Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Czego szukasz?

POLECANA OFERTA

Monika Rokicka

Architekt, artysta grafik, projektantka i twórca lalek artystycznych, ilustratorka, malarka. Ponadto zajmuje się aranżacją wnętrz, malarstwem witrażowym na szkle, projektowaniem mebli artystycznych, projektowaniem i wyrobem biżuterii. Wielbicielka rękodzieła i sztuki użytkowej. Ukończyła Wydział Architektury PW. Uzyskała dyplom licencjata z wyróżnieniem w pracowni opakowań prof. Andrzeja Nowaczyka na Wydziale Grafiki ASP w Warszawie. Absolwentka studiów magisterskich na Wydziale Grafiki ASP w Warszawie. Specjalizacja - grafika warsztatowa w pracowni prof. Rafała Strenta. Współpracowała z magazynem gier fabularnych "Magia i Miecz", miesięcznikiem "Nowa Fantastyka" , "Machina", wyd.Runa. W roku 2004 w plebiscycie "Nowej Fantastyki" uzyskała drugą nagrodę czytelników dla ulubionego grafika za rok 2003, w roku 2005 i 2006 - pierwsze nagrody za rok 2004 i 2005.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Amadeostudio

Amadeostudio Design & Art to autorska pracownia projektowa założona przez Annę Kocoł ( Dziadoń) Absolwentkę Wydziału Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Pracownia specjalizuje się w projektowaniu nowoczesnych wnętrz. Tworzymy wnętrza dużych rezydencji i małych mieszkań zawsze z taką samą pasją i zaangażowaniem, dbając przy tym o każdy element projektowanej przestrzeni. Ściśle współpracujemy z klientem na każdym etapie powstawania projektu, dostosowując go do oczekiwań, upodobań oraz potrzeb i budżetu klienta. Projektujemy na terenie całego kraju – również przez internet

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Szorowarka jednotarczowa

Specjalizujemy się sprzedaży urządzeń czyszczących, wykorzystywanych w przemyśle lub w gospodarstwach domowych. Nasza firma jest jedną z najstarszych i najbardziej doświadczonych sprzedawców Numatic i firm zajmujących się utrzymaniem czystości na każdego rodzaju obiekcie w Polsce. W ofercie naszego sklepu znaleźć można wysokiej jakości odkurzacze, szorowarki, polerki oraz środki czystości.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

jojo design

Usługi, które do Państwa kierujemy dotyczą wnętrz przeznaczonych zarówno do użytku prywatnego jak i publicznego. Współpraca z nami może mieć charakter kompleksowy lub dotyczyć niektórych etapów pracy. W zależności od Państwa oczekiwań, możemy zaprojektować konkretne wnętrze lub tylko dodać pewne detale do już istniejącej przestrzeni. Niezależnie od skali prac nad wspólnym przedsięwzięciem, możecie Państwo liczyć na nasze pełne zaangażowanie, profesjonalizm, wykorzystanie szerokiego zaplecza i kreatywności JOJO design Warszawa - Radom. Oferta obejmuje: - projektowanie i aranżacja wnętrz prywatnych (mieszkania, domy, apartamenty) - projektowanie i aranżacja wnętrz komercyjnych (sklepy, salony, biura itp.) - nadzory nad wdrożeniami

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Modern Design Studio

Czy chciałbyś posiadać taki dom, który pozwoli Ci się odprężyć i wyciszyć, jednocześnie wyzwalający w Tobie energię pozwalającą działać szybko i skutecznie. Miejsce, które odzwierciedla Twoje własne, osobiste gusta i styl życia? Jesteśmy firmą zatrudniającą młodych, dynamicznych projektantów. Specjaliści nasi pomogą Państwu zrozumieć swoje preferencje i pragnienia doskonałego wnętrza. Dobierzemy kolory i styl wnętrza, meble i dodatki, które odpowiadają Państwa wyobrażeniom harmonijnego, wygodnego i ergonomicznego domu. Nasz zespół projektantów z łatwością porusza się w gąszczu zalewających rynek materiałów wykończeniowych. Osiągniemy maksymalny efekt przy minimalnych kosztach. Tworzymy wnętrza z pasją i smakiem, dbając o najdrobniejsze szczegóły.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Fusion Design

Każdy z nas poszukuje miejsca, do którego pragnie wracać codziennie. Takim azylem jest masz dom. Stawimy sobie za cel tworzenie projektów wnętrz, tak, aby spełniały wymagania estetyczne i funkcjonalne. Dla niektórych są one po prostu piękne lub dostosowane do wymagań. My pamiętamy zawsze o najważniejszym. W centrum każdego projektu stoi człowiek - jego emocje i uczucia, temperament, sposób życia i potrzeby. Staramy się uważnie słuchać, widzimy projekt oczami naszego klienta. Cieszymy się z każdego dobrze wykonanego zadania. W galerii znajdują się projekty wnętrz nowoczesnych, tzw "w stylu loft", wnętrza klasyczne i ponadczasowe. Monochromatyczne i z wyraźną dominantą kolorystyczną. Oprócz projektów prywatnych znajdziecie Państwo tutaj również projekty komercyjne.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Mikołaje24.pl

Zaczynamy od tego, że to Ty piszesz list do Świętego Mikołaja lub dzwonisz pod numer 058 303 18 78. Podajesz termin, preferowaną godzinę, adres i liczbę uczestników wizyty. Podajesz również swojego maila oraz numer telefonu, na który Mikołaj przyśle ci znak (SMS lub sygnał), że już czeka pod Twoim domem.Twoje zamówienie zostanie potwierdzone mailem lub telefonicznie. Jeżeli godzina, którą podałeś jest już zajęta jeden z Elfów Mikołaja zadzwoni do Ciebie aby ustalić inną. Jeżeli mieszkanie znajduje się poza I strefą taxi w Twoim mieście, pomocnik Mikołaja ustali z Tobą wysokość dopłaty paszowej za renifery. Zostaniesz poinformowany również o numerze telefonu do Mikołaja.W końcu nadchodzi dzień wizyty. Mikołaj zastawia swoje sanie i renifery pod domem. Daje Ci znak (SMS lub sygnał), że już nadjechał. Przed wejściem odbiera prezenty w umówionym miejscu i już jest gotowy. Wszystkie dzieci czekają z niecierpliwością. Rozlega się pukanie do drzwi. "Ho! Ho! Ho Czy są tu grzeczne dzieci!?". W drzwiach staje Mikołaj z długą, siwą brodą i workiem pełnym prezentów. Dzieci zapraszają Mikołaja do domu i zaczyna się Rozdawanie prezentów. Wizyta trwa 20-30 min. To wystarczy na rozdanie wszystkich upominków, piosenki, wierszyki, rozmowy o tym kim chcemy być ak dorośniemy (wyłącznie z rodzicami), szarpanie za brodę, wyciąganie ciekawskich z worka i oczywiście kolędowanie.Mikołaj żegna się i zostaje odprowadzony przez rodziców na korytarz, gdzie sam zostaje obdarowany. Musi się spieszyć!

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Stroje z Pasją

Stroje historyczne i rekonstrukcje odzieży. Specjalizacja od XVI do XIXw. Porady kostiumologiczne. Rekonstrukcje odzieży i stroje historyczne z pracowni StrojezPasja.pl od lat cieszą się dużym zainteresowaniem. Dotychczasowi klienci przede wszystkim cenią sobie rzetelność odtwórstwa historycznego i profesjonalną obsługę. Ogromny zasób wiedzy z dziedziny historii ubioru to gwarancja, że wykonywane stroje są naprawdę historyczne. Pasja z jaką powstają wszystkie ubiory w pracowni StrojezPasja.pl widoczna jest w każdym detalu. Zapraszamy do obejrzenia portfolio wykonanych w naszej pracowni strojów historycznych na stronie http://www.strojezpasja.pl

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Zakątek Sztuki

Zapraszam do kameralnej,magicznej galerii ZAKĄTEK SZTUKI-jednego z niewielu,,miejsc z duszą" w mieście gdzie każdy znajdzie coś dla siebie: obrazy,rzeźbę,oraz unikatową sztukę użytkową:porcelana,ceramika,szkło,tkanina art,biżuteria art,niebanalne upominki,drobiazgi,niepowtarzalne prezenty hand made; Wykonujemy różnorodne usługi artystyczne: oryginalne ramy,obrazy i lustra w starym drewnie-gotowe i pod wymiar,herby-odlewy żeliwne,kamienne,itp według projektu;prezenty,serwisy ślubne ręcznie malowane pod zamówienie;decupage na starych meblach;broszki-plakietki,magnesy z wybranym zdjęciem;portrety,obrazy na zamówienie,renowacja i wystrój wnętrz w drewnianych klimatach,inne usługi plastyczne.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską
z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego