Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Czego szukasz?

Nitka. Kawiarenka szyciowa.

Wszystkie nitki na świecie całym mają… dwa  końce. Nasza również. Jeden to kawiarenka  a drugi sklep. Istotą jednak jest to co oba końce  łączy. Czyli szycie. Szycie jako pasja, szycie  jako aktywność, szycie jako przyjemność, szycie jako relaks, szycie dla siebie i dla innych,  szycie zaawansowane i szyciowe początki.  W Nitkowym sklepie znajdziecie wszystko, co do szycia potrzebne, wyszukane z sercem  i starannością o detale . A pomiędzy ściegami  dobrze jest zanurzyć się w wygodnym fotelu  z kubkiem aromatycznej herbaty lub filiżanką  pobudzającej kawy.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Ewa Misiak

To artystka niekonwencjonalna, a jej prace powstają z pominięciem tradycyjnych technik plastycznych. Na pierwszy rzut oka mogą sprawiać wrażenie obrazów olejnych lub akwarel. Przy bliższym spojrzeniu dostrzegamy, że nie pędzel i farba lecz wełna, woda i mydło są podstawowym "narzędziem malarskim". Ich autorka przeprowadza artystyczny eksperyment bawiąc się tworzywem, kolorami i formą. Wypracowała własny, unikalny styl. Swoje prace nazywa fetrografiami.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Kravviec

Od lat pracując jako grafik i motion designer, zdobywam doświadczenie przygotowując projekty graficzne, interfejsy stron i portali internetowych oraz interfejsy gier i aplikacji mobilnych. Posiadam sporą wiedzę z zakresu animacji 2/3D, kompozycji, kluczowania, postprodukcji, trackingu kamery i obiektu. Realizowane przeze mnie programy telewizyjne i spoty reklamowe były emitowane w: TVN, TVN Turbo, MTV, 4fun.tv, Viva, Mango. Zarządzałem również projektami, które obejmowały wdrożenie od podstaw nowych programów telewizyjnych w stacjach: OTV (Chorwacja), RiTv (Chorwacja), DSF (Niemcy), ForbiddenTV (Niemcy).

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Outline Colour Festival

“Outline Colour Festival” – największy w Polsce i jeden z nielicznych na świecie interdyscyplinarnych festiwali łączących ze sobą sztukę ulicznego malarstwa, sport, muzykę Hip-Hop i Reggae. Zapoczątkowana w 2001 roku, przełamująca stereotypy inicjatywa łącząca corocznie, dzięki wyjątkowemu klimatowi, kilkanaście tysięcy młodych ludzi z całej Polski podczas tworzenia graffiti, turniejów sportowych i niepowtarzalnych koncertów.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Komunikaty kultury - przesłanie plakatu

Wystawa Komunikaty kultury – przesłanie plakatu. Europejski plakat na przełomie XX i XXI w. towarzyszy 23. Międzynarodowemu Biennale Plakatu. 21 europejskich twórców prezentuje prace związane z wydarzeniami artystycznymi. Pełna paleta środków wyrazu – od rozmalowanych, metaforycznych kompozycji po powściągliwe formy wywodzące się z tradycji konstruktywizmu - przypomina, że to Europa była kolebką nowoczesnego plakatu i że nadal jest to najsilniejszy jego ośrodek. Ośrodek Propagandy Sztuki, Park Sienkiewicza do 26 sierpnia 2012

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

ellefant

Piękno i pasja, czyli tworzona z pasją piękna biżuteria, dodatki oraz artykuły do dekoracji wnętrz, to znajdziecie w galerii Ellefant. Wszyscy szukamy piękna na codzień, choć dla każdego z nas to pojęcie oznacza coś innego. W galerii znajdziecie wyjątkowe prace. Niektóre z nich, jak niezwykła biżuteria artystyczna i torebki oraz modne ubrania pozwolą Wam wyróżnić się i zaakcentować swój styl. Inne, jak tworzone ręcznie kartki będą niezapomnianym upominkiem dla bliskich. A przedmioty do dekoracji wnętrz stworzą w Waszych domach ciepły nastrój. Dzięki zakupom w galerii Ellefant z pewnością poczujecie się wyjątkowi.

Cena od: 0 pln do: 1000 pln
Obszar działalności: Cała Polska

Rzeźbiarskie zabawy językowe

„Rzeźbiarskie zabawy językowe” to projekt podnoszący kompetencje językowe dzieci poprzez twórczą zabawę. Cykl czterech warsztatów artystyczno-edukacyjnych prowadzą artyści z Reaktora – Laboratorium Rzeźby w świetlicy w Szkole Podstawowej nr 58, na Targówku Fabrycznym. Uczestniczą w nich dzieci polskie i cudzoziemskie z ośrodka dla cudzoziemców przy ul. Księżnej Anny 24. Pierwszą częścią warsztatów są zabawy językowe. Dzieci bawią się słowami, poznają ich pisownię, znaczenie i barwę emocjonalną. Wybierają swoje ulubione i te, których zdecydowanie nie lubią. Następnie z różnych materiałów plastycznych budują litery, zdobią je, a potem układają z nich wyrazy. Tym razem uczestnicy zdecydowali, że będą to słowa: miękki, ciężki i ostry. Pod okiem artystów w ciągu trzech zajęć wykonują przestrzenne instalacje, lekkie i łatwe do przenoszenia, by zaprezentować kolegom z innych klas. W projekcie bierze udział 20 dzieci, z czego ponad połowa to dzieci z Ukrainy, Czeczenii, Tadżykistanu i Gruzji. Projekt „Rzeźbiarskie zabawy językowe” organizuje Fundacja „Dom Kultury”, dzięki dofinansowaniu przez Miasto Stołeczne Warszawę.

Cena od: 0 pln do: 0 pln
Obszar działalności: mazowieckie ...
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską
z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego