Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Czego szukasz?

TRIAS

TRIAS S.A. to firma z ponad 10-cio letnim doświadczeniem na rynku multimediów. Spółka jest liderem w branży Event Engineering i Audio Video Integration. Firma zajmuje się dostarczaniemkompleksowych rozwiązań z zakresu multimediów i oświetlenia oraz tworzeniem i integracją systemów teletechnicznych. Działania Event Engineering obejmują multimedialno-oświetleniową obsługę wydarzeń o różnym rozmiarze i charakterze, takich jak: uroczystości państwowe i religijne, wydarzenia sportowe, festiwale, koncerty, produkcje telewizyjne, imprezy korporacyjne, itp. Firma dostarczała rozwiązania do oprawy m.in. takich wydarzeń jak: festiwale piosenki w Opolu i Sopocie, Top Trendy, Przystanek Woodstock, Gala Telekamer, Fryderyków, Wiktorów i Złotych Kaczek, pielgrzymki Jana Pawła II w Polsce i na Ukrainie, Puchar Świata w skokach narciarskich w Zakopanem. Zapewniliśmy też kompleksową obsługę multimedialną w polskim pawilonom podczas światowej wystawy w Hanowerze w 2000 roku i w Aichi w Japonii w 2005 roku oraz w Saragossie w Hiszpanii. W ramach Audio Video Integration firma tworzy i integruje systemy teletechniczne w zakresie stałych instalacji audiowizualnych, systemów bezpieczeństwa, teleinformatycznych, telekomunikacyjnych, bezgotówkowych systemów płatności oraz systemu zarządzania obiektem. Flagowym projektem firmy z dziedziny AV Integration jest przygotowywany na Mistrzostwa Europy w piłce nożnej EURO 2012 stadion w Gdańsku.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Entertainment Group

Nasze działania obejmują szeroki zakres usług marketingowych. Są to wszelkiego rodzaju akcje promocyjne i eventy oraz rozwiązania z dziedziny PR, które skutecznie kształtują pozytywny wizerunek Państwa marki. Nasze projekty i strategie dostosowane są do indywidualnych potrzeb Klienta. Organizujemy wydarzenia eventowe i akcje promocyjne, które dzięki swojej oryginalności i nieszablonowości, na długo zapadają w pamięć. Tworzymy i realizujemy różne formy działań marketingowych, poczynając od promocji sprzedaży, poprzez eventy marketingowe, produkcję promocyjną i wsparcie PR, aż po profesjonalną promocję w Internecie.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Iluzjonista Sławomir Kowalski

Iluzja z bliska Sławomir Kowalski od około pięciu lat co tydzień, tą formą magii z powodzeniem bawi gości warszawskiej restauracji Meltemi. W tego typu pokazach iluzjonista podchodzi bardzo blisko do widzów. Do stolików, przy których siedzą, do stojących grup itp. Magia prezentowana jest tuz przed oczami, na wyciągnięcie ręki, czasem wręcz w dłoniach widza! Można przyglądać się z każdej strony, można wszystkiego dotknąć! To naprawdę robi kolosalne wrażenie. A iluzjonista cały czas taktownie dba o nastrój dobrej zabawy emanując humorem i okraszając żartami prezentacje małych cudów. Czas trwania tej formy pokazu uzależniony od ilości osób. Pokazy mikromagii mogą się toczyć równolegle do innych atrakcji wieczoru. Polecamy tą forme kontaktu z magią: restauracjom, na imprezy firmowe, na bankiety, na akcje promocyjne, marketingowe, itp.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Szorowarka jednotarczowa

Specjalizujemy się sprzedaży urządzeń czyszczących, wykorzystywanych w przemyśle lub w gospodarstwach domowych. Nasza firma jest jedną z najstarszych i najbardziej doświadczonych sprzedawców Numatic i firm zajmujących się utrzymaniem czystości na każdego rodzaju obiekcie w Polsce. W ofercie naszego sklepu znaleźć można wysokiej jakości odkurzacze, szorowarki, polerki oraz środki czystości.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską
z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego