Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Czego szukasz?

Marek Szwelengreber

Nazywam się Marek Szwelengreber i od 1989 roku zajmuje sie obsluga imprez jako Dj bądź Konferansjer. Niejednokrotnie łącze te dwie umiejętności wcielając się jednocześnie w rolę dj'a i konferansjera. W takiej podwójnej roli, pracowałem min dla Makro, DB Schenker, Warty, Biomerieux, DHL czy CYFRY+. Dużym powodzeniem cieszą się prowadzone przeze mnie imprezy karaoke. Oprocz doswiadczenia estradowego posiadam rowniez 12 letni staz pracy w radio,prowadzilem programy w radio Manhattan, Parada oraz Clasic Fm w Łodzi a takze w radio Kolor w Warszawie. W 1999 roku wraz z Violetta Paprocka prowadziłem talk show w regionalnej lodzkiej tv Toya, w roku 2007 produkowany przez Endemol teleturniej emitowany na zywo w tv Polsat "Grasz Czy nie Grasz" (foto powyżej), w 2008 rownież dla firmy Endemol teleturniej "Wygraj Bilety Na Euro", który również miał emisje live w tv Polsat. Pracowałem jako dj, czy konferansjer, obsługując imprezy firmowe, czy konferencje, bezpośrednio, badż jako podwykonawca, między innymi dla: Warta, Generali, Orlen, Lotos, Endemol, DB Schenker, DHL, Makro, Metro, Media Markt, Media Saturn, Orange, Era Gsm, Pay, Polkomtel, Netia, Multimedia Polska, PZU, PZU Życie, BGŻ, PKO BP, PKO S.A, MultiBank, City Bank.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

RE-MIX Sound & Light

Firma pod nazwą Re-Mix Sound&Light istnieje od 2006. Początki firmy jednak zaczeły się juz w 1999r. Na początku mała 2 osobowa firma obsługiwała małe imprezy typu studniówki, 18-mnastki, imprezy okolicznościowe. Włascielami od samego początku są Marek Jeżewski (Wójek) i Łukasz Górski. Na początku mogło by się wydawac ze róznica wiekowa oraz pokoleniowa wspolników ponad 20 lat, nie przyniesie udanej wspołpracy, jednak po dzień dzis obaj panownie do dzis świetnie się dogaduja na stopie zawodowej oraz koleżeńskiej. Kilka lat działalnosci oraz zapał do pracy sprawiło ze firma szybko się rozwineła. Obecnie zatrudnia 10 osób. Biura oraz magazyny zlokalizowane są niemalże w samym centrum Warszawy przy ul. Żelaznej 51/53 (dawna fabryka norblina) W 2010r poza obsługą techniczną imprez zaczeliśmy produkcję kratownic aluminiowych dla potrzeb stoisk targowych, konstrukcji scenicznych. Cały czas priorytem dla nas jest rozwoj intelektualny oraz sprzętowy. Po ponad 10 latach działalnosci można śmiało powiedziec ze jestemy Pewnym i Godnym polecenia Partnerem Biznesowym.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Numatic

Specjalizujemy się w sprzedaży profesjonalnych maszyn czyszczących, jak i samym sprzątaniem po budowach i remontach, doczyszczaniem dywanów i wykładzin, czy też czyszczeniu klimatyzacji. Aktualnie prowadzimy sprzedaż maszyn, urządzeń czyszczących, środków czystości, sprzętu ręcznego czy też wózków hotelowych. Zaopatrujemy szkoły, hale, zakłady przemysłowe, szpitale, hotele, a nawet osoby prywatne w sprzęt najwyższej jakości. Doradzamy oraz pomagamy w wyborze najodpowiedniejszych artykułów niezbędnych do utrzymania czystości.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Atlas Arena

Hala widowiskowo-sportowa Atlas Arena jest największym tego typu obiektem w Polsce, oddanym do użytku w czerwcu 2009 roku. Obiekt oferuje kompleksową obsługę zarówno dla organizatorów imprez sportowych jak i estradowych. Arena przystosowana jest do organizacji różnego rodzaju imprez sportowych m.in.: koszykówki, siatkówki, piłki ręcznej, halowej piłki nożnej, sportów walki i wielu innych. Obiekt jest wyposażony w nowoczesną infrastrukturę spełniającą wymogi międzynarodowych federacji i organizacji sportowych. Ukształtowanie i sposób konstrukcji płyty głównej umożliwia także ulokowanie na niej lodowiska, a nawet basenu z wodą. Funkcjonalność obiektu pozwala na rozdzielenie od siebie stref komunikacyjnych, przeznaczonych dla artystów, sportowców, obsługi, gości VIP, oraz widzów. Dysponujemy także własną sceną o modułowej budowie, a zastosowane elementy akustyczne o zróżnicowanych parametrach dźwiękowych pozwalają na osiągnięcie wyrównanego pochłaniania i funkcji częstotliwości i uzyskania czasu pogłosu poniżej 2 sekund. Naszym kontrahentom oferujemy wynajęcie: Areny (12 109 miejsc siedzących) sali treningowej loży Vip pomieszczeń konferencyjnych powierzchni reklamowych sceny

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

TOMASZ LULEK

W 1978 otrzymał dyplom ukończenia Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie i związał się z teatrami wrocławskimi: Współczesnym im. Edmunda Wiercińskiego (1978-85) i Polskim (od 1985). Debiutował na dużym ekranie w dwóch filmach - wojennym Pawła Komorowskiego Elegia (1979) jako chorąży i kryminalnym Romana Załuskiego Wściekły (1979). Po udziale w filmie wojennym Wyrok śmierci (1980), wystąpił w dwóch serialach - Misja (1980) i Blisko, coraz bliżej (1982). W paradokumentalnym filmie wojennym Dzień czwarty (1984) wcielił się w postać Juliusza Wilczura-Garzteckiego. W komedii Romana Załuskiego Och, Karol (1985) pojawił się w niewielkiej roli nowego narzeczonego żony tytułowego bohatera. Znalazł się w obsadzie adaptacji opowiadań Stefana Grabińskiego - telewizyjnej Dom Sary (1985) i kinowej Problemat profesora Czelawy (1985). Można go było zobaczyć w filmach: Sezon na bażanty (1985) Wiesława Saniewskiego, Na całość (1986) Franciszka Trzeciaka, wojennym Roberta M. Younga Triumf ducha (Triumph of the Spirit, 1989) u boku Willema Dafoe, Białe małżeństwo (1992) Magdaleny Łazarkiewicz i Tato (1995) Macieja Ślesickiego z Bogusławem Lindą. W 1994 i 1995 roku został uhonorawany nagrodą Brązowej Iglicy. Wystąpił potem w niemieckim serialu Telefon 110 (Polizeiruf 110, 1994), telenoweli Zaklęta (1997) z udziałem piosenkarki Urszuli, sitcomie Polsat Świat według Kiepskich (2000) i jego odcinku pt. Inteligentni Konsumenci (2003), serialu Polsat Fala

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Aleksander Dumała Magia bez granic

Aleksander Dumała to profesjonalny konferansjer i iluzjonista – magik. Oferujemy Państwu Magiczne SHOW – jest to fantastyczny występ dający ogromną dawkę pozytywnych emocji, który wyśmienicie sprawdza się zarówno na małych, jak i na dużych imprezach. Ponad 20 lat doświadczenia i 200 pokazów każdego roku mówią same za siebie. Magia Bez Granic to gwarancja dobrej zabawy!

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską
z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego