Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Czego szukasz?

Waldemar Nowak

Waldek Nowak to profesjonalny artysta kabaretowy oraz świetny konferansjer. Prowadzenie imprez jest jego żywiołem i robi to od lat. Awangardowy prezenter do wynajęcia Valdi powala naturalnością i spontanicznością a jego występy kabaretowe po prostu wyrzucają z butów. Waldek jako artysta estradowy zjeździł pół świata nabywając doświadczeń w najróżniejszych teatrach i innych miejscach. To również zabawny komik, oferujący swój autorski kabaret do wynajęcia. Bierze udział m.in. w występach stand-up polska w Warszawie. Jego niepowtarzalny, wzbogacony niekonwencjonalnymi środkami wyrazu styl oraz wieloletnie doświadczenie i zdrowy dystans do świata gwarantują niezapomniane przeżycia.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Teatr Ognia Bohema

Co nas wyróżnia na tle innych grup zajmujących się tańcem z ogniem? Otóż postanowiliśmy iść swoją drogą, zostawiając utarte szlaki innym. Od samego początku chcieliśmy tworzyć dopracowane przedstawienia ogniowe, zostawiając taniec z ogniem do przypadkowych kawałków muzycznych innym. Każdy nasz występ to pewna historia, którą chcemy Wam opowiedzieć. Czasem jest to opowieść o szkockim klanie, bywa że zabieramy Was na dwór francuskiego króla, a czasem zapraszamy w podróż po mrocznym średniowieczu na poszukiwanie czarownic, diabłów i demonów. Zawsze jednak dbamy o to, aby nasz występ był łatwy w odbiorze i obfitował w efekty specjalne, których próżno szukać u konkurencji. Jeśli do akcji wkracza anioł, to jego ogniste skrzydła zwiastują zgubę dla demonów, a jego płonący miecz sieje zniszczenie wśród sług zła. Jeśli naprzeciw niego staje sam Lucyfer, to przed Waszymi oczami otwieramy prawdziwe wrota piekieł. Do każdego naszego występu przykładamy szczególną wagę, każdy widz jest dla nas ważny a ciągły rozwój i wprowadzanie w życie nowych, często szalonych pomysłów, to nasza pasja. Zapraszając Was do naszej wirtualnej siedziby mamy nadzieję, iż Wasz pobyt tutaj zaowocuje zaproszeniem naszej ekipy w Wasze progi, abyście mogli zobaczyć nas w akcji. Na chwałę płomieni!

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Bajkoland.pl

Firma eventowa Bajkoland.pl zajmuje się kompleksową organizacją wszelkich imprez plenerowych i festynów. Specjalizujemy się w organizacji imprez firmowych oraz imprez dla dzieci. Zlecone nam przedsięwzięcia organizujemy kompleksowo, od początku do końca. Pomagamy w znalezieniu i zapewnieniu miejsca, obsłudze logistycznej, programowej i cateringowej. Organizujemy koncerty, animacje dla dzieci i konkurencje dla dorosłych. Dla najmniejszych zapewniamy liczne atrakcje w postaci kul wodnych, eurobungee, dmuchańców,zjeżdżalni dmuchanych, suchego basenu i wielu innych atrakcji. Nasze imprezy są niezapomniane. Sprawdź, a gwarantujemy Twoje zadowolenie.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Kino Charlie - Agencja Pro Cinema

Kino Charlie wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich widzów umożliwia wynajem sal na prywatne pokazy filmowe, spotkania, uroczystości okolicznościowe, konferencje oraz szkolenia. Obecnie dla widzów przygotowane są trzy sale kinowe: SALA STUDYJNA, SALA KAMERALNA, SALA KLUBOWA, wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt nagłośnieniowy Dolby Stereo SR, perełkowe ekrany oraz bardzo wygodne konferencyjne fotele. Ponadto Sala Studyjna wyposażona jest w dodatkowe nagłośnienie (32 głośniki) zamontowane na suficie, które może służyć jako oddzielne nagłośnienie sali podczas konferencji lub jako wzmocnienie efektów dźwiękowych podczas oglądanych filmów. Wszystkie sale przystosowane są do obsługi imprez z udziałem najnowocześniejszych nośników audiowizualnych. Różnorodność sal umożliwia optymalne dopasowanie ich do Państwa potrzeb. Ponadto do dyspozycji gości pozostaje Galeria, w której wystawiane są prace młodych artystów oraz Filmowa Kawiarenka. Szczegółowe informacje pod nr tel. (042) 636 00 92.

Cena od: 500 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: łódzkie ...
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską
z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego