Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Czego szukasz?

All Jazz

Muzycy zespołu są absolwentami Instytutu Jazzu w Katowicach, niektórzy posiadają również wykształcenie klasyczne zdobyte w Akademii Muzycznej im. F.Chopina w Warszawie. Wokaliści zespołu: wokalistka jazzowo popowa Nika Lubowicz zdobywczyni nagród na wielu festiwalach jazzowych m.in.: Złota Tarka, Międzynarodowe Spotkania Wokalistów Jazzowych, wyróżnienie na festiwalu Polskiego Radia piosenki Agnieszki Osieckiej, oraz Piotr Rafałko specjalizujący się w repertuarze Franka Sinatry, Sammy’ego Davisa Jr., Michaela Buble, Deana Martina, Kasia Orczyk, Ola Trzaska, finalistka Idola Gosia Stępień. Doświadczenie: Jako zespół rozpoczęliśmy działalność grając na kontraktach w hotelach Bristol, Sheraton, Mariott, Hyatt, Intercontinental. Teraz muzycy all Jazz doskonalą swój warsztat grając w zespole muzycznym teatru Roma, w spektaklach „Les Miserables”, „Koty”, „Taniec Wampirów”, „Akademia Pana Kleksa”, „Upiór w Operze”. Graliśmy na setkach bankietów i na imprezach tanecznych, między innymi dla firm: Mercedes-Benz, Noble Bank, Oriflame, Konfederacja Pracodawców Polskich, HBO, GTS Energis, PSE-Operator, Nokia, Ambasada Kanadyjska, Holmes Place, Festiwal Beethovenowski, Orange Ideały 2006, EDBUD, SMC, IMPEL; dla kancelarii prawniczych (Weil, Gotshal & Manges); dla firm farmaceutycznych między innymi: Servier, Janssen-Cilag, GSK. (w załączeniu zdjęcia i filmy z niektórych z imprez) i wielu innych. Akompaniujemy również gwiazdom polskiej rozrywki.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Freeks

Zespół powstał w Łodzi w 2000 r. Od tego czasu aktywnie udziela się na scenach w kraju i zagranicą. Ich muzyka łączy w sobie: funk, rock z elementami acid jazzu, reggae. Niepoważne teksty o poważnych sprawach w połączeniu z oryginalnymi pomysłami aranżacyjnymi dają wyśmienitą mieszankę muzyczną. Skład zespołu (wokal, instrumenty klawiszowe, gitara elektryczna, gitara basowa, perkusja, saksofon, trąbka) ukształtował się pod koniec 2001 roku. Zespól gra samodzielne koncerty na terenie całego kraju, a także supportujac takie gwiazdy jak Kayah, Ania Dąbrowska,Kult, Big Cyc, Goya. Zespól kilkakrotnie występował w audycjach radiowych i telewizyjnych (m. in. 30 minutowe nagranie live dla francuskiego radia Bleu, godzinna audycja poświęcona twórczości zespołu w niemieckim radiu Flora, nagranie programu dla stacji MTV Polska). Sukcesy: • Utwory FREEKS znalazły się na wydanej wspólnie przez Gazetę Wyborczą i Opus Film płycie "Młodzi z Lodzi" w nakładzie ponad 50 tys. • Udział w Międzynarodowym Festiwalu Muzyki Studenckiej w Belfort - Francja, na którym gościł w maju 2005 r. jako jedyny reprezentant Polski. • W dniach 28 - 30 października 2005, podczas odbywającego się w Grodkowie festiwalu Muzyczna Jesień, zespól zajął pierwsze miejsce w stawce 20 zespołów i zapisał się jako kolejny laureat tej imprezy o ponad 20-letniej historii. • II miejsce w festiwalu "Jurajskie Granie", odbywającym się w ramach imprezy "Jurajskie Natarcie" w Olsztynie pod Częstochową 2 maja 2006. i inne.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Pustki na żywo do filmu Aelita

Kino Charlie i Radio Żak zapraszają na wyjątkowy pokaz filmu AELITA (1924) w reżyserii Jakowa Protazanowa ze ścieżką dźwiękową zespołu PUSTKI wykonywaną na żywo podczas projekcji. AELITA to adaptacja powieści Aleksego Tołstoja, obraz uznawany za pierwszy rosyjski film science-ficion. Krytycy do dziś pamiętają sceny toczące się na Marsie, konstruktywistyczną scenografię autorstwa Aleksandry Exter i Isaaka Rabinovicza i słynną scenę, w której bohaterowie rozpoczynają proletariacką rewolucję na Marsie. Akcja rozpoczyna się w grudniu 1921 roku, wraz z wprowadzeniem NEP-u (Nowej Polityki Ekonomicznej). Los i jego kolega Spiridonov odbierają tajemniczy przekaz radiowy. Aelita jest córką Tuskuba, władcy totalitarnego państwa na Marsie, gdzie członków klasy robotniczej zamraża się w momencie, gdy nie są już potrzebni. Aelita obserwuje Losa przez teleskop. Los podając się za Spiridonova, buduje statek kosmiczny i razem z rewolucjonstą Gusevem wylatują na Marsa. Wkrótce Ziemianie i Aelita z rozkazu dyktatora lądują w więzieniu. Gusev i Los organizują rewolucję, a Aelita zgadza się być jej przywódcą. Reżyser filmu, Jakow Protazanow, będzie jednym z bohaterów OJCÓW KINA ROSYJSKIEGO podczas II Festiwalu Kina Rosyjskiego SPUTNIK NAD ŁODZIĄ w grudniu 2009 roku. Zespół PUSTKI powstał w sierpniu 1999 w podwarszawskiej miejscowości Ostrówek.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Dworek Artura

"Dworek Artura" - Gdański Archipelag Kultury jest kontynuacją działalności istniejącego już ponad 30 lat, zniszczonego w czasie powodzi w lipcu 2001, Domu Kultury Orunia. Nowa nazwa nawiązuje do historii miejsca, gdzie obecnie znajduje się siedziba "Dworku Artura"- przy ulicy Dworcowej 9 w Gdańsku Oruni. Przy "Dworek Artura" działa Galeria, w której co miesiąc goszczą nowe wystawy twórców polskich i z zagranicy. W sali teatralno - widowiskowej oraz w Parku Schopenhauera odbywają się koncerty muzyki klasycznej, jazzowej, improwizowanej. Na deskach sceny teatralnej występują grupy teatralne z Polski i różnych stron świata. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do siedziby Dworku Artura na przygodę ze sztuką o wielu twarzach - plastyki, teatru, tkaniny, filmu, fotografii i tańca... Oprócz zajęć stałych Dworek Artura proponuje również spotkania klubowe obejmujące m.in. sport, wędkarstwo, dziennikarstwo, krajoznawstwo i rekreacja, AA, Seniorzy.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Krzyżacy Rock - Opera

„KRZYŻACY” rock-opera na podstawie powieści Henryka Sienkiewicza. Historia losów Zbyszka z Bogdańca, Danuśki & Juranda ze Spychowa w niespotykanej dotychczas oprawie muzycznej. Wybitni polscy aktorzy i wokaliści w pierwszej od wielu lat polskiej rock-operze. KRZYŻACY – po ogromnym sukcesie, wystawionego z okazji 600-lecia Bitwy pod Grunwaldem, widowiska muzycznego “KRZYŻACY” rock+opera, ten niesamowity spektakl będziemy mogli ponownie zobaczyć w Warszawie i Plocku. Tym razem jednak w zupełnie innej scenerii – w Amfiteatrze Sowińskiego. Już 30 oraz 31 maja wybitni aktorzy i wokaliści ( m in. Artur Gadowski/ Piotr Cugowski, Paweł Kukiz/ Wojciech Cugowski, Maciej Balcar, Maciej Silski, Olga Szomańska, Asteya Dec, Katarzyna Jamróz), do których dołączył Damian Ukeje, zwycięzca pierwszej edycji The Voice of Poland, zaprezentują publiczności pierwszą od lat polską rock operę, opartą na motywach powieści Henryka Sienkiewicza. 30 maja 2012 g. 11:00 oraz 20:00 Amfiteatr Parku Sowińskiego ZAPRASZAMY!

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską
z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego