Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Czego szukasz?

Anna Kaszuba-Dębska

Malarka, grafik, ilustratorka, autorka filmów animowanych. Laureatka wielu prestiżowych konkursów i wystaw. W 2000 r. Dyplom z wyróżnieniem na Wydziale Malarstwa w pracowni prof. Leszka Misiaka. W 2004 Dyplom z Grafiki w pracowni filmu animowanego prof. Jerzego Kuci na ASP w Krakowie. W 2011 doktorat z Projektowania Książki i Typografii u prof. Macieja Buszewicza ASP Warszawa. Autorka licznych projektów graficznych, ilustracji i okładek do książek.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Paweł Pawlak

Urodzony w 1962 roku we Wrocławiu. Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Sztuk Plastycznych. Autor ilustracji do ponad 70-ciu książek. Zajmuje się również projektowaniem graficznym, malarstwem, oprawą obrazów, bajkopisarstwem. Jest autorem scenografii do spektakli teatralnych dla dzieci w teatrach lalek w Krakowie, Łodzi, Wrocławiu, Szczecinie, Jeleniej Górze i Rabce oraz twórcą Fontanny Krasnali w Wielkich Kapeluszach przed Wrocławskim Teatrem Lalek. Współpracuje z polskimi i francuskimi czasopismami dla dzieci. Autor m. in. książek "Jajuńciek" i "Nocny Maciek". Laureat wielu prestiżowych nagród i wyróżnień m. in. pierwszej nagrody na IX Biennale Sztuki dla Dziecka w Poznaniu w 1991 r., nagrody Publiczności Dziecięcej w konkursie na projekt książki dla dzieci w Hasselt w 1998 r. oraz nagrody Jury w konkursie Współczesna Polska Sztuka Książki w 2000 r. i w 2003 r.Laureat nagród „Książka Roku” polskiej sekcji IBBY: w 2003 za „Historyjki o Alicji, która zawsze wpadała w kłopoty” Gianniego Rodari oraz w 2009 za „Podręczny NIEporadnik. Młotek” Wojciecha Widłaka. Ta książka otrzymała też w tym samym roku nagrodę główną w konkursie „Świat Przyjazny Dziecku” KOPD. W 2009 r. nominowany do Literackiej Nagrody ALMA (The Astrid Lindgren Memorial Award). Laureat „Złotego Jabłka” na Biennale Ilustracji BIB w Bratysławie w 2005 roku i wyróżnienia na Triennale Ilustracji TIT w Tallinie w 2009 roku.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Igor Myszkiewicz

1974 roku w Zielonej Górze) - artysta plastyk, zajmuje się malarstwem, rysunkiem, ilustracją książkową, infografią i komiksem. Uczestniczył w wielu wystawach zbiorowych i indywidualnych. Komiksy: "Grabarz", "Sny zwierząt", "Czarownica", "Raj", "Okręty", "Zimowy templariusz", "Miasto win", "Psi syn", "Robactwo", "Graal", "Padlina", "Zdeptak". Absolwent Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Zielonej Górze oraz Instytutu Sztuki i Kultury Plastycznej przy WSP w Zielonej Górze. Aktualnie pracuje jako plastyk w Muzeum Ziemi Lubuskiej w Zielonej Górze. Jest współzałożycielem działającej od 1997 roku Galerii Twórców Galera, promującej młodych artystów. Redaktor zinów TARTAK, AVE GALERA!, ANARION, PRZESTRÓJ; współtwórca grupy artystycznej KORPORACJA TRYLOBIT (jako Trylobit Wschodu). Jest członkiem grupy twórczej WąTPLIWI KREWNI ORSONA WELLESA. Od 2006 roku wiceprezes Zielonogórskiego Okręgu ZPAP.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Uniwersytet Ludowy Rzemiosła Artystycznego

Uniwersytet Ludowy Rzemiosła Artystycznego serdecznie zaprasza nauczycieli, instruktorów oraz wszystkie osoby zainteresowane rękodziełem artystycznym do udziału w 20 godzinnych warsztatach, organizowanych w naszej placówce w Woli Sękowej. Zgłoszenie udziału w warsztatach odbywa się drogą internetową lub pocztą, co najmniej na 10 dni wcześniej przed rozpoczęciem warsztatu.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Muralart.pl

Nasza firma zajmuje się malowaniem wszelkich powierzchni: ścian, sufitów, płócien, elewacji budynków, pokoi dziecięcych, samochodów, motocykli, wszelkiego rodzaju gadżetów m.in. lodówek, telefonów, kasków, ubrań, żyrandoli itd. Stosujemy połączenia różnych technik malarstwa, co gwarantuje niepowtarzalne efekty. Każdy klient jest traktowany indywidualnie, ponieważ każdy jest innym człowiekiem i ma odmienną wizję - a my pomożemy Ci w jej realizacji malując Twój pomysł. Cena malowanej powierzchni oscyluje w wysokości od 100 do 300 złotych za metr kwadratowy brutto, z naszym wliczonym w tą kwotę materiałem. Wystawiamy faktury VAT. Cena jest zależna od stopnia skomplikowania danego projektu - który wykonujemy realizując Państwa propozycje bądź z podsuniętych przez nas pomysłów. Na terenie GOP-u dojazd do klienta gratis, przy dalszych wyjazdach koszty podróży ustalane są indywidualnie.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Portrety ze zdjęć na zamówienie - KawalekSztuki.pl

Poszukujesz eleganckiego i niebanalnego pomysłu na prezent dla kogoś bliskiego? Zachęcam do zainteresowania się moją ofertą, którą prezentuję na mojej stronie internetowej KawalekSztuki.pl. Zajmuję się wykonywaniem portretów ze zdjęć na zamówienie w Krakowie. Uważam, że portret na prezent jest wyjątkowym upominkiem, który przypadnie do gustu każdemu. Skontaktuj się ze mną, złóż zamówienie na wspaniały portret ze zdjęcia. Wykonam dla Ciebie portret dziecka, portret ślubny lub dowolny inny portret – wszystko zależy od Twoich oczekiwań. Do realizacji zamówienia potrzebuję tylko i wyłącznie dobrego zdjęcia. Wykonuję portrety węglem, ołówkiem, pastelem suchym oraz w sepii. Dodam, że portrety na zamówienie wykonać mogę na dowolnym formacie. Zapraszam na moją stronę internetową KawalekSztuki.pl – tam znajduje się moje portfolio z przykładowymi pracami.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską
z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego