Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Czego szukasz?

Paweł Jurek Konferansjer

Od 1998 roku Radio jest moim drugim domem. Od początku mikrofonowej przygody związany jestem z Radiem Plus. Na falach eteru prowadzę programy publicystyczne i serwisy informacyjne. Przez lata komentowałem najważniejsze imprezy sportowe. Na ogólnopolskiej antenie relacjonowałem m.in. przebieg Igrzysk Olimpijskich, Mistrzostw Świata i Europy w piłce nożnej, a z innej tematyki - pielgrzymkę papieża Benedykta XVI do Polski. Od 2008 roku posiadam licencję spikera Polskiego Związku Piłki Nożnej, która upoważnia do prowadzenia spotkań piłkarskiej ekstraklasy. Z mikrofonem w dłoni prowadziłem m.in.: piłkarski turniej UEFA, spotkanie z prof. Janem Miodkiem, konferencje prasowe Caritas, festiwale dla niepełnosprawnych oraz liczne eventy. Jeśli zechcesz poprowadzę także Twoją imprezę!

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Opera Śląska

Opera Śląska serdecznie zaprasza Państwa do zainteresowania gmachem naszego teatru. Mamy możliwość wynajmu sali widowiskowej oraz koncertowej, a także dodatkowych pomieszczeń. Do dyspozycji zainteresowanych osób są: sala teatralna na 391 miejsc siedzących wraz z zapleczem oraz sala koncertowa na 176, max. 200 miejsc siedzących wraz z garderobami do niej przylegającymi. Opera dysponuje także salą szkoleniową na ok. 100 miejsc oraz salą korepetytorską im. Wiesława Ochmana (parter budynku Filharmonii) na ok. 60 miejsc. W budynku Opery Śląskiej zorganizować można spotkania okolicznościowe – jubileusze firm i instytucji, bankiety, wręczenia nagród, sympozja, szkolenia, konferencje, pokazy, prezentacje, konkursy i inne uroczystości. Jest także możliwość przygotowania specjalnego koncertu z udziałem artystów Opery Śląskiej na Państwa życzenie oraz tzw. pól scenicznej wersji spektaklu operowego, operetkowego, musicalowego lub baletowego do uzgodnienia. W budynku Opery istnieje możliwość przygotowania imprezy kompleksowo z częścią oficjalną, artystyczną i bankietową.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Teatr Ognia Bohema

Co nas wyróżnia na tle innych grup zajmujących się tańcem z ogniem? Otóż postanowiliśmy iść swoją drogą, zostawiając utarte szlaki innym. Od samego początku chcieliśmy tworzyć dopracowane przedstawienia ogniowe, zostawiając taniec z ogniem do przypadkowych kawałków muzycznych innym. Każdy nasz występ to pewna historia, którą chcemy Wam opowiedzieć. Czasem jest to opowieść o szkockim klanie, bywa że zabieramy Was na dwór francuskiego króla, a czasem zapraszamy w podróż po mrocznym średniowieczu na poszukiwanie czarownic, diabłów i demonów. Zawsze jednak dbamy o to, aby nasz występ był łatwy w odbiorze i obfitował w efekty specjalne, których próżno szukać u konkurencji. Jeśli do akcji wkracza anioł, to jego ogniste skrzydła zwiastują zgubę dla demonów, a jego płonący miecz sieje zniszczenie wśród sług zła. Jeśli naprzeciw niego staje sam Lucyfer, to przed Waszymi oczami otwieramy prawdziwe wrota piekieł. Do każdego naszego występu przykładamy szczególną wagę, każdy widz jest dla nas ważny a ciągły rozwój i wprowadzanie w życie nowych, często szalonych pomysłów, to nasza pasja. Zapraszając Was do naszej wirtualnej siedziby mamy nadzieję, iż Wasz pobyt tutaj zaowocuje zaproszeniem naszej ekipy w Wasze progi, abyście mogli zobaczyć nas w akcji. Na chwałę płomieni!

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Kino Charlie - Agencja Pro Cinema

Kino Charlie wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich widzów umożliwia wynajem sal na prywatne pokazy filmowe, spotkania, uroczystości okolicznościowe, konferencje oraz szkolenia. Obecnie dla widzów przygotowane są trzy sale kinowe: SALA STUDYJNA, SALA KAMERALNA, SALA KLUBOWA, wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt nagłośnieniowy Dolby Stereo SR, perełkowe ekrany oraz bardzo wygodne konferencyjne fotele. Ponadto Sala Studyjna wyposażona jest w dodatkowe nagłośnienie (32 głośniki) zamontowane na suficie, które może służyć jako oddzielne nagłośnienie sali podczas konferencji lub jako wzmocnienie efektów dźwiękowych podczas oglądanych filmów. Wszystkie sale przystosowane są do obsługi imprez z udziałem najnowocześniejszych nośników audiowizualnych. Różnorodność sal umożliwia optymalne dopasowanie ich do Państwa potrzeb. Ponadto do dyspozycji gości pozostaje Galeria, w której wystawiane są prace młodych artystów oraz Filmowa Kawiarenka. Szczegółowe informacje pod nr tel. (042) 636 00 92.

Cena od: 500 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: łódzkie ...
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską
z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego