Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Czego szukasz?

Dj Jarro

Nazywam się Jarosław Brdak, (Dj Yarro), moja firma YARRO SOUND zajmuje się szeroko pojętą obsługą imprez okolicznościowych. Teren działania to głównie: Łódź / woj. Łódzkie / woj. Mazowieckie / ale dojazd w każdy inny zakątek kraju też nie stanowi żadnego problemu! Obsługuję imprezy typu: * imprezy integracyjne - eventy * śluby i wesela * bankiety * prywatki * bale karnawałowe i sylwestrowe * dancingi, potańcówki * studniówki i bale maturalne * dyskoteki szkolne * imprezy dla dzieci * festyny plenerowe * karaoke Posiadam kilkunastoletnie doświadczenie, oraz licencję prezentera (Dj'em jestem od14tu lat), szeroki repertuar muzyczny, a także wysokiej klasy, profesjonalny sprzęt nagłaśniający oraz oświetleniowy, to wszystko razem daje gwarancję udanej imprezy!

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Tomasz Chrąchol Konferansjer

TOMASZ CHRĄCHOL rocznik 1983, mieszkam we Wrocławiu, prowadzę wydarzenia na terenie całej Polski, imprezy od kilku osób po kilkanaście tysięcy widzów jako konferansjer i animator pracuję od 2003 roku, zaczynałem w Klubie Aktywnego Wypoczynku Radio Zet i Happy Events, nie jestem zobowi±zany żadnymi umowami lojalnościowymi, więc mogę prowadzić właśnie TWOJą imprezę, nie pracuję w radio i TV, jestem specjalistą od imprez! Prywatnie: absolwent Politechniki Wrocławskiej, pracuję dodatkowo jako inż. w "taaaaaakiej"" dużej fabryce, wierny fan polskich drużyn narodowych, były zawodnik Śląska Wrocław w piłce ręcznej (14 lat wyczynowego sportu), marzenie - znaleźć czas na pracę w radio,

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

European Legacy Tours

Profesjonalnie organizujemy spotkania biznesowe, eventy, konferencje i szkolenia w dowolnym miejscu w kraju i za granicą. Współpracujemy z licznymi obiektami szkoleniowymi i konferencyjnymi zlokalizowanymi w ciekawych i atrakcyjnych miejscach. Zajmujemy się kompleksową obsługą firmowych imprez integracyjnych i motywacyjnych dla pracowników firmy. Każdorazowo program dopasowujemy do potrzeb klienta biorąc pod uwagę zamierzone przez niego cele imprezy, preferencje lokalizacji, ilość uczestników oraz możliwości psychofizyczne uczestników.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Jerzy Skoczylas

Urodziłem się w 1948-ym roku w Galicji, a konkretnie w Olkuszu, miasteczku znanym niegdyś z kopalni srebra, a później z emaliowanych garnków. Może tego po mnie nie widać, ale do szkoły chodziłem. Początkowo do podstawowej, a następnie do średniej. Później były studia. I tu ciekawostka, otóż mnie nie wykształciło państwo PRL, ale rodzona matka za swoje ciężko zarobione pieniądze. Ojciec w tym czasie niestety już nie żył. Ukończyłem Politechnikę Wrocławską, Wydział Elektryczny, specjalność automatyka. Po co ukończyłem? Zaraz wyjaśniam. Głównie po to, by w akademiku spotkać Tadka Drozdę i Jasia Kaczmarka i by wspólnie założyć Kabaret Elita.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

OPEN CINEMA - Kino Letnie - Agencja Pro Cinema

Kino Charlie w ramach projektu Open Cinema oferuje kompleksową realizację projekcji poza-kinowych, specjalizując się w organizowaniu letnich pokazów filmowych (kina letniego) pod gołym niebem oraz w dużych pomieszczeniach zamkniętych. Profesjonalny sprzęt oraz wyszkoleni i w pełni zaangażowani pracownicy są gwarancją najwyższego standardu. Obszary naszego działania: przestrzeń miejska i podmiejska (rynki; parki; deptaki; place; szkoły; parkingi; sale gimnastyczne, taneczne; dachy domów towarowych, centrów handlowych, hoteli; zabytkowe wnętrza: pałacyki, zamki; fabryki i przestrzeń pofabryczna) obiekty sportowe (boiska, lodowiska, hale, stoki narciarskie, tory wyścigowe) przestrzeń rekreacyjna (plaże, wyspy, mola) Jesteśmy do dyspozycji: firm agencji reklamowych agencji eventowych samorządów (uatrakcyjnienie festynów, dni miasta, imprez okolicznościowych...) hoteli, pensjonatów, ośrodków wypoczynkowych szkół Projekcje filmowe odbywające się poza tradycyjną salą kinową, należą do najbardziej atrakcyjnych i widowiskowych przedsięwzięć, wspaniale dopełniających różnego rodzaju imprezy, zarówno masowe, jak kameralne: dni miasta, festyny imprezy firmowe i promocyjne wydarzenia kulturalne i sportowe wizualizacje koncertów, przedstawień teatralnych Nasze realizacje mogą być zorganizowane w formie jednego pokazu lub serii pokazów odbywających się cyklicznie (np. kino letnie).

Cena od: 1000 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską
z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego