Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Czego szukasz?

Paweł Jurek Konferansjer

Od 1998 roku Radio jest moim drugim domem. Od początku mikrofonowej przygody związany jestem z Radiem Plus. Na falach eteru prowadzę programy publicystyczne i serwisy informacyjne. Przez lata komentowałem najważniejsze imprezy sportowe. Na ogólnopolskiej antenie relacjonowałem m.in. przebieg Igrzysk Olimpijskich, Mistrzostw Świata i Europy w piłce nożnej, a z innej tematyki - pielgrzymkę papieża Benedykta XVI do Polski. Od 2008 roku posiadam licencję spikera Polskiego Związku Piłki Nożnej, która upoważnia do prowadzenia spotkań piłkarskiej ekstraklasy. Z mikrofonem w dłoni prowadziłem m.in.: piłkarski turniej UEFA, spotkanie z prof. Janem Miodkiem, konferencje prasowe Caritas, festiwale dla niepełnosprawnych oraz liczne eventy. Jeśli zechcesz poprowadzę także Twoją imprezę!

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Warszawskie Centrum Expo XXI

Jeden z najnowocześniejszych, wielofunkcyjnych kompleksów wystawienniczo-konferencyjnych w Polsce - doskonałe miejsce na wystawy, targi, konferencje, kongresy, seminaria, bankiety, pokazy mody, bale i koncerty. Warszawskie Centrum EXPO XXI dysponuje powierzchnią ponad 17 000 m2 , w tym 13 500 m2 to powierzchnia w halach, 1 500 m2 to powierzchnia w salach konferencyjnych i pokojach do rozmów, 2 200 m2 to powierzchnia na terenie ekspozycji zewnętrznej. Kompleks składa się z 4 budynków: Hala nr 1, Hala nr 2 - budynek główny, Hala nr 3, Hala nr 4. Sale konferencyjne i pokoje do rozmów znajdują się na pierwszym piętrze Hali nr 2 (Sale A, B, C) oraz na pierwszym piętrze Hali nr 4 (Sala D). Cztery dobrze wyposażone sale konferencyjne mogą pomieścić do 820 osób, a duże kongresy i konferencje nawet na 13 000 osób mogą odbywać się w odpowiednio zaaranżowanych halach wystawienniczych. Wszystkie hale posiadają dostęp do prądu, wody oraz Internetu - kanały medialne umieszczone są w podłodze. Zaawansowane technologie telekomunikacyjne zastosowane w EXPO XXI gwarantują szybkość oraz wysoką jakość przesyłanych informacji, dźwięku i obrazu oraz ułatwiają prowadzenie spotkań, wystaw i konferencji.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Opera Śląska

Opera Śląska serdecznie zaprasza Państwa do zainteresowania gmachem naszego teatru. Mamy możliwość wynajmu sali widowiskowej oraz koncertowej, a także dodatkowych pomieszczeń. Do dyspozycji zainteresowanych osób są: sala teatralna na 391 miejsc siedzących wraz z zapleczem oraz sala koncertowa na 176, max. 200 miejsc siedzących wraz z garderobami do niej przylegającymi. Opera dysponuje także salą szkoleniową na ok. 100 miejsc oraz salą korepetytorską im. Wiesława Ochmana (parter budynku Filharmonii) na ok. 60 miejsc. W budynku Opery Śląskiej zorganizować można spotkania okolicznościowe – jubileusze firm i instytucji, bankiety, wręczenia nagród, sympozja, szkolenia, konferencje, pokazy, prezentacje, konkursy i inne uroczystości. Jest także możliwość przygotowania specjalnego koncertu z udziałem artystów Opery Śląskiej na Państwa życzenie oraz tzw. pól scenicznej wersji spektaklu operowego, operetkowego, musicalowego lub baletowego do uzgodnienia. W budynku Opery istnieje możliwość przygotowania imprezy kompleksowo z częścią oficjalną, artystyczną i bankietową.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

FireShow

Nasza firma powstała w 1992 w Jeleniej Górze. Od tego czasu zajmujmy się tylko pirotechniką, pokazami ogni sztucznych i efektami specjalnymi. Aktualnie nasza firma mieści się w Lubaniu na Dolnym Śląsku, gdzie mamy stałe magazyny i biura. Nasze wyposażenie spełnia najwyższe światowe normy bezpieczeństwa i pozwala nam realizować wszystkie Państwa wizje. Ten sam system – włoski PARENTE FIREMASTER III MILLENIUM używany był podczas największych pokazów na świecie (m.in. podczas Olimpiady w Turynie). Dla Państwa oznacza to możliwość idealnej synchronizacji z muzyką i swobodę w projektowaniu pokazu. Jesteśmy w stanie zrealizować najmniejsze rodzinne pokazy oraz największe pokazy w Europie.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Kino Plenerowe - Kino Letnie - Kino Samochodowe

Stowarzyszenie łŁdź Filmowa w ramach projektu Open Cinema oferuje kompleksową realizację projekcji poza-kinowych, specjalizując się w organizowaniu letnich pokazów filmowych (kina letniego) pod gołym niebem oraz w dużych pomieszczeniach zamkniętych. Profesjonalny sprzęt oraz wyszkoleni i w pełni zaangażowani pracownicy są gwarancją najwyższego standardu.

Cena od: 1000 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską
z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego