Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Czego szukasz?

Marek Szwelengreber

Nazywam się Marek Szwelengreber i od 1989 roku zajmuje sie obsluga imprez jako Dj bądź Konferansjer. Niejednokrotnie łącze te dwie umiejętności wcielając się jednocześnie w rolę dj'a i konferansjera. W takiej podwójnej roli, pracowałem min dla Makro, DB Schenker, Warty, Biomerieux, DHL czy CYFRY+. Dużym powodzeniem cieszą się prowadzone przeze mnie imprezy karaoke. Oprocz doswiadczenia estradowego posiadam rowniez 12 letni staz pracy w radio,prowadzilem programy w radio Manhattan, Parada oraz Clasic Fm w Łodzi a takze w radio Kolor w Warszawie. W 1999 roku wraz z Violetta Paprocka prowadziłem talk show w regionalnej lodzkiej tv Toya, w roku 2007 produkowany przez Endemol teleturniej emitowany na zywo w tv Polsat "Grasz Czy nie Grasz" (foto powyżej), w 2008 rownież dla firmy Endemol teleturniej "Wygraj Bilety Na Euro", który również miał emisje live w tv Polsat. Pracowałem jako dj, czy konferansjer, obsługując imprezy firmowe, czy konferencje, bezpośrednio, badż jako podwykonawca, między innymi dla: Warta, Generali, Orlen, Lotos, Endemol, DB Schenker, DHL, Makro, Metro, Media Markt, Media Saturn, Orange, Era Gsm, Pay, Polkomtel, Netia, Multimedia Polska, PZU, PZU Życie, BGŻ, PKO BP, PKO S.A, MultiBank, City Bank.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

SZCZĘŚCIE projekt Waldemara Rychłego

Niemy film z 1934 roku ze specjalnie przygotowaną muzyką graną na żywo. Film „Happiness” to wyjątkowa komedia z satyryczną wymową, z awanturnictwem i paradoksalnymi scenami, nieco trącającymi gagami sytuacyjnymi kino Charliego Chaplina. To także bajka komediowa z nonsensami i absurdalnymi scenami - antybolszewicka w swoim przesłaniu. Fabuła filmu koncentruje się na postaci nieszczęśliwego Khmyra - biednego rolnika. A rzeczywistość, w której żyje ów bohater - to ciężary na rzecz rozmaitych wyzyskiwaczy. Z polecenia żony ma on iść w świat inny, po szczęście, by dalej nie żyć w znoju i niewolniczym poddaństwie, jak jego przodkowie. Wszystkie usiłowania Khmyra paraliżują przeszkody tkwiące w systemie, mentalności, biedzie i ludzkiej pazerności. W istocie jest ten obraz - nawet z przesadzoną celowo stylistyką - bliski naszych wyobrażeń o wsi rosyjskiej, jej kolorycie -nędzarskich chałupach, długobrodym popie, babuszce czy sukmanach chłopskich, a w dalszych scenach z - wizytówką postępu: traktorzystką-kombajnistką w "jedynie słusznym" ustroju... To swoista forma ostrej krytyki całego systemu, z którym nasuwają się podobieństwa do satyry Mikołaja Reja "Krótka rozprawa między panem, wójtem i plebanem" - "Ksiądz pana wini, pan księdza/A nam prostym zewsząd nędza". Film ten cenzura skazała na 40 lat zakazu wyświetlania, dopiero w latach 60. ujrzał światło dzienne i zarówno w ZSRR, jak i na Zachodzie.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Pustki na żywo do filmu Aelita

Kino Charlie i Radio Żak zapraszają na wyjątkowy pokaz filmu AELITA (1924) w reżyserii Jakowa Protazanowa ze ścieżką dźwiękową zespołu PUSTKI wykonywaną na żywo podczas projekcji. AELITA to adaptacja powieści Aleksego Tołstoja, obraz uznawany za pierwszy rosyjski film science-ficion. Krytycy do dziś pamiętają sceny toczące się na Marsie, konstruktywistyczną scenografię autorstwa Aleksandry Exter i Isaaka Rabinovicza i słynną scenę, w której bohaterowie rozpoczynają proletariacką rewolucję na Marsie. Akcja rozpoczyna się w grudniu 1921 roku, wraz z wprowadzeniem NEP-u (Nowej Polityki Ekonomicznej). Los i jego kolega Spiridonov odbierają tajemniczy przekaz radiowy. Aelita jest córką Tuskuba, władcy totalitarnego państwa na Marsie, gdzie członków klasy robotniczej zamraża się w momencie, gdy nie są już potrzebni. Aelita obserwuje Losa przez teleskop. Los podając się za Spiridonova, buduje statek kosmiczny i razem z rewolucjonstą Gusevem wylatują na Marsa. Wkrótce Ziemianie i Aelita z rozkazu dyktatora lądują w więzieniu. Gusev i Los organizują rewolucję, a Aelita zgadza się być jej przywódcą. Reżyser filmu, Jakow Protazanow, będzie jednym z bohaterów OJCÓW KINA ROSYJSKIEGO podczas II Festiwalu Kina Rosyjskiego SPUTNIK NAD ŁODZIĄ w grudniu 2009 roku. Zespół PUSTKI powstał w sierpniu 1999 w podwarszawskiej miejscowości Ostrówek.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Agnieszka Sokolnicka

Agnieszka Sokolnicka urodzona 14 stycznia 1984roku w Wałbrzychu. Ukończyła I i II stopień wałbrzyskiej Szkoły Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w klasie skrzypiec Iwony Wesolińskiej. Podczas studiów w roku 2007 otrzymała nagrodę specjalną za najlepsze wykonanie pieśni Karola Szymanowskiego na VIII Moniuszkowskim Konkursie Wokalnym Europejskiej Fundacji Promocji Sztuki Wokalnej „Złote głosy Mazowsza” w Warszawie. W roku 2010/2011 została zaangażowana do niemieckiego Opernelitestudio w Theater Lübeck, gdzie wykonała role Sandmännchen, Taumännchen w przedstawieniu „Jaś i Małgosia”. W październiku 2011 roku została zaproszona do wykonania koncertowego opery „Candide” Leonarda Bernstein’a w Teatro Politeama Garibaldi w Palermo z towarzyszeniem L’Orchestra Sinfonica Siciliana pod batutą Elio Boncompagniego. W listopadzie wykonała Requiem W.A.Mozarta z Orkiestrą Filharmonii Sudeckiej. Swoje umiejętności wokalne rozwijała podczas kursów wokalnych pod okiem wielu znanych artystów, m. in. Teresy Żylis-Gara, Jadwigi Rappe, Poul Esswooda, Heleny Łazarskiej. Współpracowała z takimi dyrygentami jak: Elio Boncompagni, Roman Brogli - Saher, Giacomo Sagripanti, Francesco Botigliero, Mieczysław Dondajewski, Philippe Bach, Ludwig Pflanz ,Jerzy Kosek oraz reżyserami :Lukasem Kindermannem, Michałem Znanieckim, Ryszardem Perytem i Herbertem Adlerem.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Time For Funk

Time For Funk to fuzja energetycznych funkowych brzmień autorstwa klawiszowca – Daniela Sroki, gitarzysty – Jacka Szweda, basisty – Krzysztofa Ogórka, perkusisty – Szymona Fortuny oraz zaskakujących, bogatych w niezwykłe subtelności, pomysłów wokalnych Zuzanny Skolias. Zespół powstał w 2009 roku. Instrumentalna bocheńska formacja Czas na Funk zaprosiła do współpracy Zuzannę Skolias, wokalistkę pochodzącą z Krakowa. Od tego czasu skład zespołu nieco się zmienił, jednak próby, nagrania i muzyczne spotkania nadal odbywają się w Bochni, w studiu Daniela Sroki.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Elbląskie Noce Teatru i Poezji.

Elbląskie Noce. Festiwal Piosenki Wartościowej to niezwykłe przedsięwzięcie. Realizowane co roku z należytą starannością i dbałością o walory artystyczne, na trwałe zapisały się w świadomości wielu mieszkańców naszego miasta, regionu oraz kraju. Bo Elbląskie Noce to nie tylko prezentacje najzdolniejszych polskich laureatów festiwali piosenki, wybitnych artystów, poetów i piosenkarzy, ludzi teatru i gwiazd kabaretu – to przede wszystkim magia. Magia wyjątkowego wydarzenia i wyjątkowych ludzi.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Ogólnopolska Giełda Piosenki Studenckiej

Latem 1968 roku odbyła się w Szklarskiej Porębie impreza towarzyska, na którą zjechała się niewielka grupa studentów złączonych wspólną ideą śpiewania ,,ogniskowego'' tak popularnego na rajdach studenckich. W ten sposób rozpoczęła swoją historię jedna z najstarszych, istniejących do dzisiaj, corocznych imprez studenckich. Już wówczas nosiła ona nazwę Ogólnopolskiej Studenckiej Giełdy Piosenki Turystycznej. Nie bardzo wiadomo, kto był organizatorem tej imprezy, ale wśród jej uczestników byli: Wiesiek Gazdowicz, Adam i Tadeusz Gos, Staszek i Mika Anioł, Antoni Dąbrowski oraz Jurek Szymbor. Giełda odbyła się w bazie Zrzeszenia Studentów Polskich, która już wtedy nosiła nazwę Bazy Pod Ponurą Małpą. Do dzisiaj, chociaż nie bardzo wiadomo skąd się taka dziwna nazwa wzięła, od czterdziestu już lat wszystko pozostało tak jak było. Wszystkie kolejne Giełdy odbywają się w tym samym miejscu i w podobnym stylu.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: pomorskie ...

Joanna Zawartko

Joanna Zawartko - sopran (Wrocław) Grand Prix Prezydenta Miasta Sopotu Nagroda Główna Impressio Art Studentka I roku studiów magisterskich Wydziału Wokalnego Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu w klasie śpiewu solowego prof. Agaty Młynarskiej-Klonowskiej. Brała udział, jako solistka, w KONCERTACH ZIEMI WROCŁAWSKIEJ w 2008 r. na zaproszenie Fundacji Opus Organi (G.B.Pergolesi – Stabat Mater) oraz na 65 Międzynarodowym Festiwalu Chopinowskim (Duszniki Zdrój 2010r.) Mimo młodego wieku wykonała już następujące partie operowe: Giulia z op. „La scala di seta” G. Rossiniego w reż. C. Tomaszewskiego - 2010r., Zemfira z op. „Aleko” S. Rachmaninowa w reż. J.Jabrzyka - 2011r. Joanna Zawartko jest laureatką konkursów ogólnopolskich i międzynarodowych: III miejsce na X Międzynarodowym Konkursie Moniuszkowskim PIEŚŃ WIECZORNA 2009 Nagroda główna i nagroda dla najlepszej wokalistki na I Akademickim Konkursie Interpretacji Pieśni Fryderyka Chopina i Roberta Schumanna we Wrocławiu 2010r. I miejsce na X Ogólnopolskim Konkursie Wokalnym w Dusznikach Zdroju w 2010r. Nagroda głównej II Akademickiego Konkursu Pieśni Artystycznej 2011r . II miejsce oraz trzy nagrody specjalne na II Konkursie im. Jana, Józefiny i Edwarda Reszków w Częstochowie Grand Prix Prezydenta Miasta Sopotu na III Ogólnopolskim Konkursie Wokalnym w Sopocie w ramach 3. Letniej Akademii Śpiewu.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską
z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego