Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Czego szukasz?

jadedoslubu.pl

Warszawa do ślubu ? Wołga do ślubu ? a może inne zabytkowe, stylowe auto retro na wesele ? Lubin, Głogów, Legnica, Ścinawa, Polkowice i inne okolice. Bierzesz ślub i zastanawiasz się czym pojechać do ślubu ? Taką uroczystość obchodzimy tylko raz, więc warto puścić wodze fantazji by uczynić ten dzień magicznym, niezapomnianym... Wynajem aut zabytkowych do ślubu, na wesela, studniówkę, chrzty, komunie i inne imprezy okolicznościowe. Wypożyczanie aut do reklam, filmu, na sesje zdjęciowe itp.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Makola Projekt Studio

Makola Projekt Studio jest autorską pracownią projektową założoną w 1999r. przez architekta wnętrz Andrzeja Makolę. Od tego czasu ciągle podnosimy swoje standardy, stawiając sobie za cel kreowanie nowej jakości estetycznej i funkcjonalnej otoczenia powierzonego nam przez naszych klientów. Otwarci jesteśmy na każde wyzwanie, nie ograniczając się do wąskiego zakresu projektowego. Projektujemy wnętrza o różnych funkcjach i powierzchniach, podchodząc do wszystkich z taką samą dbałością i zaangażowaniem. Zapewniamy kompleksową obsługę, począwszy od projektu aż do prac budowlano-wykończeniowych wraz z nadzorem autorskim.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Luuq Design Studio

Jesteśmy zespołem architektów i projektantów, których łączy zamiłowanie do kreowania otaczającej nas przestrzeni. Dbając o jej najwyższą jakoś mamy bezpośredni wpływ na jakość naszego życia. Nasze zainteresowania i działania skupiają się zarówno na kształtowaniu brył budynków jak i przestrzeni znajdującej się w ich wnętrzu i bezpośrednim sąsiedztwie. W projektowaniu wnętrz .... Nasze działania mają na celu dobór i skomponowanie wszystkich elementów stałych i ruchomych w harmonijną i spójną całość, dostosowaną do funkcji wnętrza oraz wymogów jego użytkownika. Za najważniejsze uznajemy rozwiązania architektoniczne kształtujące przestrzeń i odpowiadające za jej funkcjonalność, ład i porządek. Walory estetyczne podkreślamy poprzez zastosowanie szlachetnych materiałów, spójnej kolorystyki, oraz wyszukanych faktur. Całość dopełniamy starannie dobranymi elementami wyposażenia, pozostającymi w ścisłej harmonii z otaczającą je przestrzenią. W projektowaniu architektonicznym …. W pracy architekta za najważniejsze uważamy odpowiedzialność jaka spoczywa na nas przy opracowywaniu każdego projektu. Odpowiedzialność ta jest wielopłaszczyznowa: począwszy od odpowiedzialności wobec Inwestora polegającej na maksymalnym wykorzystaniu terenu przeznaczonego na inwestycję, profesjonalnym opracowaniu projektu, racjonalnym rozdysponowaniu powierzonego budżetu oraz wykonaniem zaplanowanego harmonogramu prac.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Pracownia KAFFKA

Pracownia Kaffka powstała na bazie długoletnich doświadczeń - także międzynarodowych - na rynku architektonicznym i reklamowym. Jesteśmy grupą projektową zajmującą się szeroko pojętym projektowaniem. Utworzyliśmy trzy działy tematyczne: architektura i architektura wnętrz, grafika, identyfikacja wizualna, tworzenie stron www, usługi w zakresie PR, promocji i reklamy. Uczestniczymy w licznych targach, seminariach i wystawach branżowych, aby być na bieżąco z nowymi technologiami i trendami pojawiającymi się na rynku. Przygotowujemy projekty dla klientów instytucjonalnych jak i indywidualnych.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Auta do ślubu,limuzyny,excalibur 88,zabytkowe.

Życie jest fascynujące dzięki temu, że możemy realizować swoje marzenia Jeśli Twoim marzeniem ,w najważniejszej chwili życia ,jest przejażdżka ekskluzywną, białą limuzyną Excalibur z lat 80, mieniącą się blaskiem świateł-zapraszamy. Jeśli chcesz poczuć wiatr we włosach ,masz w sobie nutkę romantyzmu i szaleństwa czeka na Ciebie różowy Cadillac z lat 60.Prawdziwi biznesmeni preferują limuzynę Cruiser.Jeśli chcesz poczuć smak luksusu,to tylko w tym samochodzie. Jako nowoczesna firma chcę dać Państwu możliwość pozostania w kontakcie ze mną i z moją ofertą. Pozostaje do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu +48 609 53 65 65. Zapraszamy również do kontaktu mailowego.

Cena od: 500 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: mazowieckie ...

Barbara Kohlbrenner BRB&CO Solutions

Barbara Kohlbrenner to profesjonalna osobista stylistka z Krakowa zajmująca się na co dzień kreowaniem wizerunku. Zastanawiasz się nad skorzystaniem z wysokiej jakości usług doradztwa wizerunkowego dla osoby? Kreowanie wizerunku jest dla Ciebie tematem obcym i chcesz coś zmienić w swoim życiu? Odpowiedzią na Twoje wątpliwości będzie spotkanie z osobistą stylistką w Krakowie. Marzysz o wspaniałej metamorfozie dzięki zakupom ze stylistką? Współpraca z osobistą stylistką i personal shoper Barbarą Kohlbrenner to gwarancja zadowolenia. Skorzystaj z oferty doradztwa wizerunkowego i zmień swoje życie!

Cena od: 500 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Art&Design Kinga Śliwa - aranżacje wnętrz

Wszystkim, którzy pragną, aby wnętrze ich domu lub biura było praktyczne, funkcjonalne, a jednocześnie niebanalne i niepowtarzalne, usługi swoje proponuje firma Art&Design Kinga Śliwa. Działając w oparciu o wieloletnie doświadczenie w branży architektury wnętrz tworzymy niezwykłe projekty w których każdorazowo za priorytet stawiamy funkcjonalność, oryginalność i estetykę, a nasze projekty wielokrotnie zdobywają szereg nagród i wyróżnień. Wykonujemy projektowanie wnętrz na Śląsku oraz w Krakowie, dlatego jeżeli posiadasz dom lub biuro w którymś z tych miast koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą. Zachęcamy do zapoznania się z naszym portfolio w którym prezentujemy wiele ciekawych pomysłów na aranżacje wnętrz. Zapraszamy też do skorzystania z naszych usług.

Cena od: 500 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: małopolskie ...

Decoplanet - oryginalne wnętrza

Niebanalny wystrój wnętrz niewielkim kosztem? Z Decoplanet to możliwe! Decoplanet to studnia bez dna z inspiracjami i pomysłami na oryginalne urządzenie ścian. Wykonujemy projekty na indywidualne zlecenie klienta. Jesteśmy w stanie zrealizować każdy projekt graficzny na każdym dostępnym materiale. Katalog dostępnych materiałów stale się rozszerza dzięki działalności naszego Laboratorium Decoplanet, w którym stale testujemy nowe możliwości druku UV.

Cena od: 0 pln do: 5000 pln
Obszar działalności: Cała Polska
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską
z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego