Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Czego szukasz?

Syzan

Wynajem nagłośnienia i oświetlenia, sklep, pokazy laserowe, obsługa techniczna , oświetlenie estradowe, teatralne, LED i dyskotekowe Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie profesjonalnej realizacji oświetlenia, pokazów laserowych oraz nagłośnienia. Obsługujemy wszelkiego rodzaju eventy, m.in. : konferencje, pokazy, gale, kongresy, targi, festyny oraz widowiska artystyczne, które wymagają wykorzystania oświetlenia, laserów oraz nagłośnienia. Oferujemy Państwu możliwość wypożyczenia sprzętu nagłośnieniowego, oświetleniowego oraz multimedialnego zarówno krótko, jak i długoterminowo. Wypożyczamy dowolny element oświetlenia i nagłośnienia scenicznego jakim dysponujemy. Stwarzamy również możliwości wynajmu urządzeń dla klubów, wszelkiego rodzaju instytucji, zespołów muzycznych czy nawet konkurencyjnych firm z naszej branży. Doradzimy także w wyborze odpowiedniego sprzętu,, pomożemy w transporcie oraz instalacji. Przy stałej współpracy warunki wypożyczenia ustalane są indywidualnie.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

PIROTECHNIKA-POKAZY.PL

Oferujemy Państwu wykonywanie profesjonalnych pokazów pirotechnicznych, które charakteryzują się bogatą gamą efektów i indywidualnym scenariuszem dopasowanym do rodzaju imprezy, warunków terenowych oraz możliwości finansowych Zleceniodawcy. Proponujemy zorganizowanie pokazów pirotechnicznych podczas różnego rodzaju imprez, bardzo modnych i niezapomnianych pokazów weselnych, urodzinowych oraz wszelkie imprezy okolicznościowe. Nasza firma działa na rynku od 1999 roku. Zajmujemy się sprzedażą detaliczną i hurtową fajerwerków. Towar, którym dysponujemy, jest wysokiej jakości i pochodzi od znanych na całym świecie producentów z Chin. Proponujemy Państwu bogaty wybór produktów. W naszej ofercie mamy fajerwerki, petardy, moździerze, wulkany, fontanny, baterie, rzymskie ognie, zestawy pirotechniczne, rakiety, baterie profesjonalne. Organizujemy pokazy pirotechniczne na najwyższym poziomie. Stosowany przez nas radiowy system elektronicznego sterowania odpalaniem ładunków oraz odpowiednie dobranie efektów pirotechnicznych wykonane są przez osoby specjalnie do tego przeszkolone. Gwarantuje to bezpieczeństwo każdego pokazu. Zapraszamy do współpracy!

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Event-technology

Tak jak malarstwo określa się mianem sztuki, która daje artyście niezliczone okazje pokazania swoich emocji, wrażeń i możliwości, tak nasze realizacje określić można mianem sztuki kreowania świata za pomocą multimediów. Tworzone przez artystę obrazy zazwyczaj są dwuwymiarowe i statyczne. Dlatego nasze inspiracje zaprowadziły nas dalej sprawiając, że świat sztuki przenosimy do multimedialnego i wirtualnego świata, gdzie sztukę i całą rzeczywistość można odczuwać w wielu wymiarach i wieloma zmysłami. SZTUKA MULTIMEDIÓW – bo tak nazywamy to co robimy, nie ma barier. Dostępne obecnie technologie umożliwiają nam tworzenie realizacji, które jeszcze kilka, kilkanaście lat temu wydawały się nieosiągalne i nierealne. Sztukę Multimediów, tworzymy za pomocą najbardziej zaawansowanych technik z wykorzystaniem światła, muzyki, projekcji video, wody, pirotechniki oraz systemów laserowych. Wszystko to tworzy jeden zintegrowany i zsynchronizowany spektakl.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Ivent Group

Firma Ivent Group organizuje profesjonalne pokazy pirotechniczne na terenie całego kraju. Zajmujemy się kompleksową organizacją eventów, doradztwem z zakresu organizacji imprez, obsługą nagłośnieniową i muzyczną. Na specjalne zamówienie przygotowujemy także pokazy laserowe, które mogą stanowić integralną część pokazu sztucznych ogni (fajerwerków).. Nasze dotychczasowe realizacje cieszyły się ogromną popularnością. Imprezy firmowe, turnieje tenisowe, eventy komercyjne i prywatne, zwieńczone spektakularnym widowiskiem pirotechnicznym, to doskonały pomysł na chwilę relaksu i zabawy oraz integrację rodzin, pracowników, czy klientów firmy.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

AL STARS

Jesteśmy grupą pasjonatów, dla których nie ma rzeczy niemożliwych. Nasza pasja do fajerwerków przekłada się na wykonywaną pracę, dając w efekcie niezapomniane widowiska pirotechniczne, które od lat cieszą klientów. Współpracujemy z firmami, Urzędami Miast i Gmin oraz osobami prywatnymi z całej Polski. Proponujemy m.in.: • najnowocześniejsze rozwiązania, • 100% bezpieczeństwa, • profesjonalną obsługę. Każde przygotowane przez nasz show to wielki spektakl, który zachwyca publiczność i na długo pozostaje w jej pamięci. Chcemy, aby nasza pasja stała się powodem zadowolenia i satysfakcji naszych klientów. W razie jakichkolwiek pytań, jesteśmy do dyspozycji. Skontaktuj się z nami już teraz.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Visual Sensation

Firma Visual Sensation Laser Shows & Technologies istnieje w branży laserowej od 1999r. Dzięki technice, przekonującym rozwiązaniom i autorskim pomysłom Visual Sensation szybko stała się ważnym partnerem dla instytucji i firm w kraju oraz coraz częściej za granicą. Dzisiaj Visual Sensation Laser Shows & Technologies jest uznana przez ekspertów za wiodącego dostawcę usług w sektorze pokazów laserowych na rynku polskim. Visual Sensation proponuje Państwu Pokazy, widowiska laserowo-multimedialne ,spektakle dźwięku i światła na najwyższym światowym poziomie wykonane zgodnie z obowiązującymi normami. Połączone w jedną całość piękną muzyką widowisko laserowe przestrzenno –graficzne, ,fontanny , gejzery i ekrany wodne buchające ognie, pirotechnika , oświetlenie architektoniczna i wielkoformatowe projekcje video oraz animacje laserowe na chmurach są w stanie zadziwić nawet najbardziej wymagającego widza. Visual Sensation Laser Shows & Technologies to również jedyny polski producent profesjonalnych systemów laserowych opartych na podzespołach najlepszych światowych firm: Coherent, Cambridge Technology , Thorlabs. Nasze Widowiska laserowe spełniają najbardziej rygorystyczne normy bezpieczeństwa

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Omicron Laser Art

Pokazy laserowe Pokazy znane również pod bardziej wyszukaną nazwą widowiska i spektakle laserowe jak wynika z badań przeprowadzanych na polskim rynku, cieszą się coraz większym zainteresowaniem i zdobywają powiększające się bez ustanie grono ich zwolenników Najpopularniejszymi miejscami w których można je oglądać są planetaria i parki rozrywki, ale nie tylko. Są one organizowane podczas koncertów, festiwali, na imprezach, wydarzeniach sportowych. Często w swoich ofertach mają je też agencje artystyczne, organizatorzy imprez integracyjnych, plenerowych i sportowych. Coraz częściej prezentowane są one podczas uroczystości weselnych. Lasery są doskonałą alternatywą dla sztucznych ogni. W Polsce pokazy laserowe są stosunkowo nowym zjawiskiem i by doprowadzić je do perfekcji w wykonaniu polskich wykonawców upłynie jeszcze trochę czasu. By stało się to możliwe najlepszym rozwiązaniem jest nawiązanie ścisłej współpracy z zachodnioeuropejskimi liderami w tej dziedzinie. Niestety jest to niezwykle trudne zadanie. Potencjalni partnerzy nie zbyt chętnie poszukują przedstawicieli w Polsce. Oznacza to że nie wdrażają najnowszych swoich technologii i nie dzielą się swoimi doświadczeniami z dziedziny laser show „KNOW HOW”.Mimo iż nawiązanie takiej współpracy jest niezwykle trudne, udało się to OMICRON działającej na również polskim rynku.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

FireShow

Nasza firma powstała w 1992 w Jeleniej Górze. Od tego czasu zajmujmy się tylko pirotechniką, pokazami ogni sztucznych i efektami specjalnymi. Aktualnie nasza firma mieści się w Lubaniu na Dolnym Śląsku, gdzie mamy stałe magazyny i biura. Nasze wyposażenie spełnia najwyższe światowe normy bezpieczeństwa i pozwala nam realizować wszystkie Państwa wizje. Ten sam system – włoski PARENTE FIREMASTER III MILLENIUM używany był podczas największych pokazów na świecie (m.in. podczas Olimpiady w Turynie). Dla Państwa oznacza to możliwość idealnej synchronizacji z muzyką i swobodę w projektowaniu pokazu. Jesteśmy w stanie zrealizować najmniejsze rodzinne pokazy oraz największe pokazy w Europie.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Teatr Ognia Bohema

Co nas wyróżnia na tle innych grup zajmujących się tańcem z ogniem? Otóż postanowiliśmy iść swoją drogą, zostawiając utarte szlaki innym. Od samego początku chcieliśmy tworzyć dopracowane przedstawienia ogniowe, zostawiając taniec z ogniem do przypadkowych kawałków muzycznych innym. Każdy nasz występ to pewna historia, którą chcemy Wam opowiedzieć. Czasem jest to opowieść o szkockim klanie, bywa że zabieramy Was na dwór francuskiego króla, a czasem zapraszamy w podróż po mrocznym średniowieczu na poszukiwanie czarownic, diabłów i demonów. Zawsze jednak dbamy o to, aby nasz występ był łatwy w odbiorze i obfitował w efekty specjalne, których próżno szukać u konkurencji. Jeśli do akcji wkracza anioł, to jego ogniste skrzydła zwiastują zgubę dla demonów, a jego płonący miecz sieje zniszczenie wśród sług zła. Jeśli naprzeciw niego staje sam Lucyfer, to przed Waszymi oczami otwieramy prawdziwe wrota piekieł. Do każdego naszego występu przykładamy szczególną wagę, każdy widz jest dla nas ważny a ciągły rozwój i wprowadzanie w życie nowych, często szalonych pomysłów, to nasza pasja. Zapraszając Was do naszej wirtualnej siedziby mamy nadzieję, iż Wasz pobyt tutaj zaowocuje zaproszeniem naszej ekipy w Wasze progi, abyście mogli zobaczyć nas w akcji. Na chwałę płomieni!

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską
z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego