Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Czego szukasz?

Deesee Automobile

Suma dni staje się biegiem lat, ale te samochody są ponadczasowe. W osobach ze starszego pokolenia wzbudzają wspomnienia, osobom młodym ukazują uroki minionych dekad. My także jesteśmy zachwyceni ich klimatem, a to umiłowanie trwa już nieprzerwanie kilka lat. Z tego powodu, w ważnych dla Państwa chwilach chcielibyśmy podzielić się naszą pasją - do dyspozycji oddajemy trzy, w pełni odrestaurowane modele zabytkowych samochodów: Citroen DS, VW „Garbus” Cabrio i popularny VW „Ogórek”. Nasza firma zajmuje się wynajmem aut zabytkowych, samochodów retro, sprzedażą części zamiennych samochodów współczesnych i zabytkowych, nowych i używanych. Samochody zabytkowe wynajmujemy do ślubu, w charakterze coraz popularniejszej usługi „taxi retro”, przewóz kilkuosobowych grup na śluby i inne imprezy, w tym wycieczki po Łodzi. Oferujemy pomoc przy zakupie i renowacji samochodów.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Retrocars

Firma Retrocars z siedzibą w Końskich woj. świętokrzyskie, zajmuje się wynajmem ekskluzywnych limuzyn i pojazdów zabytkowych na wszelkiego rodzaju okazje. Każdy samochód jest obsługiwany przez doświadczonego kierowcę z wieloletnim stażem, który zapewnia doskonały komfort i miłą atmosferę podczas przejazdu. Najlepsza obsługa: ceremonii ślubnych, rocznic ślubnych, chrztów, przyjęć komunijnych, wieczorów panieńskich/ kawalerskich, studniówek, przewozów osób publicznych, festynów, sesji zdjęciowych, pokazów mody, przejażdżek po mieście w dniu zakochanych, na romantyczne kolacje.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Fovilim

Główną ofertą firmy Fovilim jest wypożyczalnia luksusowych limuzyn oraz zabytkowych, często kolekcjonerskich aut w stylu retro. Nie jesteśmy nowicjuszami, działamy od 1995 roku i przez kilkanaście lat działalności skrupulatnie gromadziliśmy flotę wyszukanych samochodów, konsekwentnie odpowiadając potrzebom rynku. Dajemy wybór. Dziś dysponujemy parkiem ok. 40 aut, wśród których znajdują się perełki motoryzacji oraz egzemplarze wyjątkowe jak Buick Classic z 1933 roku, licząca kilkanaście pojazdów flota marki Bentley, Rolls-Royce i Lincoln, auta zabytkowe jedyne na polskim rynku, eleganckie limuzyny oraz autobusy. Dzięki temu wyborowi możemy oferować swoje usługi w różnych segmentach i branżach. Jesteśmy szczególnie aktywni w branży ślubno - weselnej, uroczystości rodzinnych i firmowych, produkcji filmowych, reklamowych i promocyjnych, jednak swoją ofertę kierujemy do możliwie szerokiej grupy odbiorców. Fotografia ślubna i reportaże okolicznościowe leżą u źródła naszej działalności. Jesteśmy absolwentami z przełomu lat 80/90-tych XX wieku Z.S. Fototechnicznych w Warszawie przy ul. Spokojnej 13 - kształconymi przez najlepszych w kraju specjalistów i nauczycieli. Wykształcenie i ponad dwudziestoletnie doświadczenie zawodowe zobowiązuje.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Retrolimo

Retrolimo działa na polskim rynku od 2004 roku. Zakres usług to przede wszystkim: wynajem samochodu do ślubu wynajem samochodu do komunii wynajem samochodu na bal i inne imprezy okolicznościowe wynajem samochodu do filmów i reklam Aktualnie w ofercie posiadam unikalny, oryginalny samochód z 1951 roku - Daimler DB18 Consort. Ten samochód będzie wizytówką potwierdzającą wyjątkową i ekskluzywna oprawę Twojej imprezy. Samochód do ślubu powinien być nietuzinkowy i niezwykły. A taki jest Daimler DB18. Obszar działania to Kraków i Małopolska. Gwarantuję Państwu punktualność, niezawodność i miłą atmosferę podczas przejazdu.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

jadedoslubu.pl

Warszawa do ślubu ? Wołga do ślubu ? a może inne zabytkowe, stylowe auto retro na wesele ? Lubin, Głogów, Legnica, Ścinawa, Polkowice i inne okolice. Bierzesz ślub i zastanawiasz się czym pojechać do ślubu ? Taką uroczystość obchodzimy tylko raz, więc warto puścić wodze fantazji by uczynić ten dzień magicznym, niezapomnianym... Wynajem aut zabytkowych do ślubu, na wesela, studniówkę, chrzty, komunie i inne imprezy okolicznościowe. Wypożyczanie aut do reklam, filmu, na sesje zdjęciowe itp.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Auta do ślubu,limuzyny,excalibur 88,zabytkowe.

Życie jest fascynujące dzięki temu, że możemy realizować swoje marzenia Jeśli Twoim marzeniem ,w najważniejszej chwili życia ,jest przejażdżka ekskluzywną, białą limuzyną Excalibur z lat 80, mieniącą się blaskiem świateł-zapraszamy. Jeśli chcesz poczuć wiatr we włosach ,masz w sobie nutkę romantyzmu i szaleństwa czeka na Ciebie różowy Cadillac z lat 60.Prawdziwi biznesmeni preferują limuzynę Cruiser.Jeśli chcesz poczuć smak luksusu,to tylko w tym samochodzie. Jako nowoczesna firma chcę dać Państwu możliwość pozostania w kontakcie ze mną i z moją ofertą. Pozostaje do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu +48 609 53 65 65. Zapraszamy również do kontaktu mailowego.

Cena od: 500 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: mazowieckie ...
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską
z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego