Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Czego szukasz?

Krzysztof Rawski - grafik komputerowy

Jako niezależny grafik komputerowy przyjmę zlecenia dotyczące zaprojektowania wszelkiego rodzaju grafiki dla firm oraz osób prywatnych. Będąc doświadczonym projektantem tworzę nowoczesną grafikę na potrzeby internetu oraz druku. Doświadczenie w pracy zdobyłem dzięki współpracy z wytwórnią muzyczną Polonia Records, Kancelarią Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, międzynarodową firmą Nestle oraz cyfrową siecią telefonii komórkowej Era. Jestem otwarty na nowoczesne rozwiązania stosowane w grafice dzięki czemu jestem w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym zleceniom. Jako freelancer specjalizuję się w tworzeniu projektów graficznych na potrzeby stron internetowych oraz tworzeniu wszelkich dostępnych graficznych form reklamowych. W codziennej pracy używam profesjonalnych programów graficznych takich jak: * Adobe: -Photoshop, -Illustrator, -Fireworks, -Indesign, -Flash, * Corel: -DRAW, -Paint Shop Pro, -Painter * -GIMP, -Artweaver, -Inkscape Posługuję się też językami programowania takimi jak: * -HTML (XHTML, DHTML), -CSS * -JavaScript, -PHP, -Action Script

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Żółtydesign

Nazywam się Łukasz Żółty i jestem grafikiem komputerowym. Ukończyłem studia magisterskie w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania (Rzeszów) o specjalności Grafika i Animacja Komputerowa oraz studia licencjackie na Purdue University (Indiana) specjalność Computer Graphic and Animation. Na co dzień pracuję jako grafik komputerowy dla kilku agencji reklamowych, zdalnie obsługuję firmy z przeróżnych branży oraz realizuję jednorazowe zlecenia. Doświadczenie, które systematycznie zdobywam pozwala mi stale rozwijać się i spełniać zawodowo. Specjalizuję się w dziedzinie grafiki i animacji komputerowej. Jest to grafika użytkowa 2d. Zajmuję się budowaniem identyfikacji wizualnej firm (logo, wizytówki, papier firmowy, plakaty, ulotki itp.), projektowaniem stron www, banerów reklamowych, szablonów, sklepów, portali społecznościowych oraz przygotowaniem materiałów poligraficznych do druku. Ponadto wykonuję interfesjy do istniejącego już oprogramowania i dowolnych urządzeń.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Kravviec

Od lat pracując jako grafik i motion designer, zdobywam doświadczenie przygotowując projekty graficzne, interfejsy stron i portali internetowych oraz interfejsy gier i aplikacji mobilnych. Posiadam sporą wiedzę z zakresu animacji 2/3D, kompozycji, kluczowania, postprodukcji, trackingu kamery i obiektu. Realizowane przeze mnie programy telewizyjne i spoty reklamowe były emitowane w: TVN, TVN Turbo, MTV, 4fun.tv, Viva, Mango. Zarządzałem również projektami, które obejmowały wdrożenie od podstaw nowych programów telewizyjnych w stacjach: OTV (Chorwacja), RiTv (Chorwacja), DSF (Niemcy), ForbiddenTV (Niemcy).

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Białołęcki Ośrodek Kultury

Białołęcki Ośrodek Kultury powstał w 1997 roku. Od 2005 r. mieści się w nowoczesnym budynku przy van Gogha 1. Pierwszym wieloletnim Dyrektorem BOK był Tomasz Służewski - reżyser teatralny, założyciel Teatru 13. Od sierpnia 2011 r. funkcję tę pełni Anna Barańska-Wróblewska - altowiolistka, manager i animator kultury. W ośrodku działa blisko 30 sekcji, które w ciągu roku aktywizują kulturalnie około 1300 uczestników m.in. na zajęciach tanecznych, muzycznych, fotograficznych, plastycznych, lektoratach i kursach grafiki komputerowej. BOK ma długie tradycje teatralne. Funkcjonuje tu aż jedenaście zespołów, w których swój kunszt kształci około 250 aktorów amatorów. Ośrodek jest organizatorem licznych imprez plenerowych, w tym białołęckiego Sylwestra oraz konkursów o zasięgu ogólnowarszawskim i ogólnopolskim. Wspólnie ze stowarzyszeniami, fundacjami i szkołami działającymi na terenie dzielnicy BOK realizuje projekty służące lokalnej społeczności. Odbywają się w nim koncerty, recitale, występy kabaretów i imprezy okolicznościowe. Dużym powodzeniem cieszy się cykl Białołęcka Scena dla Dzieci, promujący muzyczną i teatralną edukację najmłodszych oraz spotkania z gwiazdami w ramach Białołęckiej Sceny Mistrzów. Zapraszamy do BOK.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Artur Dopierała

Witam nazywam się Artur Dopierała i jestem grafikiem komputerowym, a także webmasterem pracującym jako freelancer. Wykonuję wszelkie projekty związane z grafiką 2D począwszy od logotypów, wizytówek skończywszy na składzie gazet, czy projektowaniu i kodowaniu stron internetowych. Mieszkam w Opolu i tu też zdobywałem moje doświadczenie. Projektując kładę duży nacisk na oryginalność, przejrzystość i dokładność projektu tak by przykuwał uwagę osób do których jest kierowany i budował pozytywny wizerunek firmy. Swoją przygodę z grafiką zacząłem około 4lata temu w jednej ze szkół policealnych o profilu "Grafik Komputerowy". Już od początku wiedziałem, że jest to coś dla mnie, gdyż od dziecka lubiłem rysować i spędzać dużo czasu przy komputerze. W ten sposób połączyłem moje dwie główne pasje - komputer i rysunek. Obecnie jestem studentem III roku "Informatyki Inżynierskiej" na Uniwersytecie Opolskim i nieustannie rozwijam się w tym kierunku, by być zawsze o krok naprzód od mojej konkurencji. Jako freelancer chętnie podejmę współpracę dotyczącą projektowania wszelkiego rodzaju grafiki zarówno z przedstawicielami firm jak i osobami prywatnymi. Tworząc grafikę na potrzeby Internetu oraz druku jestem otwarty na nowe rozwiązania, co pozwala mi sprostać nawet najbardziej wymagającym zleceniom.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Web design Szczecin - Agencja Interakywna

Zajmujemy się projektowaniem stron internetowych. Tworzymy strony według indywidualnych preferencji klienta. Nasze strony WWW cechują się wyjątkowymi szablonami graficznymi, dopasowanymi do urządzeń mobilnych. Projektujemy strony dla firm oraz artystów i stowarzyszeń. Nasze projekty graficzne cechują się doskonałą funkcjonalnością dla użytkowników internetu. Nasza agencja interaktywna mieści się w Szczecinie, jednak obsługujemy klientów w całej Polsce oraz poza granicami kraju. Nasi klienci cenią sobie indywidualne podejście do projektu oraz naszą terminowość. Każda witryna ma przeprowadzoną optymalizacje SEO co pozwala osiągać bardzo dobre wyniki podczas procesu pozycjonowania strony. Oferujemy również kompleksową obsługę reklamową, grafikę komputerową w tym projektowanie wszelkiej grafiki komputerowej. Świadczymy usługi pozycjonowania stron i sklepów internetowych.

Cena od: 0 pln do: 2000 pln
Obszar działalności: Cała Polska
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską
z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego