Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Czego szukasz?

Żółtydesign

Nazywam się Łukasz Żółty i jestem grafikiem komputerowym. Ukończyłem studia magisterskie w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania (Rzeszów) o specjalności Grafika i Animacja Komputerowa oraz studia licencjackie na Purdue University (Indiana) specjalność Computer Graphic and Animation. Na co dzień pracuję jako grafik komputerowy dla kilku agencji reklamowych, zdalnie obsługuję firmy z przeróżnych branży oraz realizuję jednorazowe zlecenia. Doświadczenie, które systematycznie zdobywam pozwala mi stale rozwijać się i spełniać zawodowo. Specjalizuję się w dziedzinie grafiki i animacji komputerowej. Jest to grafika użytkowa 2d. Zajmuję się budowaniem identyfikacji wizualnej firm (logo, wizytówki, papier firmowy, plakaty, ulotki itp.), projektowaniem stron www, banerów reklamowych, szablonów, sklepów, portali społecznościowych oraz przygotowaniem materiałów poligraficznych do druku. Ponadto wykonuję interfesjy do istniejącego już oprogramowania i dowolnych urządzeń.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Art Agenda Nova

Galeria Nova prezentuje i bada najciekawsze zjawiska młodej sztuki współczesnej, wspiera eksperymentalne projekty artystyczne oraz interesujące debiuty, współpracuje z uznanymi twórcami i instytucjami, prezentuje sztukę poszukującą nowych środków wyrazu-działania interdyscyplinarne, nowe technologie, video, instalacje malarskie, obiekty. Wśród artystów związanych z galerią warto wymienić m. in. Rahima Blaka, Grupę Strupek, Joannę Pawlik czy Łukasza Surowca - najmłodsze, najświeższe pokolenie krakowskich artystów.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

M-artis Waleria Musiał

Wykonuję gobeliny na ręcznym krośnie tkackim. Wśród moich prac znajdują się gobeliny wykonane według własnych projektów jak również reprodukcje obrazów, które mnie zainspirowały. Szczególne znaczenie mają dla mnie gobeliny, które otrzymał Ojciec Św. Jan Paweł II oraz wielkowymiarowy gobelin (9m x 13m), który do dzisiaj pełni funkcję kurtyny w teatrze w Wielkim Tyrnovie w Bułgarii. Dla mnie jest to wspaniałe, gdy z kolorowych nitek powstaje obraz, moje spojrzenie na świat, które mogę przekazać innym. Dlatego chętnie organizuję warsztaty dla osób, które chcą poznać techniki tkania i odkryć w sobie nieznane dotąd talenty. Moją drugą pasją jest projektowanie i szycie strojów – tych codziennych jak i na szczególne okazje. Szczególną satysfakcję czerpię z przygotowania unikatowych sukien ślubnych.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Michał Herman

Witam, Ja to fotograf z zamiłowania a nie wykształcenia. Od momentu otrzymania trzech aparatów fotograficznych na pierwszą komunię postanowiłem być fotografem i tak jest do dziś. Fotografowałem jako amator, jako zaawansowany amator jeździłem po Europie i też fotografowałem. Potem przyszedł czas na konkursy i wystawy, na pracę przy fotografowaniu koncertów muzycznych i innych wydarzeń kulturalnych. „Pstrykałem” jak występowali między innymi Cassandra Wilson, Diana Krall, Edyta Górniak, Alan Parsons, Perfekt, Suzanne Vega, ELO, TAKE 6, Gery Moore, Golec uOrkiestra, Feel, Candy Dufler, Gwendolyna Bradley i wielu innych. Miałem okazję i zaszczyt być akredytowanym fotografem w Filharmonii Narodowej na koncercie noworocznym. Potem fotografowałem polityków, pracowników korporacji, imprezy firmowe, śluby, chrzty aż nadszedł czas na fotografię studyjną. Dziś mam studio fotograficzne z profesjonalnym wyposażeniem, co daje dodatkowe możliwości w wykonywaniu szerszej gamy zleceń jak i swoich „artystycznych” wizji. Zapraszam do współpracy.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Aleksandria

Aleksandria to zgrany zespół specjalistów zajmujących się zarówno kompleksowo jak i częściowo organizacją eventów ślubnych. Jesteśmy rodzinną agencją, która połączyła dwa pokolenia, wiążąc doświadczenie i profesjonalizm ze świeżością i kreatywnością unikatowych pomysłów. Naszym celem jest sprawienie, by ten najważniejszy dzień Waszego życia był wyjątkowy, a przygotowania do niego proste i przyjemne. Korzystając z usług najwyższej klasy specjalistów oszczędzasz nie tylko swój cenny czas ale także pieniądze. Poprzez doskonałą znajomość rynku ślubnego konsultanci w Aleksandrii pomogą Wam zorganizować ślub i wesele dostosowane do waszych finansowych możliwości przy zachowaniu wysokiej jakości usług podwykonawców.

Cena od: 0 pln do: 500 pln
Obszar działalności: Cała Polska
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską
z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego