Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Czego szukasz?

Ogólnopolski Przegląd Piosenki Studenckiej Bazuna

Ogólnopolski Turystyczny Przegląd Piosenki Studenckiej BAZUNA od roku 1971 organizowany jest przez środowisko studentów Politechniki Gdańskiej, reprezentowane przez Uczelniany Parlament Zrzeszenia Studentów Polskich Politechniki Gdańskiej (obecnie: Parlament Studentów Politechniki Gdańskiej). Realizatorem Przeglądu od jej początków jest nieprzerwanie Studencki Klub Turystyczny Politechniki Gdańskiej „FIFY”. Od roku 2005 w realizacji imprezy uczestniczy także Stowarzyszenie Kulturalno-Artystyczne „Bazuna”. Jest jedyną w Polsce imprezą tego typu z założenia wędrującą – od pierwszych edycji w gdańskim klubie „ŻAK” poprzez tzw. cykl zamkowy (Gniew, Malbork, Kwidzyn) po przeglądy z lat ostatnich odbywające się w Trójmieście i jego szeroko pojętych okolicach.

Cena od: 0 pln do: 500 pln
Obszar działalności: pomorskie ...

Międzynarodowy Kampus Artystyczny Fama

Fama jest jedynym w Polsce artystycznym wydarzeniem interdyscyplinarnym, które jest jednocześnie nastawione na doskonalenie warsztatu młodych twórców. Łączy ona muzykę poważną, jazzową, zespoły muzyczne wszystkich gatunków, wokalistów, tancerzy, teatry, kabarety, interdyscyplinarne grupy twórcze, film, fotografię, performance art, plastyków, literatów, dziennikarzy, krytyków sztuki, animatorów kultury i inspicjentów. Jej celem jest prezentacja najzdolniejszych twórców młodego pokolenia i tworzenie platformy dla corocznego szkolenia i konfrontacji. Program Famy to: prezentacja autorskiego dorobku uczestników, realizacja projektów premierowych, sekcje warsztatowe w poszczególnych dziedzinach, prezentacja wybitnych artystów sceny polskiej i światowej.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: mazowieckie ...

Przegląd Kapel Studenckich

PKS czyli Przegląd Kapel Studenckich, od czasu powstania czyli 2003 roku rozwijał się aby obecnie być ogólnopolskim festiwalem skierowanym do kapel studenckich. W tym roku tankujemy swój muzyczny autobus po raz dziewiąty. W tym roku poza głównym konkursem, czekają na Was warsztaty muzyczne, granie na śmieciach, malowanie PKSu i jak zwykle masa muzycznych wrażeń na licznych koncertach.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: małopolskie ...

Ogólnopolska Giełda Piosenki Studenckiej

Latem 1968 roku odbyła się w Szklarskiej Porębie impreza towarzyska, na którą zjechała się niewielka grupa studentów złączonych wspólną ideą śpiewania ,,ogniskowego'' tak popularnego na rajdach studenckich. W ten sposób rozpoczęła swoją historię jedna z najstarszych, istniejących do dzisiaj, corocznych imprez studenckich. Już wówczas nosiła ona nazwę Ogólnopolskiej Studenckiej Giełdy Piosenki Turystycznej. Nie bardzo wiadomo, kto był organizatorem tej imprezy, ale wśród jej uczestników byli: Wiesiek Gazdowicz, Adam i Tadeusz Gos, Staszek i Mika Anioł, Antoni Dąbrowski oraz Jurek Szymbor. Giełda odbyła się w bazie Zrzeszenia Studentów Polskich, która już wtedy nosiła nazwę Bazy Pod Ponurą Małpą. Do dzisiaj, chociaż nie bardzo wiadomo skąd się taka dziwna nazwa wzięła, od czterdziestu już lat wszystko pozostało tak jak było. Wszystkie kolejne Giełdy odbywają się w tym samym miejscu i w podobnym stylu.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: pomorskie ...

Przegląd Muzyki Folkowej - EUROGALICJA

15 września 2012 roku odbędzie się pierwsza edycja „Przeglądu Muzyki Folkowej - EUROGALICJA”. Mamy nadzieję iż stanie się on ogólnopolskim wydarzeniem skupiającym fanów folku z całego kraju a z roku na rok oferować będzie coraz więcej emocji i atrakcji. Na miejsce Przeglądu wybraliśmy piękną polanę osłoniętą lasem, która idealnie wpasowuje się w tematykę imprezy i pozwoli wśród natury delektować się muzycznymi doznaniami. Zespoły, które powalczą o miano laureata Przeglądu grają mieszankę folku, punku, rocka, muzyki irlandzkiej i etnicznej. Jest to więc bogate połączenie różnych stylów muzycznych, które łączy folkowy akcent. Walka o miano laureata Przeglądu może być zacięta bo jest o co powalczyć. Nagrodą główną jest nagranie i wydanie płyty. Dodatkową atrakcją dla uczestników będzie kiermasz rękodzieła, biżuterii i koszulek oraz występ warszawskiej grupy Żywiołak. Wstęp jest bezpłatny, więc zapraszamy wszystkich miłośników folku!

Cena od: 0 pln do: 0 pln
Obszar działalności: podkarpackie ...
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską
z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego