Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Czego szukasz?

Anatol Karoń

Jest artystą plastykiem zajmującym się rysunkiem, malarstwem, rzeźbą, instalacją, happeningiem. Należy do Stowarzyszenia Artystów Plastyków Polska Sztuka Użytkowa od 1999 r. W latach 2001 - 2006 studiował Historię Sztuki na Uniwersytecie Warszawskim. Działalność artystyczną prowadzi od 1978r. W 1984 r. zaczął tworzyć rzeźby w jednej zapałce. Od 1990 roku prowadzi swój autorski program zajęć plastycznych, na których uczy rysunku, malarstwa oraz historii sztuki. Miał ponad 30 wystaw indywidualnych (m. in. we Florencji, Berlinie, Vancouver, Hamburgu) oraz brał udział w licznych wystawach zbiorowych.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Galeria Foksal

GALERIA FOKSAL powstaje pod patronatem Pracowni Sztuk Plastycznych. Instytucja ta z racji funkcji spełnianych w plastyce użytkowej dysponuje warsztatami, pracowniami doświadczalnymi i materiałami. Artyści zyskują szansę realizacji takich koncepcji twórczych, które w warunkach indywidualnej pracowni malarskiej byłyby niemożliwe. Dysponując specyficznymi warunkami Galeria FOKSAL nie widzi konieczności przestrzegania zasad praktykowanych w innych warszawskich salonach sztuki. Celem Galerii nie jest: * ukazywanie "pełnej różnorodności" zjawisk sztuki współczesnej * dokonywanie "konfrontacji" indywidualności artystycznych * prezentowanie dzieł "nowoczesnych" (pojęcie nowoczesności nadmiernie zwiększyło swoją pojemność) * prezentowanie dzieł najlepszych * przestrzeganie potocznie przyjmowanych podziałów na nurty czy kierunki artystyczne. Galeria FOKSAL chciałaby ujawniać, w jakiej mierze nowe środki techniczne i dostęp do nieosiągalnych dotychczas materiałów przyczynią się do powstawania nieprzewidzianych koncepcji i rezultatów artystycznych. Po pierwsze - nie tyle demonstrować "dzieła sztuki" w ich "skończonej" postaci, ile ujawniać - warunki i sytuacje, które wiążą się z ich powstawaniem. Po drugie - traktować te warunki i sytuacje jako organiczne elementy pokazu artystycznego. Chodzi o naruszenie utrwalonego podziału na dwa odizolowane od siebie tereny aktywności artystycznej: pracownię, w której dzieło powstaje i lokal wystawowy, gdzie jest ono eksponowane.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

WYPISZWYMALUJ

Witamy w WYPISZWYMALUJ! - artystyczne malowanie ścian, graffiti artystyczne, graffiti 3d, malowidła, malowanie aut, dekoracje ścienne, malowanie na żywo, murale, ilustracje, projekty graficzne. Nasza Firma zajmuje się artystycznym malowaniem ścian, wnętrz, powierzchni zewnętrznych, samochodów. Wykorzystujemy wszelkie techniki malarskie, tj.: tradycyjną, graffiti artystyczne, graffiti 3D czy aerograf. Artystyczne malowanie to oryginalny sposób na reklamę, dekorację pokoju dziecięcego, zmianę klimatu Twojego mieszkania czy tuning samochodu. Zrealizujemy Twój pomysł lub zaproponujemy rozwiązanie idealnie pasujące do Twoich potrzeb. Nasze realizacje wykonujemy w oparciu o wypracowane przez nas projekty i ilustracje. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi realizacjami.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Centrum Kultury i Sportu w Krzeszowicach

Przez 23 lata Galeria była miejscem bardzo szerokiej działalności kulturalnej. Jej podstawową funkcją jest działalność wystawiennicza, a więc organizowanie i aranżacja wystaw. Tych wystaw organizujemy średnio 10 w ciągu roku, na przestrzeni 22 lat było ich około 150. Ale oprócz tego mamy dużą ilość różnorodnych imprez artystycznych, często związanych też z wystawami. Tak więc organizujemy koncerty muzyki poważnej i rozrywkowej, spotkania z ludźmi kultury i sztuki, wieczory autorskie, promocje książek, a nawet przedstawienia teatralne i seanse filmowe. Ekspozycje w Galerii zmieniają się średnio co miesiąc, prezentowane są różnorodne formy sztuki współczesnej, a więc malarstwo, rzeźba, grafika, instalacje. Prezentujemy twórców profesjonalnych, często bardzo uznanych artystów, profesorów krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych, artystów niezależnych z całego kraju i z zagranicy, ale i twórców młodych, np. realizujemy cykl "Najlepsze Dyplomy ASP", gdzie pokazujemy prace absolwentów tej krakowskiej uczelni. Co roku prezentujemy artystę z naszego regionu, bowiem mieszka i tworzy tutaj bardzo wielu znakomitych plastyków i ludzi sztuki. Promocja ich dokonań twórczych jest jednym z podstawowych zadań galerii.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: małopolskie ...
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską
z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego