Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Czego szukasz?

POLECANA OFERTA

Monika Rokicka

Architekt, artysta grafik, projektantka i twórca lalek artystycznych, ilustratorka, malarka. Ponadto zajmuje się aranżacją wnętrz, malarstwem witrażowym na szkle, projektowaniem mebli artystycznych, projektowaniem i wyrobem biżuterii. Wielbicielka rękodzieła i sztuki użytkowej. Ukończyła Wydział Architektury PW. Uzyskała dyplom licencjata z wyróżnieniem w pracowni opakowań prof. Andrzeja Nowaczyka na Wydziale Grafiki ASP w Warszawie. Absolwentka studiów magisterskich na Wydziale Grafiki ASP w Warszawie. Specjalizacja - grafika warsztatowa w pracowni prof. Rafała Strenta. Współpracowała z magazynem gier fabularnych "Magia i Miecz", miesięcznikiem "Nowa Fantastyka" , "Machina", wyd.Runa. W roku 2004 w plebiscycie "Nowej Fantastyki" uzyskała drugą nagrodę czytelników dla ulubionego grafika za rok 2003, w roku 2005 i 2006 - pierwsze nagrody za rok 2004 i 2005.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Marigold

W Marigold oferujemy przedmioty po przejściach, rzeczy z przeszłością. Dbamy o ich różnorodność a każdy przedmiot jest pojedynczy, unikalny, niebanalny. Ważny jest dla nas nie tylko ich historyczny kontekst ale i ciekawy design, zaskakująca funkcja pierwotna, która w nowym umiejscowieniu może mieć inne znaczenie, zyskać nową wartość. Nie tworzymy zwykłego antykwariatu ze starociami, nie ulegamy przelotnym modom na vintage, nie interesuje nas pretensjonalna stylizacja spod znaku "Made in China". Powagę i egzaltację z jaką niektórzy traktują antyki chcielibyśmy zamienić na dystans i przygodę jaką jest tworzenie Klucza do Własnej Kolekcji. Piękno rzeczy szybko przemija, zmienia się i przeobraża. Chcemy je zachować przynajmniej w naszej pamięci. Dlatego ważne jest dla nas nie tylko samo kolekcjonowanie staroci, wyszukiwanie antyków, czy polowanie na vintage ale też ich utrwalenie. Sami fotografujemy nasze przedmioty i świadczymy też usługi fotograficzne w tym zakresie. Istnieje możliwość wypożyczenia prezentowanych Rzeczy do sesji zdjęciowych.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

dooperelle.pl

dooperelle.pl to miejsce, przeznaczone dla rzeczy niezwykłych. To właśnie tutaj znajdziecie szeroko rozumiane rękodzieło artystyczne, w tym różnorodne broszki, korale, naszyjniki oraz kolczyki. Zarówno biżuteria jak i inne ręcznie robione przedmioty emanują nieodpartym urokiem, są unikatowe, mają swoją duszę i niepowtarzalny charakter. Proponowana przez nas biżuteria artystyczna jest owocem wielkiej pasji i miłości do tego co piękne i niebanalne. Nasz bogaty asortyment zawiera między innymi broszki z filcu, szydełkowe naszyjniki oraz wielobarwne korale. Jeśli chcesz podkreślić swój indywidualizm, rękodzieło artystyczne jest jednym z najlepszych sposobów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego serwisu. Czeka tutaj oryginalna biżuteria artystyczna, która z całą pewnością ożywi i ubarwi Twoją codzienność.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Zakątek Sztuki

Zapraszam do kameralnej,magicznej galerii ZAKĄTEK SZTUKI-jednego z niewielu,,miejsc z duszą" w mieście gdzie każdy znajdzie coś dla siebie: obrazy,rzeźbę,oraz unikatową sztukę użytkową:porcelana,ceramika,szkło,tkanina art,biżuteria art,niebanalne upominki,drobiazgi,niepowtarzalne prezenty hand made; Wykonujemy różnorodne usługi artystyczne: oryginalne ramy,obrazy i lustra w starym drewnie-gotowe i pod wymiar,herby-odlewy żeliwne,kamienne,itp według projektu;prezenty,serwisy ślubne ręcznie malowane pod zamówienie;decupage na starych meblach;broszki-plakietki,magnesy z wybranym zdjęciem;portrety,obrazy na zamówienie,renowacja i wystrój wnętrz w drewnianych klimatach,inne usługi plastyczne.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Wystawa "Sztuka, balet, etnografia"

Bezcenna kolekcja makiet tańców ludowych prezentowana na wystawie "Sztuka, balet, etnografia" nie ma równego sobie odpowiednika w zbiorach najsłynniejszych muzeów etnograficznych na świecie.Modele tańca zostały przygotowane na wystawę światową w Paryżu w 1937 roku. Figury tancerzy wykonano w skali 1:10, a poszczególne elementy stroju powstawały od razu w wersji zminiaturyzowanej. W przygotowywaniu modeli tańca uczestniczył zespół złożony z etnografów, choreografów, architektów, plastyków, studentów warszawskiej ASP, a także wiejskich muzyków. Efektem prac było ukazanie fenomenu jakim jest taniec nadając mu trzeci wymiar, złudzenie ruchu i dźwięk – w formie, którą dziś określilibyśmy mianem multimedialnej. Makiety polskie wykonane niezwykle efektownie wzbudziły uznanie wśród jurorów wystawy światowej i otrzymały wyróżnienie.W 1979 roku dr Grażyna Władysława Dąbrowska, specjalizująca się w badaniach nad polskim tańcem ludowym, po długich poszukiwaniach odkryła makiety w magazynach Opery Paryskiej. To ona podjęła starania o powrót obiektów do Polski. W 2008 roku zapadła decyzja o konserwacji kilku wybranych makiet, w latach 2009-2011 podjęto program systematycznej konserwacji całego zbioru, sfinansowany ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Wystawie towarzyszyć będą działania edukacyjne dla dzieci i młodzieży: - „Skompletuj swoich tancerzy” – zabawa edukacyjna - Questing po wystawie

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Mazda Design

Do udziału w tegorocznej edycji konkursu Mazda Design organizator zaprasza architektów, designerów, a także amatorów projektowania do zgłaszania swoich prac, po raz pierwszy w dwóch kategoriach! Po pierwsze - Przestrzeń Miejska. W ramach niej stawiamy sobie pytanie: czy z parkingów podziemnych można wykrzesać coś nowego, interesującego? Czy można stworzyć niestandardowe miejsce parkingowe stanowiące architektoniczną perłę? Jednym słowem czekamy na pomysły inspirowane naszym najnowszym, stworzonym od podstaw modelem MAZDA CX-5.Drugą kategorią jest Sprzęt Sportowy i Rekreacyjny. W tym przypadku czekamy na inspirowane CX-5 pomysły łączące sport i rekreację z nowoczesnym designem. Aby wziąć udział w konkursie należy wypełnić formularz zgłoszeniowy oraz przesłać projekt graficzny. Waga plików z pracami konkursowymi nie może przekraczać 10 MB.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską
z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego