Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Czego szukasz?

dooperelle.pl

dooperelle.pl to miejsce, przeznaczone dla rzeczy niezwykłych. To właśnie tutaj znajdziecie szeroko rozumiane rękodzieło artystyczne, w tym różnorodne broszki, korale, naszyjniki oraz kolczyki. Zarówno biżuteria jak i inne ręcznie robione przedmioty emanują nieodpartym urokiem, są unikatowe, mają swoją duszę i niepowtarzalny charakter. Proponowana przez nas biżuteria artystyczna jest owocem wielkiej pasji i miłości do tego co piękne i niebanalne. Nasz bogaty asortyment zawiera między innymi broszki z filcu, szydełkowe naszyjniki oraz wielobarwne korale. Jeśli chcesz podkreślić swój indywidualizm, rękodzieło artystyczne jest jednym z najlepszych sposobów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego serwisu. Czeka tutaj oryginalna biżuteria artystyczna, która z całą pewnością ożywi i ubarwi Twoją codzienność.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Teatr Uliczny Scena Kalejdoskop

Szczudlarze, żonglerzy, mimowie, akrobaci, cyrkowcy - to tylko ułamek oferty Krakowskiego Teatru Ulicznego Scena Kalejdoskop. Nasz Teatr co roku odwiedza wiele miast w Polsce oraz za jej granicami - wystawiamy w nich spektakle uliczne dla dzieci i dorosłych, spektakle plenerowe oraz widowiska fire show. Realizujemy również parady uliczne, spektakle pantomimiczne, bale maskowe, widowiska okolicznościowe.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

M-artis Waleria Musiał

Wykonuję gobeliny na ręcznym krośnie tkackim. Wśród moich prac znajdują się gobeliny wykonane według własnych projektów jak również reprodukcje obrazów, które mnie zainspirowały. Szczególne znaczenie mają dla mnie gobeliny, które otrzymał Ojciec Św. Jan Paweł II oraz wielkowymiarowy gobelin (9m x 13m), który do dzisiaj pełni funkcję kurtyny w teatrze w Wielkim Tyrnovie w Bułgarii. Dla mnie jest to wspaniałe, gdy z kolorowych nitek powstaje obraz, moje spojrzenie na świat, które mogę przekazać innym. Dlatego chętnie organizuję warsztaty dla osób, które chcą poznać techniki tkania i odkryć w sobie nieznane dotąd talenty. Moją drugą pasją jest projektowanie i szycie strojów – tych codziennych jak i na szczególne okazje. Szczególną satysfakcję czerpię z przygotowania unikatowych sukien ślubnych.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską
z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego