Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Czego szukasz?

IV Design

IV Design jest autorską pracownią projektową prowadzoną przez Iwonę Wasilewską. Zajmujemy się głównie projektowaniem wnętrz i architektury. Opracowujemy projekty wnętrz prywatnych i użyteczności publicznej, oferując również nadzór autorski nad ich realizacją. Opierając się za zdobytym kierunkowym wykształceniu oraz kilkuletnim doświadczeniu w branży projektowej zapewniamy profesjonalną i kompleksową obsługę inwestycji. Dbamy o najwyższą jakość wykonania każdego projektu. Współpracujemy ze sprawdzonymi wykonawcami oraz producentami mebli, materiałów wykończeniowych. Każde zlecenie traktowane jest przez nas indywidualnie, zawsze dbając o zachowanie harmonii oraz funkcjonalności wnętrza.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Fovilim

Główną ofertą firmy Fovilim jest wypożyczalnia luksusowych limuzyn oraz zabytkowych, często kolekcjonerskich aut w stylu retro. Nie jesteśmy nowicjuszami, działamy od 1995 roku i przez kilkanaście lat działalności skrupulatnie gromadziliśmy flotę wyszukanych samochodów, konsekwentnie odpowiadając potrzebom rynku. Dajemy wybór. Dziś dysponujemy parkiem ok. 40 aut, wśród których znajdują się perełki motoryzacji oraz egzemplarze wyjątkowe jak Buick Classic z 1933 roku, licząca kilkanaście pojazdów flota marki Bentley, Rolls-Royce i Lincoln, auta zabytkowe jedyne na polskim rynku, eleganckie limuzyny oraz autobusy. Dzięki temu wyborowi możemy oferować swoje usługi w różnych segmentach i branżach. Jesteśmy szczególnie aktywni w branży ślubno - weselnej, uroczystości rodzinnych i firmowych, produkcji filmowych, reklamowych i promocyjnych, jednak swoją ofertę kierujemy do możliwie szerokiej grupy odbiorców. Fotografia ślubna i reportaże okolicznościowe leżą u źródła naszej działalności. Jesteśmy absolwentami z przełomu lat 80/90-tych XX wieku Z.S. Fototechnicznych w Warszawie przy ul. Spokojnej 13 - kształconymi przez najlepszych w kraju specjalistów i nauczycieli. Wykształcenie i ponad dwudziestoletnie doświadczenie zawodowe zobowiązuje.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Retrolimo

Retrolimo działa na polskim rynku od 2004 roku. Zakres usług to przede wszystkim: wynajem samochodu do ślubu wynajem samochodu do komunii wynajem samochodu na bal i inne imprezy okolicznościowe wynajem samochodu do filmów i reklam Aktualnie w ofercie posiadam unikalny, oryginalny samochód z 1951 roku - Daimler DB18 Consort. Ten samochód będzie wizytówką potwierdzającą wyjątkową i ekskluzywna oprawę Twojej imprezy. Samochód do ślubu powinien być nietuzinkowy i niezwykły. A taki jest Daimler DB18. Obszar działania to Kraków i Małopolska. Gwarantuję Państwu punktualność, niezawodność i miłą atmosferę podczas przejazdu.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Wystawa "Sztuka, balet, etnografia"

Bezcenna kolekcja makiet tańców ludowych prezentowana na wystawie "Sztuka, balet, etnografia" nie ma równego sobie odpowiednika w zbiorach najsłynniejszych muzeów etnograficznych na świecie.Modele tańca zostały przygotowane na wystawę światową w Paryżu w 1937 roku. Figury tancerzy wykonano w skali 1:10, a poszczególne elementy stroju powstawały od razu w wersji zminiaturyzowanej. W przygotowywaniu modeli tańca uczestniczył zespół złożony z etnografów, choreografów, architektów, plastyków, studentów warszawskiej ASP, a także wiejskich muzyków. Efektem prac było ukazanie fenomenu jakim jest taniec nadając mu trzeci wymiar, złudzenie ruchu i dźwięk – w formie, którą dziś określilibyśmy mianem multimedialnej. Makiety polskie wykonane niezwykle efektownie wzbudziły uznanie wśród jurorów wystawy światowej i otrzymały wyróżnienie.W 1979 roku dr Grażyna Władysława Dąbrowska, specjalizująca się w badaniach nad polskim tańcem ludowym, po długich poszukiwaniach odkryła makiety w magazynach Opery Paryskiej. To ona podjęła starania o powrót obiektów do Polski. W 2008 roku zapadła decyzja o konserwacji kilku wybranych makiet, w latach 2009-2011 podjęto program systematycznej konserwacji całego zbioru, sfinansowany ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Wystawie towarzyszyć będą działania edukacyjne dla dzieci i młodzieży: - „Skompletuj swoich tancerzy” – zabawa edukacyjna - Questing po wystawie

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Mazda Design

Do udziału w tegorocznej edycji konkursu Mazda Design organizator zaprasza architektów, designerów, a także amatorów projektowania do zgłaszania swoich prac, po raz pierwszy w dwóch kategoriach! Po pierwsze - Przestrzeń Miejska. W ramach niej stawiamy sobie pytanie: czy z parkingów podziemnych można wykrzesać coś nowego, interesującego? Czy można stworzyć niestandardowe miejsce parkingowe stanowiące architektoniczną perłę? Jednym słowem czekamy na pomysły inspirowane naszym najnowszym, stworzonym od podstaw modelem MAZDA CX-5.Drugą kategorią jest Sprzęt Sportowy i Rekreacyjny. W tym przypadku czekamy na inspirowane CX-5 pomysły łączące sport i rekreację z nowoczesnym designem. Aby wziąć udział w konkursie należy wypełnić formularz zgłoszeniowy oraz przesłać projekt graficzny. Waga plików z pracami konkursowymi nie może przekraczać 10 MB.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

ellefant

Piękno i pasja, czyli tworzona z pasją piękna biżuteria, dodatki oraz artykuły do dekoracji wnętrz, to znajdziecie w galerii Ellefant. Wszyscy szukamy piękna na codzień, choć dla każdego z nas to pojęcie oznacza coś innego. W galerii znajdziecie wyjątkowe prace. Niektóre z nich, jak niezwykła biżuteria artystyczna i torebki oraz modne ubrania pozwolą Wam wyróżnić się i zaakcentować swój styl. Inne, jak tworzone ręcznie kartki będą niezapomnianym upominkiem dla bliskich. A przedmioty do dekoracji wnętrz stworzą w Waszych domach ciepły nastrój. Dzięki zakupom w galerii Ellefant z pewnością poczujecie się wyjątkowi.

Cena od: 0 pln do: 1000 pln
Obszar działalności: Cała Polska
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską
z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego