Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Czego szukasz?

Ola Cieślak

Urodzona w 1981 roku w Częstochowie. Grafik, projektant, ilustrator. Absolwentka wydziału grafiki ASP w Warszawie w Pracownii Projektowania Książki,1 semestr w Staatliche Akademie der Bildenden Kuenste w ramach stypendium Sokrates-Erasmus. Projektuje książki (w tym książki autorskie), plakaty, tworzy rysunki, grafiki i instalacje. Ma na swoim koncie kilka wystaw indywidualnych i zbiorowych m.in. w Centrum Komunikacji Kultur w Kłajpedzie (2010), "Projekt Próżna", Warszawa (2010) w Galerii WizyTUjącej, Galerii Olympia w Krakowie (2008), w Fejkiel Gallery w Krakowie (2008).

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Anna Kaszuba-Dębska

Malarka, grafik, ilustratorka, autorka filmów animowanych. Laureatka wielu prestiżowych konkursów i wystaw. W 2000 r. Dyplom z wyróżnieniem na Wydziale Malarstwa w pracowni prof. Leszka Misiaka. W 2004 Dyplom z Grafiki w pracowni filmu animowanego prof. Jerzego Kuci na ASP w Krakowie. W 2011 doktorat z Projektowania Książki i Typografii u prof. Macieja Buszewicza ASP Warszawa. Autorka licznych projektów graficznych, ilustracji i okładek do książek.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Grażyna Dłużniewska

Urodzona w 1946r w Płońsku. Wodniczka. Malarka, ilustratorka, poetka. Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych. Zajmowała się ilustrowaniem książek dla dzieci i dorosłych, projektowaniem scenografii teatralnej, filmowej i telewizyjnej. Od połowy lat osiemdziesiątych przez kilkanaście lat prowadziła coroczne plenery malarskie dla dzieci i młodzieży na terenie Polski i Ukrainy. Obecnie prowadzi multimedialne warsztaty plastyczne i ceramiczne z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Tworzy w zakresie malarstwa, grafiki i ceramiki i innych technik. Regularnie bierze udział w wystawach indywidualnych i zbiorowych. Jest autorką ilustracji m. in. do książek Macieja Wojtyszki "Tajemnica Szyfru Marabuta" i "Trzynaste pióro Eufemii". Uczestniczy w kolejnych edycjach Festiwalu Progressteron.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Nina Zielińska-Krudysz

Urodzona w 1983 r. w Rzeszowie. Moją największą pasją i sposobem na życie jest sztuka. Tytuł magistra sztuki otrzymałam w pracowni prof. Tadeusza Wiktora, gdzie nauczyłam się tworzyć świat z pogranicza rzeczywistości. Wcześniej, w Liceum Plastycznym pod okiem prof. Józefa Gazdy, uczyłam się "bawić kolorem". Wybrane wystawy: - pokonkursowa „Obraz, Rysunek, Grafika, Rzeźba roku" - 2009 w BWA w Rzeszowie; - pokonkursowa „Obraz, Rysunek, Grafika, Rzeźba roku" - 2008 w BWA w Rzeszowie; - zbiorowa w Galerii Sztuki Współczesnej SOLVAY w Krakowie - malarstwo; i wiele innych...

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Plaster

3 Edycja Międzynarodowego Festiwalu Plakatu i Typografii Plaster będzie dotyczyła zagadnień relacji kulturowych i twórczych pomiędzy polską i białoruską grafika projektową. Temat wzajemnych odniesień na polu szeroko rozumianego designu, pomimo bliskości geograficznej i silnych skojarzeń historycznych między oboma narodami, wydaje się cały czas mało spenetrowany. Festiwal wywoła działania symetryczne – zobaczymy sztukę polskich i białoruskich projektantów w równych proporcjach. Otwarciu festiwalu – 23 maja (godz. 19.00) towarzyszyć będą wernisaże czterech wystaw. Wstęp na wszystkie imprezy festiwalu jest bezpłatny! Z powodu ograniczonej ilości miejsc na warsztaty typograficzne obowiązują zapisy.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

OFFicyna

Miejsce sztuki OFFicyna to laboratorium działań artystyczno-społecznych. Współistnieją tu wystawy w galerii, warsztaty, projekty kuratorowane i współtworzone przez uczestników, działania w przestrzeni miejskiej i wyjazdy do innych miejsc sztuki, koncerty muzyki improwizowanej, działania performance, multimedia i festiwale sztuk synkretycznych. Trwa praca w rzeczywistym miejscu i czasie. OFFicyna jako jedyna w Szczecinie definiuje pojęcie sztuki. W przestrzeniach m/s OFFicyna odbywają się prezentacje szeroko rozumianej sztuki współczesnej - od wystaw sztuk klasycznych (malarstwo, grafika, fotografia), poprzez architekturę, po instalację i sztukę idei. OFFicyna od początku działalności organizuje i współorganizuje rozbudowane formy prezentacji sztuk współczesnych.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską
z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego