Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Czego szukasz?

POLECANA OFERTA

sikorowy.pl

Michał Sikora, fotograf, rocznik 1986, Słupszczanin mieszkający obecnie w Łodzi. Zajmuje mnie „żywa” fotografia: reportaże, portrety, nieszablonowa fotografia ślubna. Lubię fotografować i lubię również uczyć fotografii. Lubię zadowolone i zaintrygowane miny uczestników moich warsztatów fotografii. W fotografowaniu wyznaję zasadę ekonomii środków: jedno celne ujęcie stawiam nad sto średnio trafionych. Realizacje: Wystawa „patrzyłem”, 2009, Galeria Artelier w Słupsku, Wystawa „Freelensing”, 2011, MOK w Zgierzu

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Instytut Sztuki Wyspa

Założony w 2004 roku i prowadzony przez Fundację Wyspa Progress w Gdańsku, ulokowany na dawnych terenach Stoczni Gdańskiej Instytut Sztuki Wyspa jest pierwszą w Polsce niekomercyjną instytucją o międzynarodowym profilu, zajmującą się zagadnieniami współczesnej kultury artystycznej, prowadzoną przez organizację pozarządową. Ambicją i misją Instytutu Sztuki Wyspa jest spełniać stymulującą intelektualnie i artystycznie rolę dla terenów postoczniowych, wpisując się swoim programem w dyskusję na temat ich historycznej roli, łącząc je z dziejami niezależnych ruchów artystycznych Gdańska oraz współczesną, innowacyjną praktyką artystyczną. Wyspa współpracuje z licznymi międzynarodowymi instytucjami o charakterze artystycznym, badawczym i edukacyjnym. Fundacja Wyspa Progress planuje przebudowę istniejącego budynku, celem powiększenia powierzchni użytkowej dla zadań programowych oraz nadania mu bardziej współczesnego kształtu, adekwatnego do współczesnej estetyki powstającej nowej dzielnicy. Rozłożony na etapy proces adaptacji i przebudowy podobnie jak program placówki swoją dynamiką odzwierciedla specyfikę procesów rewitalizacyjnych zachodzących na terenie Młodego Miasta.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Michał Herman

Witam, Ja to fotograf z zamiłowania a nie wykształcenia. Od momentu otrzymania trzech aparatów fotograficznych na pierwszą komunię postanowiłem być fotografem i tak jest do dziś. Fotografowałem jako amator, jako zaawansowany amator jeździłem po Europie i też fotografowałem. Potem przyszedł czas na konkursy i wystawy, na pracę przy fotografowaniu koncertów muzycznych i innych wydarzeń kulturalnych. „Pstrykałem” jak występowali między innymi Cassandra Wilson, Diana Krall, Edyta Górniak, Alan Parsons, Perfekt, Suzanne Vega, ELO, TAKE 6, Gery Moore, Golec uOrkiestra, Feel, Candy Dufler, Gwendolyna Bradley i wielu innych. Miałem okazję i zaszczyt być akredytowanym fotografem w Filharmonii Narodowej na koncercie noworocznym. Potem fotografowałem polityków, pracowników korporacji, imprezy firmowe, śluby, chrzty aż nadszedł czas na fotografię studyjną. Dziś mam studio fotograficzne z profesjonalnym wyposażeniem, co daje dodatkowe możliwości w wykonywaniu szerszej gamy zleceń jak i swoich „artystycznych” wizji. Zapraszam do współpracy.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską
z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego