Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Czego szukasz?

Dj Krzys

OFERUJĘ: - organizację i wykonanie oprawy muzycznej w zależności od preferencji muzycznych klienta (każdy rodzaj muzyki), - profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie, - czynne prowadzenie imprezy (WODZIREJ), - organizację konkursów i zabaw, - organizację karaoke, - przygotowanie i wyświetlenie pokazu - prezentacji. Ponieważ każda impreza okolicznościowa ma inny i niepowtarzalny charakter wszystkie szczegóły imprezy ustalam indywidualnie z klientem, tworząc tzw. "scenariusz", który uwzględnia m.in.: - charakter przyjęcia, - preferencje muzyczne klienta, - miejsce i godzinę rozpoczęcia imprezy itp. Jestem otwarty na wszelkiego rodzaju pomysły, które w miarę możliwości, będzie można zrealizować, aby dane przyjęcie uatrakcyjnić i nadać mu nowy wymiar, a ze swojej strony służę radą i doświadczeniem w organizacji danej imprezy.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Tomasz Chrąchol Konferansjer

TOMASZ CHRĄCHOL rocznik 1983, mieszkam we Wrocławiu, prowadzę wydarzenia na terenie całej Polski, imprezy od kilku osób po kilkanaście tysięcy widzów jako konferansjer i animator pracuję od 2003 roku, zaczynałem w Klubie Aktywnego Wypoczynku Radio Zet i Happy Events, nie jestem zobowi±zany żadnymi umowami lojalnościowymi, więc mogę prowadzić właśnie TWOJą imprezę, nie pracuję w radio i TV, jestem specjalistą od imprez! Prywatnie: absolwent Politechniki Wrocławskiej, pracuję dodatkowo jako inż. w "taaaaaakiej"" dużej fabryce, wierny fan polskich drużyn narodowych, były zawodnik Śląska Wrocław w piłce ręcznej (14 lat wyczynowego sportu), marzenie - znaleźć czas na pracę w radio,

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Remigiusz Małecki

Jestem absolwentem dziennikarstwa na Wydziale Politologii Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie oraz podyplomowych studiów z Psychologii Komunikacji Społecznej także w UMCS. W latach 1997-1998 pracowałem w lokalnym Radiu PULS. W latach 2001-2002 w Akademickim Radiu Centrum zajmowałem się sportem. Kolejne pięć lat spędziłem w Radiu Złote Przeboje jako serwisant-reporter oraz w Radiu TOK FM. Podczas pracy w Radiu Złote Przeboje przez ponad rok współpracowałem z lubelskim oddziałem Telewizji Polskiej (prowadziłem "na żywo" Magazyn Sportowy). Po odejściu z radia pracowałem w dwóch agencjach PR. Obecnie zajmuję się promocją funduszy europejskich w Urzędzie Marszałkowskim w Lublinie. Ciekawostki o mnie: W 2000 roku wziąłem udział w pierwszym w Polsce reality show pt. "Agent" w TVN. Interesuję się sportem, public relations, historią, polityką, marketingiem politycznym. Lubię dobrą książkę, muzykę, film oraz... mielonego z buraczkami;-).

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

European Legacy Tours

Profesjonalnie organizujemy spotkania biznesowe, eventy, konferencje i szkolenia w dowolnym miejscu w kraju i za granicą. Współpracujemy z licznymi obiektami szkoleniowymi i konferencyjnymi zlokalizowanymi w ciekawych i atrakcyjnych miejscach. Zajmujemy się kompleksową obsługą firmowych imprez integracyjnych i motywacyjnych dla pracowników firmy. Każdorazowo program dopasowujemy do potrzeb klienta biorąc pod uwagę zamierzone przez niego cele imprezy, preferencje lokalizacji, ilość uczestników oraz możliwości psychofizyczne uczestników.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Jerzy Skoczylas

Urodziłem się w 1948-ym roku w Galicji, a konkretnie w Olkuszu, miasteczku znanym niegdyś z kopalni srebra, a później z emaliowanych garnków. Może tego po mnie nie widać, ale do szkoły chodziłem. Początkowo do podstawowej, a następnie do średniej. Później były studia. I tu ciekawostka, otóż mnie nie wykształciło państwo PRL, ale rodzona matka za swoje ciężko zarobione pieniądze. Ojciec w tym czasie niestety już nie żył. Ukończyłem Politechnikę Wrocławską, Wydział Elektryczny, specjalność automatyka. Po co ukończyłem? Zaraz wyjaśniam. Głównie po to, by w akademiku spotkać Tadka Drozdę i Jasia Kaczmarka i by wspólnie założyć Kabaret Elita.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

OPEN CINEMA - Kino Letnie - Agencja Pro Cinema

Kino Charlie w ramach projektu Open Cinema oferuje kompleksową realizację projekcji poza-kinowych, specjalizując się w organizowaniu letnich pokazów filmowych (kina letniego) pod gołym niebem oraz w dużych pomieszczeniach zamkniętych. Profesjonalny sprzęt oraz wyszkoleni i w pełni zaangażowani pracownicy są gwarancją najwyższego standardu. Obszary naszego działania: przestrzeń miejska i podmiejska (rynki; parki; deptaki; place; szkoły; parkingi; sale gimnastyczne, taneczne; dachy domów towarowych, centrów handlowych, hoteli; zabytkowe wnętrza: pałacyki, zamki; fabryki i przestrzeń pofabryczna) obiekty sportowe (boiska, lodowiska, hale, stoki narciarskie, tory wyścigowe) przestrzeń rekreacyjna (plaże, wyspy, mola) Jesteśmy do dyspozycji: firm agencji reklamowych agencji eventowych samorządów (uatrakcyjnienie festynów, dni miasta, imprez okolicznościowych...) hoteli, pensjonatów, ośrodków wypoczynkowych szkół Projekcje filmowe odbywające się poza tradycyjną salą kinową, należą do najbardziej atrakcyjnych i widowiskowych przedsięwzięć, wspaniale dopełniających różnego rodzaju imprezy, zarówno masowe, jak kameralne: dni miasta, festyny imprezy firmowe i promocyjne wydarzenia kulturalne i sportowe wizualizacje koncertów, przedstawień teatralnych Nasze realizacje mogą być zorganizowane w formie jednego pokazu lub serii pokazów odbywających się cyklicznie (np. kino letnie).

Cena od: 1000 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską
z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego