Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Czego szukasz?

POLECANA OFERTA

Monika Rokicka

Architekt, artysta grafik, projektantka i twórca lalek artystycznych, ilustratorka, malarka. Ponadto zajmuje się aranżacją wnętrz, malarstwem witrażowym na szkle, projektowaniem mebli artystycznych, projektowaniem i wyrobem biżuterii. Wielbicielka rękodzieła i sztuki użytkowej. Ukończyła Wydział Architektury PW. Uzyskała dyplom licencjata z wyróżnieniem w pracowni opakowań prof. Andrzeja Nowaczyka na Wydziale Grafiki ASP w Warszawie. Absolwentka studiów magisterskich na Wydziale Grafiki ASP w Warszawie. Specjalizacja - grafika warsztatowa w pracowni prof. Rafała Strenta. Współpracowała z magazynem gier fabularnych "Magia i Miecz", miesięcznikiem "Nowa Fantastyka" , "Machina", wyd.Runa. W roku 2004 w plebiscycie "Nowej Fantastyki" uzyskała drugą nagrodę czytelników dla ulubionego grafika za rok 2003, w roku 2005 i 2006 - pierwsze nagrody za rok 2004 i 2005.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Piotr Pasiewicz TWORY WYOBRAŹNI

Piotr Pasiewicz - urodzony w 1979 w Łodzi. Twórczość w zakresie grafik warsztatowej, rysunku, performance, wideoartów i krótkich form filmowych. W 2011 otrzymał stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Ma na swoim koncie liczne wystawy zbiorowe i indywidualne, między innymi eksponował swoje prace w Pałacu Scheiblera, Muzeum Kinematografii w Łodzi, Muzeum Książki Artystycznej w Łodzi, Galerii Manhattan, Galerii Rondo, V Festiwalu Dialogu Czterech Kultur, IV Międzynarodowego Festiwalu Animacji ReAnimacja, w Instytucie Historii Sztuki we Wrocławiu i w Łodzi, Urzędzie Miasta Łodzi i Forum Fabricum. W swych działaniach konsekwentnie tworzy świat, w którym przesiąknięte metafizyką kształty powstają w spontanicznym akcie twórczym. Fascynują go wzajemnie wykluczające się opozycje nie mogące bez siebie funkcjonować. Piotr Pasiewicz "kreuje wyłaniające się w wnętrza siebie uniwersum, które podlega ciągłej transformacji". Śmiałymi gestami tworzy sugestywne i mroczne obrazy, gdzie martwe rodzi żywe, giętkość transformuje skostniałość, aby za chwilę znów zrzucić utrwaloną postać. Jedyną stałą jest zmienność oraz próba zobrazowania subiektywnych przeżyć wizualnych.

Cena od: 1000 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Aleja Komiksu

Znajdziecie u nas newsy z Polski i ze świata, recenzje, artykuły, felietony, szczegółowe informacje o wydanych w kraju komiksach, przykładowe plansze z poszczególnych tytułów, zdjęcia z filmów do komiksów nawiązujących, komiksy online i wiele innych atrakcji. Grafikę do naszego serwisu wykonał pierwotnie Marek Turek, autor cyklu "Fastnachtspiel" - z czasem kolejną jej wersję stworzył Mariusz Zawadzki. Aleja Komiksu pojawiła się w sieci 25 sierpnia 2004 roku. Pomysłodawcą i twórcą strony merytorycznej serwisu jest Grzegorz Ciecieląg, który sprawował obowiązki redaktora naczelnego przez pierwszych pięć lat. Aleja Komiksu już na starcie oferowała ogrom materiałów zebranych podczas dwóch lat pracy na łamach serwisu Katedra - wszystko zostało jednak podane w nowy sposób i w nowej, bardziej przystępnej i atrakcyjniejszej oprawie. Piątego kwietnia 2006 czekała nas kolejna przemiana - powołaliśmy do życia portal Nasze Strony, już na starcie zajmujący się komiksem i literaturą. Wraz z tym wydarzeniem przedstawiliśmy zupełnie nowy layout strony oraz nowoczesny silnik, pozwalający na dużą elastyczność w prezentowaniu preferowanych treści. W ciągu całego okresu naszej działalności nabieraliśmy doświadczenia i zyskiwaliśmy coraz szersze grono użytkowników. Nawiązaliśmy współpracę nie tylko z wydawcami komiksów, ale i rysownikami, scenarzystami, dystrybutorami gier, filmów... długo by wymieniać.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Agata Bajszczak

Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi, (Wydział Edukacji Wizualnej), Edukacja artystyczna w zakresie sztuk plastycznych. Studentka Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi, (Wydział Malarstwa i Grafiki), specjalizacja Grafika Projektowa. Aktywność artystyczna w dziedzinach: malarstwo sztalugowe, rysunek, fotografia tradycyjna i cyfrowa, grafika, ilustracja. Animatorka działań plastycznych w zakresie wychowania plastycznego na wszystkich poziomach kształcenie, obecnie w przedszkolach. Wystawy i osiągnięcia artystyczne: 2010 Spod znaku Trelińskiego, Galeria Pod Napięciem Wydział Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki Politechnika Łódzka Wystawy prac studentów Pracowni Rysunku, Ilustracji i Komiksu dr. hab. Gabriela Kołata, Wydział Grafiki i Malarstwa, Akademia Sztuk Pięknych w Łodzi, Galeria Wydziału Edukacji Wizualnej. 2009 Promocje 2009, Muzeum Archeologiczno- Historyczne w Głogowie. Nagroda Czasopisma Artystycznego FORMAT III Nagroda przyznana przez Galerię Sztuki w Legnicy, statuetka Srebrna Ostroga Festiwal Otwarta Wystawa 8, Muzeum Książki Artystycznej, Łódź 2008 Rocznik 2008 - najlepsze dyplomy ASP w Łodzi, Muzeum Włókiennictwa Łódź Portret rodzinny we wnętrzu, Galeria Widok, Łódź 2007 Wystawa Studentów Pracownii prof. Wł. Stelmaszczyka, Galeria Promocji Młodych, Łódź

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Animatornia

Animatornia to przestrzeń działań społeczno-artystycznych: filmu, fotografii i działań intermedialnych. Otwarta na pomysły warszawiaków niezależnie od ich wieku, czy dotychczasowego zaangażowania w życie kulturalne miasta. Alternatywny dom kultury, w którym jest się nie tylko widzem, ale także aktywnym twórcą. Miejsce otwarte na ludzi z pomysłami. Stymulujące do działania. Animatornia funkcjonuje podobnie do zachodnioeuropejskich centrów kultury. Dysponuje przestrzenią wystawienniczą, organizuje warsztaty, pokazy filmowe.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Igor Myszkiewicz

1974 roku w Zielonej Górze) - artysta plastyk, zajmuje się malarstwem, rysunkiem, ilustracją książkową, infografią i komiksem. Uczestniczył w wielu wystawach zbiorowych i indywidualnych. Komiksy: "Grabarz", "Sny zwierząt", "Czarownica", "Raj", "Okręty", "Zimowy templariusz", "Miasto win", "Psi syn", "Robactwo", "Graal", "Padlina", "Zdeptak". Absolwent Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Zielonej Górze oraz Instytutu Sztuki i Kultury Plastycznej przy WSP w Zielonej Górze. Aktualnie pracuje jako plastyk w Muzeum Ziemi Lubuskiej w Zielonej Górze. Jest współzałożycielem działającej od 1997 roku Galerii Twórców Galera, promującej młodych artystów. Redaktor zinów TARTAK, AVE GALERA!, ANARION, PRZESTRÓJ; współtwórca grupy artystycznej KORPORACJA TRYLOBIT (jako Trylobit Wschodu). Jest członkiem grupy twórczej WąTPLIWI KREWNI ORSONA WELLESA. Od 2006 roku wiceprezes Zielonogórskiego Okręgu ZPAP.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

RSgrafik - grafik komputerowy, ilustrator

Nazywam się Rafał Sobczyński i profesjonalnie zajmuje się grafiką komputerową od 20 lat. W zakresie mojej oferty znajduje się projektowanie oraz przygotowanie do publikacji w druku oraz sieci. Specjalizuje się w identyfikacji wizualnej, materiałach drukowanych, etykietach i opakowaniach, ilustracjach, billboardach i witrynach sklepowych oraz stronach www. Jeśli jesteś zainteresowany ofertą w konkurencyjnej cenie i krótkim czasie realizacji skontaktuj się ze mną.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Web design Szczecin - Agencja Interakywna

Zajmujemy się projektowaniem stron internetowych. Tworzymy strony według indywidualnych preferencji klienta. Nasze strony WWW cechują się wyjątkowymi szablonami graficznymi, dopasowanymi do urządzeń mobilnych. Projektujemy strony dla firm oraz artystów i stowarzyszeń. Nasze projekty graficzne cechują się doskonałą funkcjonalnością dla użytkowników internetu. Nasza agencja interaktywna mieści się w Szczecinie, jednak obsługujemy klientów w całej Polsce oraz poza granicami kraju. Nasi klienci cenią sobie indywidualne podejście do projektu oraz naszą terminowość. Każda witryna ma przeprowadzoną optymalizacje SEO co pozwala osiągać bardzo dobre wyniki podczas procesu pozycjonowania strony. Oferujemy również kompleksową obsługę reklamową, grafikę komputerową w tym projektowanie wszelkiej grafiki komputerowej. Świadczymy usługi pozycjonowania stron i sklepów internetowych.

Cena od: 0 pln do: 2000 pln
Obszar działalności: Cała Polska
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską
z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego