Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Czego szukasz?

WYPISZWYMALUJ

Witamy w WYPISZWYMALUJ! - artystyczne malowanie ścian, graffiti artystyczne, graffiti 3d, malowidła, malowanie aut, dekoracje ścienne, malowanie na żywo, murale, ilustracje, projekty graficzne. Nasza Firma zajmuje się artystycznym malowaniem ścian, wnętrz, powierzchni zewnętrznych, samochodów. Wykorzystujemy wszelkie techniki malarskie, tj.: tradycyjną, graffiti artystyczne, graffiti 3D czy aerograf. Artystyczne malowanie to oryginalny sposób na reklamę, dekorację pokoju dziecięcego, zmianę klimatu Twojego mieszkania czy tuning samochodu. Zrealizujemy Twój pomysł lub zaproponujemy rozwiązanie idealnie pasujące do Twoich potrzeb. Nasze realizacje wykonujemy w oparciu o wypracowane przez nas projekty i ilustracje. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi realizacjami.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Fundacja Urban Forms

Fundacja została powołana w lipcu 2009 r., jednakże swoją realną działalność rozpoczęliśmy na początku 2010 r. Nasze działania ogniskujemy wokół szeroko pojętej kultury ulicy, koncentrując się na organizacji, promocji i wspieraniu niezależnych inicjatyw artystycznych, sportowych i kulturalnych. W kręgu naszych zainteresowań znajdują się: street art (mural, szablon, wlepka, subvertising, uliczna rzeźba, instalacja...), sporty ekstremalne, fotografia, muzyka, alternatywne sporty uliczne oraz sztuki uliczno-cyrkowe. Naszą podstawową misją jest nasycenie łódzkiej tkanki miejskiej, kreatywną, wielowymiarową, nowoczesną sztuką, która pozwoliłaby znacznie poprawić obecny wizerunek Łodzi, nadając jej prawdziwie artystyczny i oryginalny walor. Głównym narzędziem do realizacji tego celu jest wielkoformatowe malarstwo, tworzone bezpośrednio na elewacjach budynków, które w permanentny sposób zmienia oblicze danej przestrzeni. Abstrahując od licznych projektów pobocznych, w 2010 roku udało nam się zrealizować 4 tego typu wielkoformatowe murale, które usytuowane są w różnych punktach miasta. SOSM.PL - jeden z najważniejszych portali zajmujących się prezentowaniem sztuki miejskiej w Polsce, umieścił nasze działania na liście 8 najistotniejszych street artowych wydarzeń roku 2010.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Artystyczne malowanie ścian,murale

Nasza Firma zajmuje się artystycznym malowaniem ścian, wnętrz, powierzchni zewnętrznych, samochodów. Wykorzystujemy wszelkie techniki malarskie, tj.: tradycyjną, graffiti artystyczne, graffiti 3D czy aerograf. Artystyczne malowanie to oryginalny sposób na reklamę, dekorację pokoju dziecięcego, zmianę klimatu Twojego mieszkania czy tuning samochodu. Zrealizujemy Twój pomysł lub zaproponujemy rozwiązanie idealnie pasujące do Twoich potrzeb. Nasze realizacje wykonujemy w oparciu o wypracowane przez nas projekty i ilustracje. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi realizacjami.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Outline Colour Festival

“Outline Colour Festival” – największy w Polsce i jeden z nielicznych na świecie interdyscyplinarnych festiwali łączących ze sobą sztukę ulicznego malarstwa, sport, muzykę Hip-Hop i Reggae. Zapoczątkowana w 2001 roku, przełamująca stereotypy inicjatywa łącząca corocznie, dzięki wyjątkowemu klimatowi, kilkanaście tysięcy młodych ludzi z całej Polski podczas tworzenia graffiti, turniejów sportowych i niepowtarzalnych koncertów.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

WallArt

Niezależnie od tego, czy prowadzisz zakład fryzjerski, restaurację czy sklep ogrodniczy, sukces Twojego biznesu w coraz większym stopniu zależy od emocjonalnego postrzegania go przez Twoich klientów. Jeśli uda Ci się wyzwolić w ludziach pozytywne uczucia, to pozyskasz więcej klientów i powiększysz swoje zyski. Nadamy Twojemu budynkowi nowe piękno. Wspaniałe, kolorowe malowidła na ścianach będą podkreślać charakter Twojego biznesu i stanowić jego doskonałą wizytówkę. Malujemy zarówno wnętrza jak i elewacje, w firmach i domach prywatnych, wg oryginalnych projektów lub dostarczonych przez klienta. Artystyczne malarstwo ścienne to oryginalna i niezwykle skuteczna forma reklamy. Dlatego nie zwlekaj - wyprzedź konkurencję i wyróżnij się już teraz! Skontaktuj się z nami. Bezpłatnie przedstawimy wstępne projekty malowideł - przekonasz się, że Twoje ściany mogą być naprawdę piękne. Artystyczne malowanie ścian zdobywa coraz większą popularność, a my jesteśmy liderem na rynku!

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Deco Inspiracje

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą Deco Inspiracji bowiem dekorujemy nasz świat poprzez artystyczne malowanie ścian, graffiti, malowidła bajkowe, reklamę malowaną oraz obrazy na płótnie. Inspirujemy do korzystania z nieograniczonego potencjału sztuki. Spełnienia swoich marzeń oraz osób nam bliskich, do oryginalnego wyróżnienia się na rynku i zachwycenia klienta. Przyświeca nam idea, żeby wyroby naszych rąk były nie tyko dekoracją lub nośnikiem informacji ale by wyrażały coś więcej ...bo liczy się wnętrze. Zdobyte wykształcenie, długoletnie doświadczenie, duże umiejętności oraz umiłowanie wyzwań sprawia, że jesteśmy w stanie zrealizować praktycznie każde zlecenie, czego przykładem mogą być nasze dotychczasowe realizacje. Oferujemy szeroki zakres usług malarskich i możliwości realizacji.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Muralart.pl

Nasza firma zajmuje się malowaniem wszelkich powierzchni: ścian, sufitów, płócien, elewacji budynków, pokoi dziecięcych, samochodów, motocykli, wszelkiego rodzaju gadżetów m.in. lodówek, telefonów, kasków, ubrań, żyrandoli itd. Stosujemy połączenia różnych technik malarstwa, co gwarantuje niepowtarzalne efekty. Każdy klient jest traktowany indywidualnie, ponieważ każdy jest innym człowiekiem i ma odmienną wizję - a my pomożemy Ci w jej realizacji malując Twój pomysł. Cena malowanej powierzchni oscyluje w wysokości od 100 do 300 złotych za metr kwadratowy brutto, z naszym wliczonym w tą kwotę materiałem. Wystawiamy faktury VAT. Cena jest zależna od stopnia skomplikowania danego projektu - który wykonujemy realizując Państwa propozycje bądź z podsuniętych przez nas pomysłów. Na terenie GOP-u dojazd do klienta gratis, przy dalszych wyjazdach koszty podróży ustalane są indywidualnie.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Czar Wnętrza

- artystyczne malowanie wnętrz: sal balowych, świetlic i pomieszczeń szkolnych oraz przedszkolnych, lokali restauracyjnych i kawiarni, domów wypoczynkowych i pensjonatów, poczekalni lekarskich, klatek schodowych, mieszkań prywatnych – pokojów gościnnych, sypialni, pokoików dziecięcych, poddaszy, wnęk, kominów i kominków; - artystyczne malowanie na szkle: oryginalność zamiast codziennej sztampy – malunek na okiennym szkle zamiast firanki (okna w pokojach dziecięcych, kuchennych i łazienkowych); - malowanie obrazów oraz kompozycji rozmieszczonych na kilku obrazach (istnieje możliwość ich stylizacji, np. z użyciem medium pękającego); - OFERTA SPECJALNA: łączenie motywów namalowanych na obrazie z motywami tematycznie tożsamymi, ale namalowanymi już na ścianie poza obrazem; - sprzątanie pomieszczeń biurowych, mieszkań prywatnych, klatek schodowych i posesji;

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Plama GAK

W 2011 r. "Plama" obchodzi dwudziestolecie powstania! Podstawowym elementem pracy klubu jest działalność edukacyjna w dziedzinie kultury oraz promocja młodych artystów. Od stycznia do maja i od października do grudnia w klubie odbywały się zajęcia stałe adresowane do różnych grup wiekowych: ceramika, rysunek, malarstwo, tkanina. Od października do końca kwietnia w siedzibie klubu wystawiane są spektakle teatralne dla dzieci oraz dorosłych. W ramach klubu działają: Teatr w Blokowisku, Feta - Teatr na Specjalne Okoliczności. Do głównych imprez organizowanych przez klub "Plama" należą: Międzynarodowy Festiwal Teatrów Plenerowych i Ulicznych FETA, Obrazy Ogniem Malowane, Muzyka w blokowisku, Miejskie Znaki Kultury, Gdańska Szkoła Muralu.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską
z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego