Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Czego szukasz?

Marek Szwelengreber

Nazywam się Marek Szwelengreber i od 1989 roku zajmuje sie obsluga imprez jako Dj bądź Konferansjer. Niejednokrotnie łącze te dwie umiejętności wcielając się jednocześnie w rolę dj'a i konferansjera. W takiej podwójnej roli, pracowałem min dla Makro, DB Schenker, Warty, Biomerieux, DHL czy CYFRY+. Dużym powodzeniem cieszą się prowadzone przeze mnie imprezy karaoke. Oprocz doswiadczenia estradowego posiadam rowniez 12 letni staz pracy w radio,prowadzilem programy w radio Manhattan, Parada oraz Clasic Fm w Łodzi a takze w radio Kolor w Warszawie. W 1999 roku wraz z Violetta Paprocka prowadziłem talk show w regionalnej lodzkiej tv Toya, w roku 2007 produkowany przez Endemol teleturniej emitowany na zywo w tv Polsat "Grasz Czy nie Grasz" (foto powyżej), w 2008 rownież dla firmy Endemol teleturniej "Wygraj Bilety Na Euro", który również miał emisje live w tv Polsat. Pracowałem jako dj, czy konferansjer, obsługując imprezy firmowe, czy konferencje, bezpośrednio, badż jako podwykonawca, między innymi dla: Warta, Generali, Orlen, Lotos, Endemol, DB Schenker, DHL, Makro, Metro, Media Markt, Media Saturn, Orange, Era Gsm, Pay, Polkomtel, Netia, Multimedia Polska, PZU, PZU Życie, BGŻ, PKO BP, PKO S.A, MultiBank, City Bank.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Dj Jarro

Nazywam się Jarosław Brdak, (Dj Yarro), moja firma YARRO SOUND zajmuje się szeroko pojętą obsługą imprez okolicznościowych. Teren działania to głównie: Łódź / woj. Łódzkie / woj. Mazowieckie / ale dojazd w każdy inny zakątek kraju też nie stanowi żadnego problemu! Obsługuję imprezy typu: * imprezy integracyjne - eventy * śluby i wesela * bankiety * prywatki * bale karnawałowe i sylwestrowe * dancingi, potańcówki * studniówki i bale maturalne * dyskoteki szkolne * imprezy dla dzieci * festyny plenerowe * karaoke Posiadam kilkunastoletnie doświadczenie, oraz licencję prezentera (Dj'em jestem od14tu lat), szeroki repertuar muzyczny, a także wysokiej klasy, profesjonalny sprzęt nagłaśniający oraz oświetleniowy, to wszystko razem daje gwarancję udanej imprezy!

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Dj Krzys

OFERUJĘ: - organizację i wykonanie oprawy muzycznej w zależności od preferencji muzycznych klienta (każdy rodzaj muzyki), - profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie, - czynne prowadzenie imprezy (WODZIREJ), - organizację konkursów i zabaw, - organizację karaoke, - przygotowanie i wyświetlenie pokazu - prezentacji. Ponieważ każda impreza okolicznościowa ma inny i niepowtarzalny charakter wszystkie szczegóły imprezy ustalam indywidualnie z klientem, tworząc tzw. "scenariusz", który uwzględnia m.in.: - charakter przyjęcia, - preferencje muzyczne klienta, - miejsce i godzinę rozpoczęcia imprezy itp. Jestem otwarty na wszelkiego rodzaju pomysły, które w miarę możliwości, będzie można zrealizować, aby dane przyjęcie uatrakcyjnić i nadać mu nowy wymiar, a ze swojej strony służę radą i doświadczeniem w organizacji danej imprezy.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Andrzej M. Grabowski

Urodzony w 1956 r. w Warszawie. Absolwent Wydziału Pedagogicznego Uniwersytetu Warszawskiego. Praca magisterska o Muminkach (recenzentka – dr J. Papuzińska). Od 1983 autor programów telewizyjnych dla dzieci: Tik-Tak, Fasola, Wyprawy profesora Ciekawskiego, Ciuchcia, Budzik. Niektóre z tych programów prowadził, najpierw jako Pan Tik Tak, następnie jako Profesor Ciekawski. Autor scenariuszy filmów animowanych, bajek muzycznych, piosenek (ponad 400). Współzałożyciel dziecięcego zespołu Fasolki, który śpiewa większość jego piosenek. INFORMACJA DLA SZPITALI Wiem jak przykry dla dzieci jest pobyt w szpitalu. Sam tego doświadczyłem mając 7-9 lat. Jeśli wyrażą Państwo zainteresowanie zorganizowaniem spotkania ze mną proszę o bezpośredni kontakt mailowy ( andrzej.m.grabowski@gmail.com ) Spotkania są przeznaczone przede wszystkim dla dzieci w wieku 6-9 lat, ale mogą w nich uczestniczyć także starsze i nieco młodsze. Najlepiej, jeśli w spotkaniu uczestniczy 30 do 40 dzieci. Jeśli macie Państwo nagłośnienie nawet 100. Możliwa jest także wizyta w salach. Na program spotkania składają się: prezentacja lalek występujących w programach dla dzieci ( m.in. Kulfon, Budzik), czytanie fragmentów książek, zabawy słowne, zagadki, śpiewanie. Istnieje także możliwość kupienia książek po cenach wydawniczych (10-15 zł) oraz uzyskanie autografu. Spotkania dla dzieci w szpitalach są bezpłatne. Niestety mogę spotkać się jedynie z dziećmi ze szpitali warszawskich i okolicy.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Jarosław Kret

Urodzony w 1963 r. w Warszawie. Dziennikarz telewizyjny i fotoreporter. Z wykształcenia egiptolog. Autor licznych reportaży i filmów dokumentalnych o tematyce podróżniczej. Od 1992 r. współpracuje z telewizją. W latach 1993-1995 pracował jako dziennikarz i reporter, a przez rok był prezenterem Teleexpressu. Prowadził autorskie programy tj. "Klub Podróżników", "Kino Klubu Podróżników" w Warszawskim Ośrodku Telewizyjnym. Współtworzył polskie wydanie magazynu National Geographic. Od 1997 r. jest członkiem The Explorers Club. Od 2009 r. prowadzi nadawany w TVP Info program podróżniczy "Planeta według Kreta". Od 2002 r. na antenie TVP prowadzi prognozę pogody.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Bajkoland.pl

Firma eventowa Bajkoland.pl zajmuje się kompleksową organizacją wszelkich imprez plenerowych i festynów. Specjalizujemy się w organizacji imprez firmowych oraz imprez dla dzieci. Zlecone nam przedsięwzięcia organizujemy kompleksowo, od początku do końca. Pomagamy w znalezieniu i zapewnieniu miejsca, obsłudze logistycznej, programowej i cateringowej. Organizujemy koncerty, animacje dla dzieci i konkurencje dla dorosłych. Dla najmniejszych zapewniamy liczne atrakcje w postaci kul wodnych, eurobungee, dmuchańców,zjeżdżalni dmuchanych, suchego basenu i wielu innych atrakcji. Nasze imprezy są niezapomniane. Sprawdź, a gwarantujemy Twoje zadowolenie.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Kabaret Prysły Zmysły

Kabaret Prysły Zmysły to odważni, pełni energii i pomysłów młodzi ludzie, czekający na wciąż nowe sceniczne wyzwania. Grupa powstała w roku 2006 na potrzeby oprawy koncertów dyplomowych uczniów Krakowskiej Szkoły Wokalno-Aktorskiej. Po udanych występach, które zostały ciepło przyjęte przez publiczność, zaczęły powstawać kolejne pomysły na scenariusze i programy. Pierwsze występy odbywały się na deskach sceny MOLIERE w Krakowie. Dużą inspiracją dla początkowych wspólnych występów były piosenki Kabaretu Starszych Panów, które były i do tej pory wykorzystywane są w spektaklach. To właśnie od tytułu jednej z piosenek Wassowskiego i Przybory pochodzi nazwa Kabaretu. Program kabaretowy w wykonaniu Kabaretu Prysły Zmysły to mieszanka tematycznie dobranych piosenek, skeczów i monologów, które dają widzom czas na odrobinę refleksji oraz dużo dobrego humoru i zabawy. Obecnie grupa pracuje pod patronatem Śródmiejskiego Ośrodka Kultury w Krakowie oraz samodzielnie, tworząc coraz to nowe scenariusze sceniczne i oprawy imprez artystycznych.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Tłumacz angielskiego w Poznaniu

Tłumacz angielskiego, czyli tłumacz przysięgły tego języka w Poznaniu już od ponad 15 lat oferuje rozmaite tłumaczenia z angielskiego i na angielski. Możliwe opcje: - tłumaczenie zwykłe pisemne, 1500 znaków na stronie przeliczeniowej, można zawsze przy tłumaczeniu zwykłym wysłać tekst jako skan lub faksem, a odebrać osobiście lub wyślemy pocztą elektroniczną (mailem). Wycena jest zawsze bezpłatna, płatność przelewem lub gotówką - tłumaczenie przysięgłe. 1125 znaków na stronie przeliczeniowej, zgodnie z Rozporządzeniem Ministra i Ustawą. Koniecznie tłumacz przysiegły musi widzieć tekst tłumaczenia, aby na gotowym dokumencie pojawił się napis "tłumaczenie z oryginału".

Cena od: 0 pln do: 500 pln
Obszar działalności: Cała Polska
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską
z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego