Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Czego szukasz?

Łódzkie Centrum Filmowe

Łódzkie Centrum Filmowe Sp. z o.o. znajduje się w budynku po dawnej Wytwórni Filmów Fabularnych i jest jej prawnym kontynuatorem. Nasze zbiory kostiumów, mundurów wojskowych liczą ponad 150.000 sztuk, a rekwizytów – ponad 62.000. Posiadamy największy magazyn broni filmowej w Polsce, którego początki sięgają czasów II wojny. Jest to zbiór unikatowy zawierający ponad 100 rodzajów różnego typu karabinów maszynowych, moździerzy, pistoletów, rewolwerów, strzelb. Praktycznie na każdym planie filmowym, jeśli używana jest broń, to pochodzi ona z zasobów Łódzkiego Centrum Filmowego. Broń jest przystosowana do amunicji ślepej. W celu zwiększenia efektywności jej działania, używana jest specjalna amunicja filmowa, potęgująca efekty dźwiękowe oraz hukowe. Zespół profesjonalnych pirotechników zatrudnionych w ŁCF obsługuje plany filmowe i plenerowe widowiska artystyczne oraz inscenizacje historyczne. Dysponujemy halą zdjęciową oraz dużym blue boxem. W ostatnim czasie realizowano u nas zdjęcia do oscarowego filmu „Piotruś i Wilk”, oraz zdjęcia trójwymiarowe do "Chopin – Latająca Maszyna".

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Salabim

Serdecznie zapraszamy Wszystkich, którzy lubią się bawić nie tylko w okresie karnawału. Przebierając się w nasze kostiumy i Państwo i Wasze dzieci poczujecie się wyjątkowo. Sprawimy, iż każdy bal będzie udany, kolorowy i niezapomniany. Posiadamy stroje w różnych rozmiarach i dla wszystkich grup wiekowych oraz bardzo szeroki i barwny asortyment dodatków. Dostosowując się do potrzeb naszych klientów i zmieniających się trendów, nasza oferta jest bezustannie poszerzana i wzbogacana o nowe wzory kostiumów i dodatków.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Maskowy Bal

Znajdziecie Państwo u nas wysokiej jakości stroje (zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci) na wszystkie możliwe okazje: Bale karnawałowe; Imprezy tematyczne; Wieczory panieńskie/kawalerskie; Halloween; ...i wiele, wiele innych. Specjalnie dla Państwa potrzeb przygotowaliśmy bogatą ofertę kostiumów dobranych tak, aby każdy mógł znaleźć przebranie idealnie dopasowane do jego gustu oraz okoliczności. Dodatkowo nasze zasoby, stale powiększane są o nowe pozycje, zgodnie z oczekiwaniami i sugestiami Klientów.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Loo Laboratorium

Loo Laboratorium to miejsce niezwykłe, skupiające ciekawe osoby, przedmioty i dzieła sztuki wokół siebie. Znajdziesz tu przyjazną atmosferę, impuls do pracy twórczej, burzę mózgów. Laboratorium Loo ma na celu uwolnić kreatywność, przełamać Twoje lęki, umocnić samoocenę. Magister Sztuki, wizażysta i stylista Patrycja Piwosz Na co dzień zajmuję się wizażem, stylizacją, bodypaintingiem, charakteryzacją, szyję kostiumy karnawałowe, sceniczne, artystyczne. Jestem twórcą Laboratorium Loo (www.laboratorium-loo.pl), gdzie znajduje się Pracownia Makijażu Artystycznego (wszystkie rodzaje makijażu, analiza kolorystyczna, bodypainting, henna), Pracownia Dodatków Ekscentrycznych (wypożyczalnia przebrań i peruk, szycie i przygotowywanie strojów pod zlecenie) Pracownia Aktywności Artystycznej (organizacja wystaw, happeningów wokół działań Loo). Poza codziennymi obowiązkami w Laboratorium Loo brałam udział jako wizażysta i stylista fryzur:

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Charakteryzacja i wizaż Dorota Szonert

Doświadczenie zawodowe: od momentu ukończenia Studium Techniki Teatralno - Filmowej w Łodzi, kierunek charakteryzacja i perukarstwo - dyplom 1985, byłam związana z teatrem (ponad 20 lat). Obecnie jestem jednoosobową firmą charakteryzatorska z zapleczem kosmetyków oraz sprzętu fryzjerskiego profesjonalnych firm w tych dziedzinach. Gwarantuję pełną dyspozycyjność, rozliczenia - faktura VAT.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Pogotowie teatralno-filmowe

Firma usługowa: - budowa scenografii lub jej fragmentów - wykonanie rekwizytów i kostiumów wg. projektów, także ideowych (możliwość współpracy ze scenografem lub kostiumografem na etapie projektowym-dopracowanie szczegółów, ornamentów, opracowanie technologii wykonania, itp.) - interwencje w sytuacjach awaryjnych w tygodniu przedpremierowym- teatr, lub na planie- film. Firma dysponuje: doświadczonymi współpracownikami, studiem, pracownią rzeźbiarską, plenerem (las-2.5ha.)

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Teatr Uliczny Scena Kalejdoskop

Szczudlarze, żonglerzy, mimowie, akrobaci, cyrkowcy - to tylko ułamek oferty Krakowskiego Teatru Ulicznego Scena Kalejdoskop. Nasz Teatr co roku odwiedza wiele miast w Polsce oraz za jej granicami - wystawiamy w nich spektakle uliczne dla dzieci i dorosłych, spektakle plenerowe oraz widowiska fire show. Realizujemy również parady uliczne, spektakle pantomimiczne, bale maskowe, widowiska okolicznościowe.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

M-artis Waleria Musiał

Wykonuję gobeliny na ręcznym krośnie tkackim. Wśród moich prac znajdują się gobeliny wykonane według własnych projektów jak również reprodukcje obrazów, które mnie zainspirowały. Szczególne znaczenie mają dla mnie gobeliny, które otrzymał Ojciec Św. Jan Paweł II oraz wielkowymiarowy gobelin (9m x 13m), który do dzisiaj pełni funkcję kurtyny w teatrze w Wielkim Tyrnovie w Bułgarii. Dla mnie jest to wspaniałe, gdy z kolorowych nitek powstaje obraz, moje spojrzenie na świat, które mogę przekazać innym. Dlatego chętnie organizuję warsztaty dla osób, które chcą poznać techniki tkania i odkryć w sobie nieznane dotąd talenty. Moją drugą pasją jest projektowanie i szycie strojów – tych codziennych jak i na szczególne okazje. Szczególną satysfakcję czerpię z przygotowania unikatowych sukien ślubnych.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską
z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego