji.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Czar Wnętrza

- artystyczne malowanie wnętrz: sal balowych, świetlic i pomieszczeń szkolnych oraz przedszkolnych, lokali restauracyjnych i kawiarni, domów wypoczynkowych i pensjonatów, poczekalni lekarskich, klatek schodowych, mieszkań prywatnych – pokojów gościnnych, sypialni, pokoików dziecięcych, poddaszy, wnęk, kominów i kominków; - artystyczne malowanie na szkle: oryginalność zamiast codziennej sztampy – malunek na okiennym szkle zamiast firanki (okna w pokojach dziecięcych, kuchennych i łazienkowych); - malowanie obrazów oraz kompozycji rozmieszczonych na kilku obrazach (istnieje możliwość ich stylizacji, np. z użyciem medium pękającego); - OFERTA SPECJALNA: łączenie motywów namalowanych na obrazie z motywami tematycznie tożsamymi, ale namalowanymi już na ścianie poza obrazem; - sprzątanie pomieszczeń biurowych, mieszkań prywatnych, klatek schodowych i posesji;

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Ewa Misiak

To artystka niekonwencjonalna, a jej prace powstają z pominięciem tradycyjnych technik plastycznych. Na pierwszy rzut oka mogą sprawiać wrażenie obrazów olejnych lub akwarel. Przy bliższym spojrzeniu dostrzegamy, że nie pędzel i farba lecz wełna, woda i mydło są podstawowym "narzędziem malarskim". Ich autorka przeprowadza artystyczny eksperyment bawiąc się tworzywem, kolorami i formą. Wypracowała własny, unikalny styl. Swoje prace nazywa fetrografiami.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Nina Zielińska-Krudysz

Urodzona w 1983 r. w Rzeszowie. Moją największą pasją i sposobem na życie jest sztuka. Tytuł magistra sztuki otrzymałam w pracowni prof. Tadeusza Wiktora, gdzie nauczyłam się tworzyć świat z pogranicza rzeczywistości. Wcześniej, w Liceum Plastycznym pod okiem prof. Józefa Gazdy, uczyłam się "bawić kolorem". Wybrane wystawy: - pokonkursowa „Obraz, Rysunek, Grafika, Rzeźba roku" - 2009 w BWA w Rzeszowie; - pokonkursowa „Obraz, Rysunek, Grafika, Rzeźba roku" - 2008 w BWA w Rzeszowie; - zbiorowa w Galerii Sztuki Współczesnej SOLVAY w Krakowie - malarstwo; i wiele innych...

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską
z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego