Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Czego szukasz?

Wojciech Nowicki

Urodzony w 1968 r. Pisarz, fotograf, kurator wystaw fotograficznych. Wydał Dno oka. Eseje o fotografii, Wołowiec: Czarne, 2010 (testy opublikowane w Tygodniku Powszechnym w latach 2008-201; książka znalazła się w finale nagrody literackiej NIKE 2011). Publikuje w Gazecie Wyborczej (gdzie ukazują się m.in. jego cotygodniowe recenzje kulinarne), w Tygodniku Powszechnym i Polityce, a także w innych pismach. Należy do rady programowej Miesiąca Fotografii w Krakowie, jest współzałożycielem fundacji fotograficznej Imago Mundi. Mieszka w Krakowie.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Sławomir Shuty

Urodzony w 1973 r. Pisarz, fotograf, reżyser filmowy, współtwórca krakowskiego Klubu Artystycznego Galeria T.A.M. Publikował w Rastrze, Lampie, Iskrze Bożej, Brulionie. Współpracuje z Ha!artem, gdzie przez pewien czas prowadził specjalny - prześmiewczo-prowokacyjno-satyryczny dodatek. Gościnnie prowadził warsztaty prozatorskie w Studium Literacko-Artystycznym na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Laureat wielu prestiżowych nagród w tym Paszportu Polityki z 2004 r. za powieść "Zwał". W 2006 roku otrzymał główną nagrodę za film "Luna" podczas Festiwalu Filmów Niezależnych organizowanym przez TVP2.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Przestrzeń Inicjatyw Twórczych Tektura

Odbywają się tu wystawy plastyczne i fotograficzne, wieczorki poetyckie, recitale, koncerty kapel z całego świata, imprezy, projekcje filmów offowych, festiwale. Odbywają się tu także akcje społeczne – działa grupa Jedzenie Zamiast Bomb, grupa Wschodni SAMBAstion, spotykają się organizacje pozarządowe, funkcjonuje też świetlica dla dzieci. Jest to przestrzeń przeznaczona dla każdego, kto chce zaprezentować swoją twórczość/działania szerszej publiczności. Tektura stawia na działania niekomercyjne, idące w pewien sposób pod prąd głównym nurtom. Można przyjść z własnym prowiantem i czuć się jak u siebie. Tektura jest przestrzenią, która stawia na klimat i swobodę działania. Jeśli masz pomysł i ochotę go zrealizować w tym właśnie miejscu – pisz swobodnie.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Fotografia ślubna - Szymon Domagała

Dla każdej Pary przygotowuję indywidualną ofertę. Zwykle wykonuję zdjęcia począwszy od przygotowań, poprzez samą ceremonię ślubną, przyjęcie weselne, a na sesji plenerowej skończywszy. Zdjęcia plenerowe możemy wykonać w dogodnym terminie, niekoniecznie w dniu ślubu. Zwieńczeniem naszej współpracy najczęściej jest tradycyjny album. Zdjęcia mogą być także zaprezentowane w formie tzw. fotoksiążki. Dla Par, które samodzielnie chcą stworzyć album ślubny mogę także pozostawić zdjęcia w formie elektronicznej. W grę wchodzą także mniej standardowe rozwiązania, jeśli tylko zaspokajają one Wasze oczekiwania. Fotografuję na terenie całego kraju, najczęściej jednak pracuję w Wielkopolsce. Zapraszam do obejrzenia galerii zdjęć. To one powinny być najważniejszym czynnikiem, który wpływa na wybór fotografa. Szczególnie zachęcam do obejrzenia zdjęć "na żywo" w przykładowych albumach. Chętnie odpowiem na wszystkie Wasze pytania i wątpliwości.Skontaktować się ze mną można drogą mailową i telefoniczną. Chętnie spotkam się z Wami także osobiście. Zdaję sobie bowiem sprawę, że zdjęcia oglądane na stronie internetowej nie przekonują tak, jak tradycyjna fotografia trzymana w dłoni.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Dom Kultury "Bakara"

Dom Kultury BAKARA jest placówką upowszechniania kultury Spółdzielni Mieszkaniowej METALOWIEC. Głównym celem naszej działalności jest - pozyskanie i przygotowanie społeczności lokalnej i miejskiej do bezpośredniego oraz aktywnego uczestnictwa w kulturze, - edukacja dzieci i młodzieży, - upowszechnianie kultury i sztuki, zarówno profesjonalnej jak i amatorskiej, wśród osób dorosłych, aktywnych zawodowo, a także wśród seniorów. Zadania te realizujemy przez edukację, upowszechnianie różnych form twórczości i działalność rekreacyjno-rozrywkową.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Nowohuckie Centrum Kultury

Nowohuckie Centrum Kultury jest obecne na mapie kulturalnej Krakowa od 1983 roku. Swoją ofertę programową kieruje do dzieci, młodzieży i dorosłych – przede wszystkim mieszkańców dzielnicy, lecz także Krakowa oraz całego regionu. Do zadań NCK jako instytucji kultury należy: edukacja kulturalna i wychowanie przez sztukę, tworzenie warunków dla rozwoju amatorskiego ruchu artystycznego oraz zainteresowania wiedzą i sztuką, tworzenie warunków dla rozwoju folkloru, rękodzieła ludowego i artystycznego, rozpoznawanie, rozbudzenie i zaspokajanie potrzeb oraz zainteresowań kulturalnych, gromadzenie, dokumentowanie, tworzenie, ochrona i udostępnienie dóbr kultury.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Wieruszowski Dom Kultury

Wieruszowski Dom Kultury oferuje różnorodne formy zajęć pozwalających na miłe spędzenie czasu wolnego zarówno dzieci jak i dorosłych, rozszerzanie swoich pasji i doskonalenie talentów. Twórcza animacja artystyczna stanowi najważniejszy kierunek edukacji kulturalnej. Dlatego ten właśnie cel postawiliśmy sobie jako najbardziej potrzebny i wiodący w naszej codziennej pracy. Priorytetowym zadaniem, które przyjęliśmy sobie do realizacji jest edukacja artystyczna dzieci i młodzieży w zakresie muzyki, plastyki, tańca, filmu i teatru. Naszą misja jest ukierunkowanie merytorycznego procesu działalności zgodnie ze społecznymi potrzebami regionu i środowiska lokalnego. Ważną grupę spraw stanowią zagadnienia koordynacji działalności z innymi instytucjami upowszechniania kultury, szkołami, towarzystwami miłośników regionu, stowarzyszeniami społecznymi oraz zakładami pracy. W instytucji działa Studio Piosenki oraz kapela Podwórkowa Sami Swoi. Zajęcia stałe to: pracownie plastyczne – dziecięca i młodzieżowa, klub taneczny oraz kursy językowe. Dwa razy w tygodniu odbywają się również ćwiczenia aerobiku. Wieruszowski Dom Kultury podejmuje inicjatywy artystyczne o różnorodnym charakterze i zasięgu. Przedsięwzięcia cykliczne: Dział

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: łódzkie ...
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską
z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego