Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Czego szukasz?

Dj Jarro

Nazywam się Jarosław Brdak, (Dj Yarro), moja firma YARRO SOUND zajmuje się szeroko pojętą obsługą imprez okolicznościowych. Teren działania to głównie: Łódź / woj. Łódzkie / woj. Mazowieckie / ale dojazd w każdy inny zakątek kraju też nie stanowi żadnego problemu! Obsługuję imprezy typu: * imprezy integracyjne - eventy * śluby i wesela * bankiety * prywatki * bale karnawałowe i sylwestrowe * dancingi, potańcówki * studniówki i bale maturalne * dyskoteki szkolne * imprezy dla dzieci * festyny plenerowe * karaoke Posiadam kilkunastoletnie doświadczenie, oraz licencję prezentera (Dj'em jestem od14tu lat), szeroki repertuar muzyczny, a także wysokiej klasy, profesjonalny sprzęt nagłaśniający oraz oświetleniowy, to wszystko razem daje gwarancję udanej imprezy!

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Dj Krzys

OFERUJĘ: - organizację i wykonanie oprawy muzycznej w zależności od preferencji muzycznych klienta (każdy rodzaj muzyki), - profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie, - czynne prowadzenie imprezy (WODZIREJ), - organizację konkursów i zabaw, - organizację karaoke, - przygotowanie i wyświetlenie pokazu - prezentacji. Ponieważ każda impreza okolicznościowa ma inny i niepowtarzalny charakter wszystkie szczegóły imprezy ustalam indywidualnie z klientem, tworząc tzw. "scenariusz", który uwzględnia m.in.: - charakter przyjęcia, - preferencje muzyczne klienta, - miejsce i godzinę rozpoczęcia imprezy itp. Jestem otwarty na wszelkiego rodzaju pomysły, które w miarę możliwości, będzie można zrealizować, aby dane przyjęcie uatrakcyjnić i nadać mu nowy wymiar, a ze swojej strony służę radą i doświadczeniem w organizacji danej imprezy.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Syzan

Wynajem nagłośnienia i oświetlenia, sklep, pokazy laserowe, obsługa techniczna , oświetlenie estradowe, teatralne, LED i dyskotekowe Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie profesjonalnej realizacji oświetlenia, pokazów laserowych oraz nagłośnienia. Obsługujemy wszelkiego rodzaju eventy, m.in. : konferencje, pokazy, gale, kongresy, targi, festyny oraz widowiska artystyczne, które wymagają wykorzystania oświetlenia, laserów oraz nagłośnienia. Oferujemy Państwu możliwość wypożyczenia sprzętu nagłośnieniowego, oświetleniowego oraz multimedialnego zarówno krótko, jak i długoterminowo. Wypożyczamy dowolny element oświetlenia i nagłośnienia scenicznego jakim dysponujemy. Stwarzamy również możliwości wynajmu urządzeń dla klubów, wszelkiego rodzaju instytucji, zespołów muzycznych czy nawet konkurencyjnych firm z naszej branży. Doradzimy także w wyborze odpowiedniego sprzętu,, pomożemy w transporcie oraz instalacji. Przy stałej współpracy warunki wypożyczenia ustalane są indywidualnie.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Event-technology

Tak jak malarstwo określa się mianem sztuki, która daje artyście niezliczone okazje pokazania swoich emocji, wrażeń i możliwości, tak nasze realizacje określić można mianem sztuki kreowania świata za pomocą multimediów. Tworzone przez artystę obrazy zazwyczaj są dwuwymiarowe i statyczne. Dlatego nasze inspiracje zaprowadziły nas dalej sprawiając, że świat sztuki przenosimy do multimedialnego i wirtualnego świata, gdzie sztukę i całą rzeczywistość można odczuwać w wielu wymiarach i wieloma zmysłami. SZTUKA MULTIMEDIÓW – bo tak nazywamy to co robimy, nie ma barier. Dostępne obecnie technologie umożliwiają nam tworzenie realizacji, które jeszcze kilka, kilkanaście lat temu wydawały się nieosiągalne i nierealne. Sztukę Multimediów, tworzymy za pomocą najbardziej zaawansowanych technik z wykorzystaniem światła, muzyki, projekcji video, wody, pirotechniki oraz systemów laserowych. Wszystko to tworzy jeden zintegrowany i zsynchronizowany spektakl.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Elf Widowiska

Od ponad 15 lat realizujemy dla Państwa nasze pokazy laserowe i widowiska. Stosujemy lasery, sztuczne ognie, ekrany i projekcje, efekty specjalne, elementy scenograficzne. Każdy pokaz jest inny, każdy niesie niepowtarzalny klimat i ogromne przeżycia. Nasze zaplecze sprzętowe i techniczne pozwala zrealizować praktycznie każde widowisko multimedialne lub pokaz, o którym Państwo pomysł. Nasi wykonawcy sprawdzili się w wielu realizacjach w Polsce i za granicą. Zrobimy to nie tylko profesjonalnie i bezpiecznie, zrobimy to po prostu PIĘKNIE!

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

RE-MIX Sound & Light

Firma pod nazwą Re-Mix Sound&Light istnieje od 2006. Początki firmy jednak zaczeły się juz w 1999r. Na początku mała 2 osobowa firma obsługiwała małe imprezy typu studniówki, 18-mnastki, imprezy okolicznościowe. Włascielami od samego początku są Marek Jeżewski (Wójek) i Łukasz Górski. Na początku mogło by się wydawac ze róznica wiekowa oraz pokoleniowa wspolników ponad 20 lat, nie przyniesie udanej wspołpracy, jednak po dzień dzis obaj panownie do dzis świetnie się dogaduja na stopie zawodowej oraz koleżeńskiej. Kilka lat działalnosci oraz zapał do pracy sprawiło ze firma szybko się rozwineła. Obecnie zatrudnia 10 osób. Biura oraz magazyny zlokalizowane są niemalże w samym centrum Warszawy przy ul. Żelaznej 51/53 (dawna fabryka norblina) W 2010r poza obsługą techniczną imprez zaczeliśmy produkcję kratownic aluminiowych dla potrzeb stoisk targowych, konstrukcji scenicznych. Cały czas priorytem dla nas jest rozwoj intelektualny oraz sprzętowy. Po ponad 10 latach działalnosci można śmiało powiedziec ze jestemy Pewnym i Godnym polecenia Partnerem Biznesowym.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

TRIAS

TRIAS S.A. to firma z ponad 10-cio letnim doświadczeniem na rynku multimediów. Spółka jest liderem w branży Event Engineering i Audio Video Integration. Firma zajmuje się dostarczaniemkompleksowych rozwiązań z zakresu multimediów i oświetlenia oraz tworzeniem i integracją systemów teletechnicznych. Działania Event Engineering obejmują multimedialno-oświetleniową obsługę wydarzeń o różnym rozmiarze i charakterze, takich jak: uroczystości państwowe i religijne, wydarzenia sportowe, festiwale, koncerty, produkcje telewizyjne, imprezy korporacyjne, itp. Firma dostarczała rozwiązania do oprawy m.in. takich wydarzeń jak: festiwale piosenki w Opolu i Sopocie, Top Trendy, Przystanek Woodstock, Gala Telekamer, Fryderyków, Wiktorów i Złotych Kaczek, pielgrzymki Jana Pawła II w Polsce i na Ukrainie, Puchar Świata w skokach narciarskich w Zakopanem. Zapewniliśmy też kompleksową obsługę multimedialną w polskim pawilonom podczas światowej wystawy w Hanowerze w 2000 roku i w Aichi w Japonii w 2005 roku oraz w Saragossie w Hiszpanii. W ramach Audio Video Integration firma tworzy i integruje systemy teletechniczne w zakresie stałych instalacji audiowizualnych, systemów bezpieczeństwa, teleinformatycznych, telekomunikacyjnych, bezgotówkowych systemów płatności oraz systemu zarządzania obiektem. Flagowym projektem firmy z dziedziny AV Integration jest przygotowywany na Mistrzostwa Europy w piłce nożnej EURO 2012 stadion w Gdańsku.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Brutus-Film s.c.

Witamy na stronie firmy BRUTUS FILM! Jesteśmy spółką cywilną, w skład której wchodzą: Andrzej Biskupski, Marek Budzisz, Marek Wojtaszewski oraz Jacek Wróblewicz. Działalność w branży filmowej rozpoczęliśmy w Łódzkiej Wytwórni Filmów Fabularnych. Jako pierwsza w Łodzi, prywatna, profesjonalna firma zajmująca się oświetleniem filmowym, jesteśmy obecni na rynku od 1994 roku. Zajmujemy się wynajmem i kompleksową obsługą sprzętu oświetleniowego w filmie, reklamie, teatrze, teledyskach i innych formach wizualnych. Posiadamy bogaty wybór profesjonalnego sprzętu czołowych firm: ARRI, KINO FLO, DEDO, STRAND, DE SISTI, IANIRO, CHIMERA, K5600, LITEPANELS, MANFROTTO, LTM, PHOTOFLEX. Dysponując wieloletnim doświadczeniem gwarantujemy najwyższej jakości poziom usług, indywidualne podejście do każdego realizowanego projektu i konkurencyjne ceny. Wychodząc naprzeciw najnowszym osiągnięciom technicznym, posiadamy nowoczesny sprzęt, którego wykaz znajdziecie Państwo w naszej ofercie sprzętowej.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską
z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego