Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Czego szukasz?

Amadeostudio

Amadeostudio Design & Art to autorska pracownia projektowa założona przez Annę Kocoł ( Dziadoń) Absolwentkę Wydziału Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Pracownia specjalizuje się w projektowaniu nowoczesnych wnętrz. Tworzymy wnętrza dużych rezydencji i małych mieszkań zawsze z taką samą pasją i zaangażowaniem, dbając przy tym o każdy element projektowanej przestrzeni. Ściśle współpracujemy z klientem na każdym etapie powstawania projektu, dostosowując go do oczekiwań, upodobań oraz potrzeb i budżetu klienta. Projektujemy na terenie całego kraju – również przez internet

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

jojo design

Usługi, które do Państwa kierujemy dotyczą wnętrz przeznaczonych zarówno do użytku prywatnego jak i publicznego. Współpraca z nami może mieć charakter kompleksowy lub dotyczyć niektórych etapów pracy. W zależności od Państwa oczekiwań, możemy zaprojektować konkretne wnętrze lub tylko dodać pewne detale do już istniejącej przestrzeni. Niezależnie od skali prac nad wspólnym przedsięwzięciem, możecie Państwo liczyć na nasze pełne zaangażowanie, profesjonalizm, wykorzystanie szerokiego zaplecza i kreatywności JOJO design Warszawa - Radom. Oferta obejmuje: - projektowanie i aranżacja wnętrz prywatnych (mieszkania, domy, apartamenty) - projektowanie i aranżacja wnętrz komercyjnych (sklepy, salony, biura itp.) - nadzory nad wdrożeniami

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Modern Design Studio

Czy chciałbyś posiadać taki dom, który pozwoli Ci się odprężyć i wyciszyć, jednocześnie wyzwalający w Tobie energię pozwalającą działać szybko i skutecznie. Miejsce, które odzwierciedla Twoje własne, osobiste gusta i styl życia? Jesteśmy firmą zatrudniającą młodych, dynamicznych projektantów. Specjaliści nasi pomogą Państwu zrozumieć swoje preferencje i pragnienia doskonałego wnętrza. Dobierzemy kolory i styl wnętrza, meble i dodatki, które odpowiadają Państwa wyobrażeniom harmonijnego, wygodnego i ergonomicznego domu. Nasz zespół projektantów z łatwością porusza się w gąszczu zalewających rynek materiałów wykończeniowych. Osiągniemy maksymalny efekt przy minimalnych kosztach. Tworzymy wnętrza z pasją i smakiem, dbając o najdrobniejsze szczegóły.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Fusion Design

Każdy z nas poszukuje miejsca, do którego pragnie wracać codziennie. Takim azylem jest masz dom. Stawimy sobie za cel tworzenie projektów wnętrz, tak, aby spełniały wymagania estetyczne i funkcjonalne. Dla niektórych są one po prostu piękne lub dostosowane do wymagań. My pamiętamy zawsze o najważniejszym. W centrum każdego projektu stoi człowiek - jego emocje i uczucia, temperament, sposób życia i potrzeby. Staramy się uważnie słuchać, widzimy projekt oczami naszego klienta. Cieszymy się z każdego dobrze wykonanego zadania. W galerii znajdują się projekty wnętrz nowoczesnych, tzw "w stylu loft", wnętrza klasyczne i ponadczasowe. Monochromatyczne i z wyraźną dominantą kolorystyczną. Oprócz projektów prywatnych znajdziecie Państwo tutaj również projekty komercyjne.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

IV Design

IV Design jest autorską pracownią projektową prowadzoną przez Iwonę Wasilewską. Zajmujemy się głównie projektowaniem wnętrz i architektury. Opracowujemy projekty wnętrz prywatnych i użyteczności publicznej, oferując również nadzór autorski nad ich realizacją. Opierając się za zdobytym kierunkowym wykształceniu oraz kilkuletnim doświadczeniu w branży projektowej zapewniamy profesjonalną i kompleksową obsługę inwestycji. Dbamy o najwyższą jakość wykonania każdego projektu. Współpracujemy ze sprawdzonymi wykonawcami oraz producentami mebli, materiałów wykończeniowych. Każde zlecenie traktowane jest przez nas indywidualnie, zawsze dbając o zachowanie harmonii oraz funkcjonalności wnętrza.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Makola Projekt Studio

Makola Projekt Studio jest autorską pracownią projektową założoną w 1999r. przez architekta wnętrz Andrzeja Makolę. Od tego czasu ciągle podnosimy swoje standardy, stawiając sobie za cel kreowanie nowej jakości estetycznej i funkcjonalnej otoczenia powierzonego nam przez naszych klientów. Otwarci jesteśmy na każde wyzwanie, nie ograniczając się do wąskiego zakresu projektowego. Projektujemy wnętrza o różnych funkcjach i powierzchniach, podchodząc do wszystkich z taką samą dbałością i zaangażowaniem. Zapewniamy kompleksową obsługę, począwszy od projektu aż do prac budowlano-wykończeniowych wraz z nadzorem autorskim.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Luuq Design Studio

Jesteśmy zespołem architektów i projektantów, których łączy zamiłowanie do kreowania otaczającej nas przestrzeni. Dbając o jej najwyższą jakoś mamy bezpośredni wpływ na jakość naszego życia. Nasze zainteresowania i działania skupiają się zarówno na kształtowaniu brył budynków jak i przestrzeni znajdującej się w ich wnętrzu i bezpośrednim sąsiedztwie. W projektowaniu wnętrz .... Nasze działania mają na celu dobór i skomponowanie wszystkich elementów stałych i ruchomych w harmonijną i spójną całość, dostosowaną do funkcji wnętrza oraz wymogów jego użytkownika. Za najważniejsze uznajemy rozwiązania architektoniczne kształtujące przestrzeń i odpowiadające za jej funkcjonalność, ład i porządek. Walory estetyczne podkreślamy poprzez zastosowanie szlachetnych materiałów, spójnej kolorystyki, oraz wyszukanych faktur. Całość dopełniamy starannie dobranymi elementami wyposażenia, pozostającymi w ścisłej harmonii z otaczającą je przestrzenią. W projektowaniu architektonicznym …. W pracy architekta za najważniejsze uważamy odpowiedzialność jaka spoczywa na nas przy opracowywaniu każdego projektu. Odpowiedzialność ta jest wielopłaszczyznowa: począwszy od odpowiedzialności wobec Inwestora polegającej na maksymalnym wykorzystaniu terenu przeznaczonego na inwestycję, profesjonalnym opracowaniu projektu, racjonalnym rozdysponowaniu powierzonego budżetu oraz wykonaniem zaplanowanego harmonogramu prac.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Pracownia KAFFKA

Pracownia Kaffka powstała na bazie długoletnich doświadczeń - także międzynarodowych - na rynku architektonicznym i reklamowym. Jesteśmy grupą projektową zajmującą się szeroko pojętym projektowaniem. Utworzyliśmy trzy działy tematyczne: architektura i architektura wnętrz, grafika, identyfikacja wizualna, tworzenie stron www, usługi w zakresie PR, promocji i reklamy. Uczestniczymy w licznych targach, seminariach i wystawach branżowych, aby być na bieżąco z nowymi technologiami i trendami pojawiającymi się na rynku. Przygotowujemy projekty dla klientów instytucjonalnych jak i indywidualnych.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Art&Design Kinga Śliwa - aranżacje wnętrz

Wszystkim, którzy pragną, aby wnętrze ich domu lub biura było praktyczne, funkcjonalne, a jednocześnie niebanalne i niepowtarzalne, usługi swoje proponuje firma Art&Design Kinga Śliwa. Działając w oparciu o wieloletnie doświadczenie w branży architektury wnętrz tworzymy niezwykłe projekty w których każdorazowo za priorytet stawiamy funkcjonalność, oryginalność i estetykę, a nasze projekty wielokrotnie zdobywają szereg nagród i wyróżnień. Wykonujemy projektowanie wnętrz na Śląsku oraz w Krakowie, dlatego jeżeli posiadasz dom lub biuro w którymś z tych miast koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą. Zachęcamy do zapoznania się z naszym portfolio w którym prezentujemy wiele ciekawych pomysłów na aranżacje wnętrz. Zapraszamy też do skorzystania z naszych usług.

Cena od: 500 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: małopolskie ...
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską
z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego