Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Czego szukasz?

Polskie Towarzystwo Ekonomiczne Oddział w Łodzi

Oferujemy wysokiej jakości sale przystosowane do organizacji konferencji, szkoleń i wykładów z możliwością zorganizowania cateringu: kawa /herbata, woda mineralna, ciastka, na specjalne życzenie inne słodycze i dodatkowe napoje. Na Państwa życzenie możemy zorganizować obiady w renomowanej restauracji w bardzo atrakcyjnych cenach. Restauracja znajduje się w budynku PTE.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Teatr Lalki i Aktora PINOKIO w Łodzi

Teatr Lalki i Aktora "Pinokio" w Łodzi działalność artystyczną rozpoczął w maju 1945 roku. 1 stycznia 1950 r. otrzymał status Teatru Państwowego. Zasięg oddziaływania teatru wykracza znacznie poza województwo łódzkie. W repertuarze utrzymywane są stale przedstawienia dla widzów w każdym wieku: dzieci, młodzieży i dorosłych. Kreatywność teatru wyraża się poprzez różnorodne formy teatralne i rozmaite konwencje, od teatru plastycznego, widowisk poetyckich po przedstawienia o charakterze zdecydowanie rozrywkowym. Podejmowane są szeroko rozumiane działania edukacyjne. TLiA "Pinokio" uczestniczy w festiwalach krajowych i zagranicznych. Ma na swoim koncie liczne nagrody i wyróżnienia. Wielokrotnie z dużym powodzeniem występował za granicą, m.in. w Anglii, Austrii, Niemczech, Szwajcarii i Turcji. Teatr mieści się w budynku wykorzystywanym po II wojnie światowej przez Naczelną Dyrekcję Widowisk Rozrywkowych (tzw. Teatr Colosseum), w 1950 r. adoptowanym dla potrzeb teatru. Teatr posiada 1 scenę ze 155 miejscami. Funkcję Dyrektora Naczelnego i Artystycznego pełni Konrad Dworakowski.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

TEATR ROZRYWKI

Historia teatru rozpoczyna się pod koniec lat 70., kiedy to powstał pomysł, aby przy katowickim ośrodku TVP utworzyć music-hall. Rewie wzorowane na broadwayowskich miały przyciągnąć zarówno publiczność, jak i krytyków. Miały się w nim odbywać także pokazy musicali i recitale gwiazd. Planowano grać około 250 przedstawień rocznie. Na siedzibę wybrano stary, zabytkowy budynek, w którym przed wojną mieścił się najekskluzywniejszy chorzowski hotel Graf Reden. W celu zapewnienia sobie godnej kadry, powołane zostało Studium Taneczno-Wokalne. Przez 2,5 roku nauki (kończącej się otrzymaniem dyplomu artysty estradowego) można było się tam nauczyć aktorstwa, pantomimy, śpiewu, tańca, stepu, akrobatyki i kaskaderki. Do Studium uczęszczał m.in. Janusz Józefowicz.W 1984 music-hall przekształcił się w Teatr Rozrywki. Teatr realizuje projekty: Autorski i oryginalny program edukacyjny SZKOŁA TEATRU adresowany jest do uczniów szkół ponadpodstawowych. Miejscem spotkania jest Mała Scena Teatru Rozrywki; PROJEKT ENTREE przygotowany jest z myślą o młodych artystach niezależnych. Pragniemy wesprzeć ich dążenia udostępniając sprzęt i profesjonalną obsługą techniczną Małej Sceny Teatru Rozrywki. Entrée to konkurs, którego zwycięzcę wybiera Jury powołane przez Teatr Rozrywki. Nagrodą Główną jest półroczna rezydencja na Małej Scenie Teatru Rozrywki połączona z profesjonalną produkcją premierowego spektaklu, jego prezentacją i promocją.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską
z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego