Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Czego szukasz?

Marek Szwelengreber

Nazywam się Marek Szwelengreber i od 1989 roku zajmuje sie obsluga imprez jako Dj bądź Konferansjer. Niejednokrotnie łącze te dwie umiejętności wcielając się jednocześnie w rolę dj'a i konferansjera. W takiej podwójnej roli, pracowałem min dla Makro, DB Schenker, Warty, Biomerieux, DHL czy CYFRY+. Dużym powodzeniem cieszą się prowadzone przeze mnie imprezy karaoke. Oprocz doswiadczenia estradowego posiadam rowniez 12 letni staz pracy w radio,prowadzilem programy w radio Manhattan, Parada oraz Clasic Fm w Łodzi a takze w radio Kolor w Warszawie. W 1999 roku wraz z Violetta Paprocka prowadziłem talk show w regionalnej lodzkiej tv Toya, w roku 2007 produkowany przez Endemol teleturniej emitowany na zywo w tv Polsat "Grasz Czy nie Grasz" (foto powyżej), w 2008 rownież dla firmy Endemol teleturniej "Wygraj Bilety Na Euro", który również miał emisje live w tv Polsat. Pracowałem jako dj, czy konferansjer, obsługując imprezy firmowe, czy konferencje, bezpośrednio, badż jako podwykonawca, między innymi dla: Warta, Generali, Orlen, Lotos, Endemol, DB Schenker, DHL, Makro, Metro, Media Markt, Media Saturn, Orange, Era Gsm, Pay, Polkomtel, Netia, Multimedia Polska, PZU, PZU Życie, BGŻ, PKO BP, PKO S.A, MultiBank, City Bank.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Dj Jarro

Nazywam się Jarosław Brdak, (Dj Yarro), moja firma YARRO SOUND zajmuje się szeroko pojętą obsługą imprez okolicznościowych. Teren działania to głównie: Łódź / woj. Łódzkie / woj. Mazowieckie / ale dojazd w każdy inny zakątek kraju też nie stanowi żadnego problemu! Obsługuję imprezy typu: * imprezy integracyjne - eventy * śluby i wesela * bankiety * prywatki * bale karnawałowe i sylwestrowe * dancingi, potańcówki * studniówki i bale maturalne * dyskoteki szkolne * imprezy dla dzieci * festyny plenerowe * karaoke Posiadam kilkunastoletnie doświadczenie, oraz licencję prezentera (Dj'em jestem od14tu lat), szeroki repertuar muzyczny, a także wysokiej klasy, profesjonalny sprzęt nagłaśniający oraz oświetleniowy, to wszystko razem daje gwarancję udanej imprezy!

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Dj Krzys

OFERUJĘ: - organizację i wykonanie oprawy muzycznej w zależności od preferencji muzycznych klienta (każdy rodzaj muzyki), - profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie, - czynne prowadzenie imprezy (WODZIREJ), - organizację konkursów i zabaw, - organizację karaoke, - przygotowanie i wyświetlenie pokazu - prezentacji. Ponieważ każda impreza okolicznościowa ma inny i niepowtarzalny charakter wszystkie szczegóły imprezy ustalam indywidualnie z klientem, tworząc tzw. "scenariusz", który uwzględnia m.in.: - charakter przyjęcia, - preferencje muzyczne klienta, - miejsce i godzinę rozpoczęcia imprezy itp. Jestem otwarty na wszelkiego rodzaju pomysły, które w miarę możliwości, będzie można zrealizować, aby dane przyjęcie uatrakcyjnić i nadać mu nowy wymiar, a ze swojej strony służę radą i doświadczeniem w organizacji danej imprezy.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Marcin Kruk

Nazywam się Marcin Kruk. Od kilku lat jestem wodzirejem – konferansjerem i prowadzę różnego rodzaju imprezy na terenie Krakowa i okolic. Mam praktykę zarówno w samodzielnym prowadzeniu jak i wspólnie z druga osobą. Obecnie tworzę duet z Pauliną Kostaś. Mogę poprowadzić dla Państwa wesela, gale, festyny, przeglądy, pikniki, jubileusze, imprezy firmowe, punkty wystawiennicze na targach, eventy oraz inne okolicznościowe imprezy, które planują Państwo zorganizować. WESELA KRAKÓW - w telefonach i mailach do mnie, osoby które organizują swoje wesele lub imprezę firmową zadają to fundamentalne pytanie: orkiestra czy DJ? zawsze odpowiadam tak samo... to nie ma znaczenia kto dla Państwa będzie grał, najważniejsze aby potrafił trafić do Państwa i Waszych gości. Moja oferta jest także skierowana do Dj-ów i zespołów muzycznych. Często Wasi klienci pytają o zabawy dla swoich gości. Zdaję sobie sprawę jak trudno prowadzić kreatywne konkursy i zabawy zza mixera czy perkusji, dlatego moja obecność wspólnie z Wami pozwoli jak najlepiej spełnić oczekiwania w zakresie dobrej zabawy dla Waszych klientów.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Yarro Sound

Nazywam się Jarosław Brdak, (Dj Yarro), moja firma YARRO SOUND zajmuje się szeroko pojętą obsługą imprez okolicznościowych.Teren działania to głównie: Łódź / woj. Łódzkie / woj. Mazowieckie / ale dojazd w każdy inny zakątek kraju też nie stanowi żadnego problemu! Posiadam kilkunastoletnie doświadczenie, oraz licencję prezentera (Dj'em jestem od14tu lat), szeroki repertuar muzyczny, a także wysokiej klasy, profesjonalny sprzęt nagłaśniający oraz oświetleniowy, to wszystko razem daje gwarancję udanej imprezy! Zakres moich usług to: oprawa muzyczna imprez, prowadzenie imprez, nagłośnienie, oświetlenie, obsługa techniczna, karaoke. Moją wizytówką jest zadowolenie moich dotychczasowych klientów i pracodawców. Państwo tez mogą się przekonać o jakości usług które proponuję. Mam nadzieję że po odwiedzeniu mojej strony, nie będą Państwo mieli wątpliwości iż stanowię bardzo dobre rozwiązanie na obsługę Waszej imprezy!

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

DJ Bazyl

Jestem muzykiem, a właściwie to perkusistą. Gram już na tyle długo, że zdążyłem się zapoznać z prawie każdym utworem, który już raz słyszałem :) Jako dj udało mi się z powodzeniem zagrać wiele imprez począwszy od małych urodzin, po wesela, szkolne dyskoteki jak i duże plenery. Dzięki temu nabyłem bezcenne doświadczenie jak dotrzeć do odbiorców poprzez muzykę oraz słowo mówione. Repertuar zawiera tysiące utworów, a nowe technologie pozwalają na granie utworów właśnie dostarczonych przez bawiących się - ot takie cudo techniki :) W zależności od prowadzonej imprezy, repertuar jest dobierany stosownie do odbiorców.Jako dj nie tylko włączam muzykę - prowadzę zabawy, konkursy ale w granicach dobrego smaku. Dysponuję profesjonalnym sprzętem nagłaśniającym jak również oświetleniem dyskotekowym, laserami, wytwornicami dymu, sceną z zadaszeniem a wszystko to w rozsądnej cenie.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

djray

Od 2001 roku zajmuję się prowadzeniem różnego rodzaju imprez. SĄ to m. in. wesela, studniówki, rocznice, bale sylwestrowe i karnawałowe, bankiety, eventy itp. Poza tym świadczę usługi w zakresie nagłaśniania bankietów czy konferencji. Dysponuję szerokim repertuarem muzycznym, począwszy od lat 50-tych do nagrań z aktualnych list przebojów. Szczególnie na weselach staram się prezentować muzykę łączącą pokolenia - najbardziej znane i taneczne przeboje polskie i zagraniczne. Jeśli chodzi o gatunki muzyczne to z doświadczenia wiem, że przydaje się każdy rodzaj muzyki: zaczynając od jazzu przez swing, blues, utwory latynoamerykańskie, country, rock and roll, italo disco, pop, przeboje dyskotekowe, jak również muzyka cygańska, czy biesiadna. Repertuar mogę dostosować indywidualnie do potrzeb klienta jednak pozwolę sobie zasugerować, że tak naprawdę to wszystko wychodzi w trakcie imprezy - przy jakiej muzyce goście najlepiej się bawią.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską
z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego