Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Czego szukasz?

Nitka. Kawiarenka szyciowa.

Wszystkie nitki na świecie całym mają… dwa  końce. Nasza również. Jeden to kawiarenka  a drugi sklep. Istotą jednak jest to co oba końce  łączy. Czyli szycie. Szycie jako pasja, szycie  jako aktywność, szycie jako przyjemność, szycie jako relaks, szycie dla siebie i dla innych,  szycie zaawansowane i szyciowe początki.  W Nitkowym sklepie znajdziecie wszystko, co do szycia potrzebne, wyszukane z sercem  i starannością o detale . A pomiędzy ściegami  dobrze jest zanurzyć się w wygodnym fotelu  z kubkiem aromatycznej herbaty lub filiżanką  pobudzającej kawy.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Ap Art Point - Galeria

Galeria AP Art Point i Akademia Autokreacji oferuje warsztaty artystyczne: zajęcia z rysunku, malarstwa, warsztaty fotograficzne, warsztaty teatralne, zajęcia z ceramiki, tworzenie batiku. W Akademii Autokreacji prowadzimy różnorodne warsztaty artystyczne dla osób w różnym wieku i o różnym stopniu zaawansowania, gdzie pod okiem animatorów – artystów można rozwijać swoje zdolności. W galerii AP ART POINT promujemy i prezentujemy prace we współczesnych formach wypowiedzi artystycznych, takich jak: malarstwo, fotografię artystyczna,wideo-art. projektowanie graficzne. • wzbogacenie aranżacji wnętrza prywatnego/firmy z wykorzystaniem fotografii artystycznej, malarstwa nowoczesnego, ilustracji • portret artystyczny na zamówienie – odzwierciedlający osobowość • unikatowe tapety artystyczne • indywidualne albumy rodzinne, artystyczne kartki okolicznościowe

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Magenta Pracownia Twórcza

Muzyczna Mini Magenta czyli warsztaty muzyczne dla Najmłodszych - od 6 miesiąca do 2.5 lat. Na te zajęcia zapraszamy Maluchy wraz z ich Opiekunami. Warsztaty przede wszystkim pobudzają zdolności muzyczne naszych Pociech już od najwcześniejszych momentów ich życia. Muzyczna Midi Magenta od 2.5 do 5 lat czyli warsztaty muzyczne dla Średniaków. Tym razem Muzyczna Magenta zaprasza na wielką przygodę z muzyką dzieci w wieku od 2.5 do 5 lat. Podczas warsztatów uczymy się rytmu i melodii rożnych form muzycznych, rozwijając przy tym inteligencję ruchową, muzyczną oraz przestrzenną. Bawimy się tańcem, rozróżniamy tempo i barwę muzyki, z łatwością rozpoznajemy instrumenty muzyczne, uczymy się wygrywać na nich rytm i melodię, poznajemy gamę, nuty, improwizujemy. Magentowa twórczość to warsztaty na których dzieci poprzez kształt i kolor opowiadają o swoich przeżyciach, wewnętrznym świecie, uczuciach i pragnieniach. Dzięki różnorodnym technikom - glina, plastelina, tektura, gips, tusz, koraliki, włóczki powstają pełne wyrazu prace. Warsztaty pobudzają kreatywność dzieci a także rozwijają ich możliwości i talenty. MALARSTWO/RYSUNEK Kurs dedykowany jest młodzieży i dorosłym, którzy chcą poznać tajniki malarstwa i rysunku. Program nauczania stworzony jest w oparciu o podstwowe zasady egzaminów do szkół i uczelni artystycznych w Polsce. Kursanci uczą się rysunku poprzez analizę martwej natury i postaci.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Piotr Pasiewicz TWORY WYOBRAŹNI

Piotr Pasiewicz - urodzony w 1979 w Łodzi. Twórczość w zakresie grafik warsztatowej, rysunku, performance, wideoartów i krótkich form filmowych. W 2011 otrzymał stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Ma na swoim koncie liczne wystawy zbiorowe i indywidualne, między innymi eksponował swoje prace w Pałacu Scheiblera, Muzeum Kinematografii w Łodzi, Muzeum Książki Artystycznej w Łodzi, Galerii Manhattan, Galerii Rondo, V Festiwalu Dialogu Czterech Kultur, IV Międzynarodowego Festiwalu Animacji ReAnimacja, w Instytucie Historii Sztuki we Wrocławiu i w Łodzi, Urzędzie Miasta Łodzi i Forum Fabricum. W swych działaniach konsekwentnie tworzy świat, w którym przesiąknięte metafizyką kształty powstają w spontanicznym akcie twórczym. Fascynują go wzajemnie wykluczające się opozycje nie mogące bez siebie funkcjonować. Piotr Pasiewicz "kreuje wyłaniające się w wnętrza siebie uniwersum, które podlega ciągłej transformacji". Śmiałymi gestami tworzy sugestywne i mroczne obrazy, gdzie martwe rodzi żywe, giętkość transformuje skostniałość, aby za chwilę znów zrzucić utrwaloną postać. Jedyną stałą jest zmienność oraz próba zobrazowania subiektywnych przeżyć wizualnych.

Cena od: 1000 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Anatol Karoń

Jest artystą plastykiem zajmującym się rysunkiem, malarstwem, rzeźbą, instalacją, happeningiem. Należy do Stowarzyszenia Artystów Plastyków Polska Sztuka Użytkowa od 1999 r. W latach 2001 - 2006 studiował Historię Sztuki na Uniwersytecie Warszawskim. Działalność artystyczną prowadzi od 1978r. W 1984 r. zaczął tworzyć rzeźby w jednej zapałce. Od 1990 roku prowadzi swój autorski program zajęć plastycznych, na których uczy rysunku, malarstwa oraz historii sztuki. Miał ponad 30 wystaw indywidualnych (m. in. we Florencji, Berlinie, Vancouver, Hamburgu) oraz brał udział w licznych wystawach zbiorowych.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Dom Kultury "Bakara"

Dom Kultury BAKARA jest placówką upowszechniania kultury Spółdzielni Mieszkaniowej METALOWIEC. Głównym celem naszej działalności jest - pozyskanie i przygotowanie społeczności lokalnej i miejskiej do bezpośredniego oraz aktywnego uczestnictwa w kulturze, - edukacja dzieci i młodzieży, - upowszechnianie kultury i sztuki, zarówno profesjonalnej jak i amatorskiej, wśród osób dorosłych, aktywnych zawodowo, a także wśród seniorów. Zadania te realizujemy przez edukację, upowszechnianie różnych form twórczości i działalność rekreacyjno-rozrywkową.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Nowohuckie Centrum Kultury

Nowohuckie Centrum Kultury jest obecne na mapie kulturalnej Krakowa od 1983 roku. Swoją ofertę programową kieruje do dzieci, młodzieży i dorosłych – przede wszystkim mieszkańców dzielnicy, lecz także Krakowa oraz całego regionu. Do zadań NCK jako instytucji kultury należy: edukacja kulturalna i wychowanie przez sztukę, tworzenie warunków dla rozwoju amatorskiego ruchu artystycznego oraz zainteresowania wiedzą i sztuką, tworzenie warunków dla rozwoju folkloru, rękodzieła ludowego i artystycznego, rozpoznawanie, rozbudzenie i zaspokajanie potrzeb oraz zainteresowań kulturalnych, gromadzenie, dokumentowanie, tworzenie, ochrona i udostępnienie dóbr kultury.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Wrocławski Klub Formaty

Jesteśmy miejską instytucją kultury istniejącą od 1980 roku. Stwarzamy możliwości artystycznego wyrazu. Chcemy by efekty naszych działań zaskakiwały nas samych i pozwalały wierzyć w to, co robimy. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, do zapisywania się do naszych pracowni artystycznych, na nasze warsztaty, a także do uczestnictwa w organizowanych przez nas wernisażach, koncertach, imprezach plenerowych, spotkaniach arteterapeutycznych, festiwalach (Festiwal Ambientalny oraz Nowobrzmienia).

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Festiwal Łódź Czterech Kultur

Fabryczna Łodź powstała dzięki wspołpracy przedstawicieli czterech narodow, wyznawcow odmiennych religii, osob posługujących się rożnymi językami. W centrum Polski utworzył się fascynujący tygiel kultur. Przez wiele dziesięcioleci miasto rozkwitało dzięki wspolnym wysiłkom Polakow, Żydow, Niemcow i Rosjan. Przedstawiciele tych odmiennych światow u schyłku dziewiętnastego stulecia stworzyli potęgę przemysłowej Łodzi.Od kilku lat Łodź ponownie sięga do swoich wielokulturowych korzeni. To właśnie z szacunku dla przeszłości narodziła się idea festiwalu Łodź Czterech Kultur. Ślady mieszania się polskich, żydowskich, niemieckich i rosyjskich wpływow są widoczne w Łodzi na każdym kroku, obecne w tkance miasta, w mentalności mieszkańcow, a historia – choć wydaje się już dawno miniona – staje się znowu początkiem rozmowy o wspołczesności i o przyszłości miasta.Od 2011 roku organizatorem festiwalu Łodź Czterech Kultur jest Centrum Dialogu im. Marka Edelmana, ktorego zadaniem jest łączenie rożnych kultur i wzmacnianie wzajemnego szacunku i dialogu. A czy istnieje lepszy sposob, by pokazać, jak wiele nas łączy i wzajemnie wzbogaca, niż poprzez kulturę: literaturę, film, teatr czy muzykę?

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską
z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego