Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Czego szukasz?

Dj Krzys

OFERUJĘ: - organizację i wykonanie oprawy muzycznej w zależności od preferencji muzycznych klienta (każdy rodzaj muzyki), - profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie, - czynne prowadzenie imprezy (WODZIREJ), - organizację konkursów i zabaw, - organizację karaoke, - przygotowanie i wyświetlenie pokazu - prezentacji. Ponieważ każda impreza okolicznościowa ma inny i niepowtarzalny charakter wszystkie szczegóły imprezy ustalam indywidualnie z klientem, tworząc tzw. "scenariusz", który uwzględnia m.in.: - charakter przyjęcia, - preferencje muzyczne klienta, - miejsce i godzinę rozpoczęcia imprezy itp. Jestem otwarty na wszelkiego rodzaju pomysły, które w miarę możliwości, będzie można zrealizować, aby dane przyjęcie uatrakcyjnić i nadać mu nowy wymiar, a ze swojej strony służę radą i doświadczeniem w organizacji danej imprezy.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Remigiusz Małecki

Jestem absolwentem dziennikarstwa na Wydziale Politologii Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie oraz podyplomowych studiów z Psychologii Komunikacji Społecznej także w UMCS. W latach 1997-1998 pracowałem w lokalnym Radiu PULS. W latach 2001-2002 w Akademickim Radiu Centrum zajmowałem się sportem. Kolejne pięć lat spędziłem w Radiu Złote Przeboje jako serwisant-reporter oraz w Radiu TOK FM. Podczas pracy w Radiu Złote Przeboje przez ponad rok współpracowałem z lubelskim oddziałem Telewizji Polskiej (prowadziłem "na żywo" Magazyn Sportowy). Po odejściu z radia pracowałem w dwóch agencjach PR. Obecnie zajmuję się promocją funduszy europejskich w Urzędzie Marszałkowskim w Lublinie. Ciekawostki o mnie: W 2000 roku wziąłem udział w pierwszym w Polsce reality show pt. "Agent" w TVN. Interesuję się sportem, public relations, historią, polityką, marketingiem politycznym. Lubię dobrą książkę, muzykę, film oraz... mielonego z buraczkami;-).

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Warszawskie Centrum Expo XXI

Jeden z najnowocześniejszych, wielofunkcyjnych kompleksów wystawienniczo-konferencyjnych w Polsce - doskonałe miejsce na wystawy, targi, konferencje, kongresy, seminaria, bankiety, pokazy mody, bale i koncerty. Warszawskie Centrum EXPO XXI dysponuje powierzchnią ponad 17 000 m2 , w tym 13 500 m2 to powierzchnia w halach, 1 500 m2 to powierzchnia w salach konferencyjnych i pokojach do rozmów, 2 200 m2 to powierzchnia na terenie ekspozycji zewnętrznej. Kompleks składa się z 4 budynków: Hala nr 1, Hala nr 2 - budynek główny, Hala nr 3, Hala nr 4. Sale konferencyjne i pokoje do rozmów znajdują się na pierwszym piętrze Hali nr 2 (Sale A, B, C) oraz na pierwszym piętrze Hali nr 4 (Sala D). Cztery dobrze wyposażone sale konferencyjne mogą pomieścić do 820 osób, a duże kongresy i konferencje nawet na 13 000 osób mogą odbywać się w odpowiednio zaaranżowanych halach wystawienniczych. Wszystkie hale posiadają dostęp do prądu, wody oraz Internetu - kanały medialne umieszczone są w podłodze. Zaawansowane technologie telekomunikacyjne zastosowane w EXPO XXI gwarantują szybkość oraz wysoką jakość przesyłanych informacji, dźwięku i obrazu oraz ułatwiają prowadzenie spotkań, wystaw i konferencji.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

FireShow

Nasza firma powstała w 1992 w Jeleniej Górze. Od tego czasu zajmujmy się tylko pirotechniką, pokazami ogni sztucznych i efektami specjalnymi. Aktualnie nasza firma mieści się w Lubaniu na Dolnym Śląsku, gdzie mamy stałe magazyny i biura. Nasze wyposażenie spełnia najwyższe światowe normy bezpieczeństwa i pozwala nam realizować wszystkie Państwa wizje. Ten sam system – włoski PARENTE FIREMASTER III MILLENIUM używany był podczas największych pokazów na świecie (m.in. podczas Olimpiady w Turynie). Dla Państwa oznacza to możliwość idealnej synchronizacji z muzyką i swobodę w projektowaniu pokazu. Jesteśmy w stanie zrealizować najmniejsze rodzinne pokazy oraz największe pokazy w Europie.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Kino Plenerowe - Kino Letnie - Kino Samochodowe

Stowarzyszenie łŁdź Filmowa w ramach projektu Open Cinema oferuje kompleksową realizację projekcji poza-kinowych, specjalizując się w organizowaniu letnich pokazów filmowych (kina letniego) pod gołym niebem oraz w dużych pomieszczeniach zamkniętych. Profesjonalny sprzęt oraz wyszkoleni i w pełni zaangażowani pracownicy są gwarancją najwyższego standardu.

Cena od: 1000 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Profesjonalne pokazy pirotechniczne

Działamy w północno-wschodniej Polsce i na terenie całego kraju. Wiemy jak stworzyć najpiękniejszą nocną oprawę tego ważnego dnia. Oferujemy duży wybór podniebnych efektów i zachwycających dodatków, które sprawią, że pokaz na długo zapadnie w pamięci Waszej i gości. Nasza ofercta obejmuje profesjonalne pokazy skrojone na każdy budżet i zestawy do samodzielnego odpalania. Każdy z naszych pirotechników posiada zdezwolenie na odpalanie i nadzorowanie pokazów pirotechnicznych Wojskowego Instytutu Techniki i Uzbrojenia oraz kompletne przeszkolenie. Jako jedni z nielicznych w Polsce mamy też koncesję na magazynowanie materiałów wybuchowych, co umożliwiło nam stworzenie pokaźnej kolekcji wyjątkowych efektów niedostępnych nigdzie indziej. Staramy się, aby proces organizacji pokazu był dla Ciebie jak najmniej uciążliwy. Na początek zadamy Ci kilka pytań by ustalić Twoje preferencje i czas trwania. Po naszej stronie leży również dokładne sprawdzenie miejsca pokazu, dobranie odpowiednich ładunków, a także zdobycie pozwoleń i zawiadomienie Policji, Straży Pożarnej oraz Żeglugi Powietrznej. Fajerwerki potrafią nabrudzić, jednak za każdym razem dbamy o to by po pokazie miejsce było tak samo czyste jak przed nim dzięki czemu jesteśmy wielokrotnie zapraszani w te same miejsca a ich właściciele wiedzą, że mogą nam zaufać.

Cena od: 500 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską
z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego