Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Czego szukasz?

Dj Jarro

Nazywam się Jarosław Brdak, (Dj Yarro), moja firma YARRO SOUND zajmuje się szeroko pojętą obsługą imprez okolicznościowych. Teren działania to głównie: Łódź / woj. Łódzkie / woj. Mazowieckie / ale dojazd w każdy inny zakątek kraju też nie stanowi żadnego problemu! Obsługuję imprezy typu: * imprezy integracyjne - eventy * śluby i wesela * bankiety * prywatki * bale karnawałowe i sylwestrowe * dancingi, potańcówki * studniówki i bale maturalne * dyskoteki szkolne * imprezy dla dzieci * festyny plenerowe * karaoke Posiadam kilkunastoletnie doświadczenie, oraz licencję prezentera (Dj'em jestem od14tu lat), szeroki repertuar muzyczny, a także wysokiej klasy, profesjonalny sprzęt nagłaśniający oraz oświetleniowy, to wszystko razem daje gwarancję udanej imprezy!

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

TRIAS

TRIAS S.A. to firma z ponad 10-cio letnim doświadczeniem na rynku multimediów. Spółka jest liderem w branży Event Engineering i Audio Video Integration. Firma zajmuje się dostarczaniemkompleksowych rozwiązań z zakresu multimediów i oświetlenia oraz tworzeniem i integracją systemów teletechnicznych. Działania Event Engineering obejmują multimedialno-oświetleniową obsługę wydarzeń o różnym rozmiarze i charakterze, takich jak: uroczystości państwowe i religijne, wydarzenia sportowe, festiwale, koncerty, produkcje telewizyjne, imprezy korporacyjne, itp. Firma dostarczała rozwiązania do oprawy m.in. takich wydarzeń jak: festiwale piosenki w Opolu i Sopocie, Top Trendy, Przystanek Woodstock, Gala Telekamer, Fryderyków, Wiktorów i Złotych Kaczek, pielgrzymki Jana Pawła II w Polsce i na Ukrainie, Puchar Świata w skokach narciarskich w Zakopanem. Zapewniliśmy też kompleksową obsługę multimedialną w polskim pawilonom podczas światowej wystawy w Hanowerze w 2000 roku i w Aichi w Japonii w 2005 roku oraz w Saragossie w Hiszpanii. W ramach Audio Video Integration firma tworzy i integruje systemy teletechniczne w zakresie stałych instalacji audiowizualnych, systemów bezpieczeństwa, teleinformatycznych, telekomunikacyjnych, bezgotówkowych systemów płatności oraz systemu zarządzania obiektem. Flagowym projektem firmy z dziedziny AV Integration jest przygotowywany na Mistrzostwa Europy w piłce nożnej EURO 2012 stadion w Gdańsku.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Entertainment Group

Nasze działania obejmują szeroki zakres usług marketingowych. Są to wszelkiego rodzaju akcje promocyjne i eventy oraz rozwiązania z dziedziny PR, które skutecznie kształtują pozytywny wizerunek Państwa marki. Nasze projekty i strategie dostosowane są do indywidualnych potrzeb Klienta. Organizujemy wydarzenia eventowe i akcje promocyjne, które dzięki swojej oryginalności i nieszablonowości, na długo zapadają w pamięć. Tworzymy i realizujemy różne formy działań marketingowych, poczynając od promocji sprzedaży, poprzez eventy marketingowe, produkcję promocyjną i wsparcie PR, aż po profesjonalną promocję w Internecie.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Iluzjonista Sławomir Kowalski

Iluzja z bliska Sławomir Kowalski od około pięciu lat co tydzień, tą formą magii z powodzeniem bawi gości warszawskiej restauracji Meltemi. W tego typu pokazach iluzjonista podchodzi bardzo blisko do widzów. Do stolików, przy których siedzą, do stojących grup itp. Magia prezentowana jest tuz przed oczami, na wyciągnięcie ręki, czasem wręcz w dłoniach widza! Można przyglądać się z każdej strony, można wszystkiego dotknąć! To naprawdę robi kolosalne wrażenie. A iluzjonista cały czas taktownie dba o nastrój dobrej zabawy emanując humorem i okraszając żartami prezentacje małych cudów. Czas trwania tej formy pokazu uzależniony od ilości osób. Pokazy mikromagii mogą się toczyć równolegle do innych atrakcji wieczoru. Polecamy tą forme kontaktu z magią: restauracjom, na imprezy firmowe, na bankiety, na akcje promocyjne, marketingowe, itp.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską
z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego