Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Czego szukasz?

Numatic

Specjalizujemy się w sprzedaży profesjonalnych maszyn czyszczących, jak i samym sprzątaniem po budowach i remontach, doczyszczaniem dywanów i wykładzin, czy też czyszczeniu klimatyzacji. Aktualnie prowadzimy sprzedaż maszyn, urządzeń czyszczących, środków czystości, sprzętu ręcznego czy też wózków hotelowych. Zaopatrujemy szkoły, hale, zakłady przemysłowe, szpitale, hotele, a nawet osoby prywatne w sprzęt najwyższej jakości. Doradzamy oraz pomagamy w wyborze najodpowiedniejszych artykułów niezbędnych do utrzymania czystości.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Szorowarka jednotarczowa

Specjalizujemy się sprzedaży urządzeń czyszczących, wykorzystywanych w przemyśle lub w gospodarstwach domowych. Nasza firma jest jedną z najstarszych i najbardziej doświadczonych sprzedawców Numatic i firm zajmujących się utrzymaniem czystości na każdego rodzaju obiekcie w Polsce. W ofercie naszego sklepu znaleźć można wysokiej jakości odkurzacze, szorowarki, polerki oraz środki czystości.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

No-Worries-Stories

Proponujemy Państwu organizację imprez firmowych i okolicznościowych. Organizacja obejmuje wyszukanie miejsca, zorganizowanie cateringu, dobranie oprawy plastycznej i muzycznej. Uwzględniamy wszelkie sugestie i własne pomysły. Najważniejsze, żeby impreza była oryginalna i na długo pozostała w pamięci uczestników. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego. W ramach naszej oferty proponujemy wykonanie wyłącznie dekoracji. Może ona obejmować tylko stylizację stołów i pomieszczenia, w którym będzie odbywać się wydarzenie, albo pełną wersję, czyli opracowanie dekoracji również innych, wskazanych przez Państwa elementów. Chętnie podsuniemy własne propozycje i pomysły. Dobierzemy dodatki, znajdziemy florystę, który sprosta Waszym oczekiwaniom, a w szczególności postaramy się wykreować styl spójny z wizją całej imprezy. Naszym celem jest stworzenie wyjątkowego otoczenia dla tego, co bedziecie dla Was w danej chwili najważniejsze. Mamy tym samym nadzieję uświetnić wizualnie wasze śluby, imprezy pry- watne, czy też eventy firmowe.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Brutus-Film s.c.

Witamy na stronie firmy BRUTUS FILM! Jesteśmy spółką cywilną, w skład której wchodzą: Andrzej Biskupski, Marek Budzisz, Marek Wojtaszewski oraz Jacek Wróblewicz. Działalność w branży filmowej rozpoczęliśmy w Łódzkiej Wytwórni Filmów Fabularnych. Jako pierwsza w Łodzi, prywatna, profesjonalna firma zajmująca się oświetleniem filmowym, jesteśmy obecni na rynku od 1994 roku. Zajmujemy się wynajmem i kompleksową obsługą sprzętu oświetleniowego w filmie, reklamie, teatrze, teledyskach i innych formach wizualnych. Posiadamy bogaty wybór profesjonalnego sprzętu czołowych firm: ARRI, KINO FLO, DEDO, STRAND, DE SISTI, IANIRO, CHIMERA, K5600, LITEPANELS, MANFROTTO, LTM, PHOTOFLEX. Dysponując wieloletnim doświadczeniem gwarantujemy najwyższej jakości poziom usług, indywidualne podejście do każdego realizowanego projektu i konkurencyjne ceny. Wychodząc naprzeciw najnowszym osiągnięciom technicznym, posiadamy nowoczesny sprzęt, którego wykaz znajdziecie Państwo w naszej ofercie sprzętowej.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Studio SoInteractive

Studio SoInteractive realizuje zdjęcia motion capture dla producentów reklam, filmów, seriali, teledysków, gier. Studio SoInteractive świadczy usługi dotyczące animacji 2D/3D i produkcji filmowej (sprzęt, hala zdjęciowa, montaż, compositing). Do produkcji filmowych zewnętrznych przeznaczona jest kamera RED ONE wraz zestawem obiektywów RED PRIME (od 25mm do 300mm). Do zdjęć kamerą RED Studio SoInteractive oddaje do dyspozycji asystenta.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Sklep-intymny.pl

Sklep-intymny.pl specjalizuje się w sprzedaży ciekawych gadżetów erotycznych. W bogatej ofercie sklepu znaleźć można m.in. - wibratory, dmuchane lalki, seksowną bieliznę, feromony, a także - preparaty i urządzenia wspomagające powiększenie penisa i piersi. Klienci sklepu liczyć mogą na atrakcyjne ceny oraz pełną dyskrecję. Więcej informacji dostępnych jest na stronie internetowej sklepu – zapraszamy!

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską
z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego