Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Czego szukasz?

POLECANA OFERTA

sikorowy.pl

Michał Sikora, fotograf, rocznik 1986, Słupszczanin mieszkający obecnie w Łodzi. Zajmuje mnie „żywa” fotografia: reportaże, portrety, nieszablonowa fotografia ślubna. Lubię fotografować i lubię również uczyć fotografii. Lubię zadowolone i zaintrygowane miny uczestników moich warsztatów fotografii. W fotografowaniu wyznaję zasadę ekonomii środków: jedno celne ujęcie stawiam nad sto średnio trafionych. Realizacje: Wystawa „patrzyłem”, 2009, Galeria Artelier w Słupsku, Wystawa „Freelensing”, 2011, MOK w Zgierzu

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska
POLECANA OFERTA

Monika Rokicka

Architekt, artysta grafik, projektantka i twórca lalek artystycznych, ilustratorka, malarka. Ponadto zajmuje się aranżacją wnętrz, malarstwem witrażowym na szkle, projektowaniem mebli artystycznych, projektowaniem i wyrobem biżuterii. Wielbicielka rękodzieła i sztuki użytkowej. Ukończyła Wydział Architektury PW. Uzyskała dyplom licencjata z wyróżnieniem w pracowni opakowań prof. Andrzeja Nowaczyka na Wydziale Grafiki ASP w Warszawie. Absolwentka studiów magisterskich na Wydziale Grafiki ASP w Warszawie. Specjalizacja - grafika warsztatowa w pracowni prof. Rafała Strenta. Współpracowała z magazynem gier fabularnych "Magia i Miecz", miesięcznikiem "Nowa Fantastyka" , "Machina", wyd.Runa. W roku 2004 w plebiscycie "Nowej Fantastyki" uzyskała drugą nagrodę czytelników dla ulubionego grafika za rok 2003, w roku 2005 i 2006 - pierwsze nagrody za rok 2004 i 2005.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Eryk Maler

Eryk Maler- polski kolorysta, wystawy malarstwa nowoczesnego, postimpresjonistycznego i realistycznego, sztuka użytkowa, projektowanie i wykonywanie obrazów do indywidualnych wnętrz mieszkalnych, wynalazca obrazów zewnętrznych. Tworzy - abstrakcje, akty, pejzaże, portrety, również interpretacje i trawestacje dzieł innych malarzy. Eryk jest twórcą "haloimpresjonizmu" czyli nowej postimpresjonistycznej teorii malarskiej. Wiele jego obrazów znajduje się w kolekcjach polskich i zagranicznych koneserów.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Gildia.pl Fantastyczny portal kulturalny

Portal internetowy Gildia.pl powstał w 2000 roku pierwotnie jako komercyjny projekt zaś w 2001 roku został przekształcony w niezależny i autorski projekt skupiający fanów i profesjonalnych twórców związanych z szeroko rozumianą fantastyką. W 2005 roku dokonaliśmy kolejnego kroku w naszym rozwoju i rozszerzyliśmy formułę portalu stricte fantastycznego do codziennie aktualizowanego serwisu kulturalnego o niespotykanej do tej pory w naszym kraju ofercie jednej redakcji. Kulturę traktujemy bardzo szeroko. Nasze serwisy tematyczne, które skupiają codziennie dziesiątki tysięcy czytelników, prezentują informacje związane z literaturą, filmem, muzyką, grami komputerowymi, bitewnymi, karcianymi i planszowymi jak również komiksami, grami fabularnymi, tematyką popularnonaukową oraz tajemnicami otaczającego nas świata.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Bazar Sztuki

BAZAR SZTUKI- galeria rzeczy i wydarzeń rozmaitych, skupia i wspiera młodą sztukę, kreatorów rzeczywistości i pasjonatów życia, dla których cud ludzkich rąk i lotnej myśli jest bezcennym darem z którego nie boją się korzystać. Zajmujemy się organizacją warsztatów artystycznych, spotkań muzycznych, filmowych i innych. Pierwszy rok działalności, wypełniony był muzyką, obrazem, słowem, minął niepostrzeżenie "jak jeden dzień". Zapraszamy do miejsca stworzonego z myślą o ludziach pełnych pasji tworzenia, szacunku do magii rąk, miłości do rzeczy ciekawych, awangardowych jak również użytkowych. To miejsce w którym znajdziecie niecodzienne propozycje, unikalne rzeczy i swobodę fantazji. Tu możecie pozwolić sobie na myślenie zmysłami. Proponujemy szeroką gamę usług artystycznych. Od misternej, kobiecej biżuterii, ręcznie robionych drobiazgów, malarstwo, rzeźbę, ceramikę, odzież zdobioną, zabawki po fotografię, elementy dekoracji wnętrz a nawet muzykę. To nie jest sposób na nudę , to sposób na życie.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Uniwersytet Ludowy Rzemiosła Artystycznego

Uniwersytet Ludowy Rzemiosła Artystycznego serdecznie zaprasza nauczycieli, instruktorów oraz wszystkie osoby zainteresowane rękodziełem artystycznym do udziału w 20 godzinnych warsztatach, organizowanych w naszej placówce w Woli Sękowej. Zgłoszenie udziału w warsztatach odbywa się drogą internetową lub pocztą, co najmniej na 10 dni wcześniej przed rozpoczęciem warsztatu.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Przechowalnia

Dawno, dawno temu (konkretnie 15 lat) Elżbieta Adamiak i Andrzej Poniedzielski stworzyli Łódzką Piwnicę Artystyczną „Przechowalnia”. Od tego czasu Piwnica przechowała kilka pokoleń i przeszła wiele zmian – na dobre. Obecnie otwieramy codziennie o godz: 17:00, zostawiając niedzielę na odpoczynek :) Można u nas spróbować prawdziwej kolumbijskiej kawy w różnych smakach, zjeść ciasto domowej roboty, pierogi lub spróbować wyjątkowego smalcu. Oprócz strawy dla żołądka mamy również, a może przede wszystkim strawę „dla ducha”. Odbywające się u nas działania przyciągają niezwykłych ludzi o artystycznych i ciekawych duszach. W programie kulturalnym Piwnicy można znaleźć imprezy z kręgu muzyki, kabaretu, teatru i filmu(koncerty, przeglądy kabaretowe, filmowe, wystawy). Niezależnie od pogody gramy: alternatywną muzykę, funky, soul, rock, lata 80, trip-hop, inne gatunki też się na naszej plej-liście znajdą... Liczy się niepowtarzalna atmosfera, tolerancyjni ludzie i wyjątkowa obsługa

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską
z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego