Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Czego szukasz?

Krzysztof Rawski - grafik komputerowy

Jako niezależny grafik komputerowy przyjmę zlecenia dotyczące zaprojektowania wszelkiego rodzaju grafiki dla firm oraz osób prywatnych. Będąc doświadczonym projektantem tworzę nowoczesną grafikę na potrzeby internetu oraz druku. Doświadczenie w pracy zdobyłem dzięki współpracy z wytwórnią muzyczną Polonia Records, Kancelarią Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, międzynarodową firmą Nestle oraz cyfrową siecią telefonii komórkowej Era. Jestem otwarty na nowoczesne rozwiązania stosowane w grafice dzięki czemu jestem w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym zleceniom. Jako freelancer specjalizuję się w tworzeniu projektów graficznych na potrzeby stron internetowych oraz tworzeniu wszelkich dostępnych graficznych form reklamowych. W codziennej pracy używam profesjonalnych programów graficznych takich jak: * Adobe: -Photoshop, -Illustrator, -Fireworks, -Indesign, -Flash, * Corel: -DRAW, -Paint Shop Pro, -Painter * -GIMP, -Artweaver, -Inkscape Posługuję się też językami programowania takimi jak: * -HTML (XHTML, DHTML), -CSS * -JavaScript, -PHP, -Action Script

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Przestrzeń Inicjatyw Twórczych Tektura

Odbywają się tu wystawy plastyczne i fotograficzne, wieczorki poetyckie, recitale, koncerty kapel z całego świata, imprezy, projekcje filmów offowych, festiwale. Odbywają się tu także akcje społeczne – działa grupa Jedzenie Zamiast Bomb, grupa Wschodni SAMBAstion, spotykają się organizacje pozarządowe, funkcjonuje też świetlica dla dzieci. Jest to przestrzeń przeznaczona dla każdego, kto chce zaprezentować swoją twórczość/działania szerszej publiczności. Tektura stawia na działania niekomercyjne, idące w pewien sposób pod prąd głównym nurtom. Można przyjść z własnym prowiantem i czuć się jak u siebie. Tektura jest przestrzenią, która stawia na klimat i swobodę działania. Jeśli masz pomysł i ochotę go zrealizować w tym właśnie miejscu – pisz swobodnie.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Wystawa "Piłka w grze" w Muzeum Karykatury

Najlepszy humor z piłkarskiego boiska na Międzynarodowej Wystawie Rysunku Satyryczno-Humorystycznego „Piłka w grze” w Muzeum Karykatury! 28 maja 2012 roku na dziesięć dni przed oficjalnym rozpoczęciem obchodów Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej Euro 2012 w warszawskim Muzeum Karykatury im. Eryka Lipińskiego zostanie uroczyście otwarta pokonkursowa wystawa najlepszych i najzabawniejszych prac nagrodzonych w Międzynarodowym Konkursie na Rysunek Satyryczno-Humorystyczny „Piłka w grze”. Wystawa dla zwiedzających będzie czynna już od wtorku 29 maja 2012 r. w gmachu muzeum przy ul. Koziej 11 w Warszawie. Zbliżający się turniej Euro 2012 to jedna z najważniejszych imprez sportowych, potwierdzających ogromne zainteresowanie i fascynację piłką nożną na całym świecie. W wystawie pokonkursowej organizowanej w Muzeum Karykatury w Warszawie weźmie udział ponad stu wybitnych artystów karykatury i rysunku satyrycznego z Polski i z całego świata, w tym także przedstawiciele młodego pokolenia twórców. Tematem Międzynarodowego Konkursu na Rysunek Satyryczno-Humorystyczny „Piłka w grze” i wystawy pokonkursowej jest piłka nożna potraktowana w szerokiej, społecznej i oczywiście humorystycznej perspektywie.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Wystawa "Szklane paciorki. Rzeźby i filmy"

Szklane paciorki to projekt reprezentatywny dla aktualnych dokonań polskiej rzeźby współczesnej, nowoczesny, wykorzystujący tradycyjny warsztat rzeźbiarski w połączeniu z multimediami (audio i wideo). Tematem Szklanych paciorków jest problem alienacji, opuszczenia, samotności. Ważnym elementem wystawy są projekcje dwóch eksperymentalnych filmów animowanych, Pokój i Pasterz. Wystawa prezentowana była w Galerii Miejskiej BWA w Bydgoszczy, Muzeum w Bielsku- Białej. Zaplanowano również prezentacje w Muzeum Rzeźby Współczesnej w Centrum Rzeźby Polskiej w Orońsku, oraz innych galeriach w kraju i za granicą. Jedną z najważniejszych części projektu jest katalog-album, prezentujący całą twórczość Sylwestra Ambroziaka na tle panoramy współczesnej sztuki światowej i polskiej ze szczególnym uwzględnieniem jej korzeni w niezależnym ruchu Nowej Ekspresji lat 80. XX wieku. Sylwester Ambroziak jest jednym z najważniejszych polskich rzeźbiarzy współczesnych, reprezentującym pokolenie debiutujące w latach 80. XX w., w czasach Nowej ekspresji, wiodącego nurtu sztuki niezależnej, rodzącej się w Polsce w trakcie i po stanie wojennym, jako wyraz buntu przeciwko represyjnemu systemowi. W bogatym dorobku wystaw tego artysty znajdują się liczne indywidualne (ponad 70) i zbiorowe (ponad 100) ekspozycje w kraju oraz w Niemczech, Austrii, Belgii, Francji i Włoszech.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Lila-Art

Firma Lila-Art powstała z potrzeby tworzenia rzeczy pięknych i wyróżniających się spośród innych. Od samego początku głównym celem działalności jest zaspokajanie gustów naszych klientów. Wiele projektów powstało na specjalne zamówienie. Każdy z Państwa może przedstawić swój pomysł-my postaramy się go wykonać. Doskonała jakość, najlepsze materiały, stały rozwój i ekskluzywne, unikatowe wzornictwo to powody niesłabnącego zainteresowania naszymi wyrobami. W naszej ofercie znajdą Państwo przepiękne ręcznie robione zaproszenia ślubne i weselne, winietki na stół, zawieszki na alkohol, karty menu, kieliszki do szampana, a także księgi gości oraz podziękowania dla Rodziców i Gości weselnych.

Cena od: 0 pln do: 500 pln
Obszar działalności: Cała Polska

Portrety ze zdjęć na zamówienie - KawalekSztuki.pl

Poszukujesz eleganckiego i niebanalnego pomysłu na prezent dla kogoś bliskiego? Zachęcam do zainteresowania się moją ofertą, którą prezentuję na mojej stronie internetowej KawalekSztuki.pl. Zajmuję się wykonywaniem portretów ze zdjęć na zamówienie w Krakowie. Uważam, że portret na prezent jest wyjątkowym upominkiem, który przypadnie do gustu każdemu. Skontaktuj się ze mną, złóż zamówienie na wspaniały portret ze zdjęcia. Wykonam dla Ciebie portret dziecka, portret ślubny lub dowolny inny portret – wszystko zależy od Twoich oczekiwań. Do realizacji zamówienia potrzebuję tylko i wyłącznie dobrego zdjęcia. Wykonuję portrety węglem, ołówkiem, pastelem suchym oraz w sepii. Dodam, że portrety na zamówienie wykonać mogę na dowolnym formacie. Zapraszam na moją stronę internetową KawalekSztuki.pl – tam znajduje się moje portfolio z przykładowymi pracami.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską
z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego