Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Czego szukasz?

Kabaret Ciach

Kabaret „Ciach” raczej nie zajmuje się polityką. Zdarzają się jednak nieliczne wyjątki od tej reguły : np. skecz "Samoobrona przed Samoobroną", "Wywiad z premierem Pawlakiem" oraz "Wywiad z Politykiem". A co pokazuje w swoich programach? Sytuacje z życia wzięte lub absurdalne. Dominuje tematyka społeczna, kryminalna, oraz parodie znanych postaci, sytuacji i piosenek. Cechą charakterystyczna Ciachów jest wciąganie widzów do akcji scenicznej co niezawodnie przełamuje barierę miedzy wykonawcami a widownią.

Cena od: 0 pln do: 0 pln
Obszar działalności: Cała Polska

Waldemar Nowak

Waldek Nowak to profesjonalny artysta kabaretowy oraz świetny konferansjer. Prowadzenie imprez jest jego żywiołem i robi to od lat. Awangardowy prezenter do wynajęcia Valdi powala naturalnością i spontanicznością a jego występy kabaretowe po prostu wyrzucają z butów. Waldek jako artysta estradowy zjeździł pół świata nabywając doświadczeń w najróżniejszych teatrach i innych miejscach. To również zabawny komik, oferujący swój autorski kabaret do wynajęcia. Bierze udział m.in. w występach stand-up polska w Warszawie. Jego niepowtarzalny, wzbogacony niekonwencjonalnymi środkami wyrazu styl oraz wieloletnie doświadczenie i zdrowy dystans do świata gwarantują niezapomniane przeżycia.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Piotr Plewa

Dwadzieścia lat pracy estradowej, osiem lat działalności w wielokrotnie nagradzanym na PACE (największym festiwalu kabaretowym) olsztyńskim kabarecie „BEZ NAS”. Aktor krakowskiego kabaretu „Grupa Rafała Kmity” (trzykrotne zwycięstwo na PACE, w tym dwukrotne Grand Prix i nagroda indywidualna). Realizacje telewizyjne– kabaretowe i indywidualne m.in.: „Pop Show – czyli sceniczny teledysk”, „Trzy zdania o umieraniu”, „Wszyscyśmy z jednego szynela”, „Pieśni z szynela”, benefisy u "Rodziny Antczaków" i "Hoffmana" w Teatrze Stu w Krakowie. Był gospodarzem Opolskiej Nocy Kabaretowej w 1995 roku, oraz głównym prowadzącym ogólnopolskiego kabaretonu telewizyjnego FAMA 2000. Jako aktor na stałe występuje w krakowskim "Teatrze Stu" oraz w teatrze "Kamienica" w Warszawie. Od kilku lat związany ze stacją HBO gdzie występuje w cyklicznych programach pt.: „HBO na Stojaka”. Ostatnie realizacje filmowe: Dzień Gniewu i Nie ma takiego numeru. Seriale dokumentalno-fabularne ;Wielkie ucieczki i Katastrofy górnicze. W trakcie imprez bawi publiczność licznymi konkursami, skeczami i piosenkami. Jego program „quasi kabaretowe one man show” to program znakomicie sprawdzający się na spotkaniach i imprezach.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Artur Andrus

Urodzony w 1971 w Lesku. Poeta, felietonista, autor tekstów piosenek, artysta kabaretowy, komentator Szkła kontaktowego. Gospodarz spotkań w warszawskiej Piwnicy pod Harendą, konferansjer imprez kabaretowych. Od 1994 r. współpracuje z Programem Trzecim Polskiego Radia. Był redaktorem Powtórki z Rozrywki, prowadził Trójkę pod Księżycem i Teraz śmieszniej, do których zapraszał znane gwiazdy kabaretu. W latach 1999 - 2008 roku wraz z Andrzejem Poniedzielskim występował w Łódzkiej Piwnicy Artystycznej – Przechowalnia. Jego wiersze publikowane były na stronach Życia Warszawy i Przekroju. Pisze również teksty piosenek dla innych artystów kabaretowych, m.in. dla Małgorzaty Zwierzchowskiej, Olka Grotowskiego, Czerwonego Tulipana i dla Grupy MoCarta. Od września 2006 r. w portalu wirtualna polska prowadzi "Blog Niecodzienny". W grudniu 2004 r. ukazała się książka stanowiąca zbiór piosenek i wierszy Artura Andrusa pt. "Popisuchy". W 2010 r. otrzymał zaszczytny tytuł Mistrza Mowy Polskiej.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Jacek Fedorowicz

Urodzony w 1937 r. w Gdyni. Satyryk i aktor. Ukończył Wydział Malarstwa Wyższej Szkoły Sztuk Plastycznych w Gdańsku. Był jednym z założycieli gdańskiego, studenckiego teatru Bim-Bom. Współpracował z gdańskim radiem jako autor i aktor, zaś jako autor i rysownik-karykaturzysta z prasą w całym kraju (m.in. Dookoła świata, Po prostu, Dziennik Bałtycki, Szpilki, ITD). Współtworzył telewizyjne programy rozrywkowe "Poznajmy się", "Małżeństwo doskonałe", "Kariera i Runda". Występował na estradzie m. in. w Teatrze Wagabunda. W stanie wojennym tworzył audycje rozprowadzane na kasetach w tzw. drugim obiegu (emitowało je także Radio Wolna Europa). Jest autorem satyrycznego program „Dziennik Telewizyjny”, emitowanego w TVP. Od roku 1999 publikuje cotygodniowe felietony satyryczne w dodatku kulturalnym Gazety Wyborczej. Zagrał w takich filmach, jak m.in. „Do widzenia do jutra”, „Małżeństwo z rozsądku”, „Polowanie na muchy”, „Kochajmy Syrenki”, „Nie ma róży bez ognia”. Jest laureatem wielu nagród i wyróżnień – m. in. Nagrody Kisiela za 1994 w kategorii publicystyki. W 2007 r. za wybitne zasługi w działalności na rzecz przemian demokratycznych w Polsce został odznaczony Krzyżem Komandorskim Orderu Odrodzenia Polski. W 2009 r. z rąk ministra kultury i dziedzictwa narodowego odebrał Złoty Medal Zasłużony Kulturze Gloria Artis.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

DOM KULTURY; WYGODA

ZAJĘCIA DLA DZIECI, MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH, KOŁA I SEKCJE ZAINTERESOWAŃ: PLASTYCZNE, TANECZNE, TEATRALNO-MUZYCZNE, NAUKA GRY NA GITARZE, NAUKA GRY NA PIANINIE, NAUKA OBSŁUGI KOMPUTERÓW, GIMNASTYKA ZDROWOTNA DLA SENIORÓW, GIMNASTYKA DLA DZIECI, AEROBIK DLA PAŃ I DZIEWCZĄT, PRZEDSTAWIENIA DLA DZIECI, IMPREZY PLENEROWE, KONCERTY MUZYCZNE, WIECZORY POEZJI, KABARETOWE, WYKŁADY I PRELEKCJE, WIECZORKI TANECZNE, WYSTAWY MALARSKIE, IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE, LATO W MIEŚCIE, ZIMA W MIEŚCIE, RODZINNE FESTYNY DOM KULTURY "WYGODA" PEŁNI FUNKCJĘ CENTRUM KULTURALNEGO. PODSTAWOWYM CELEM JEST POZYSKIWANIE I PRZYGOTOWANIE SPOŁECZEŃSTWA DO AKTYWNEGO UCZESTNICTWA W KULTURZE, WSPÓŁTWORZENIE JEJ WARTOŚCI ORAZ PODNOSZENIE POZIOMU EDUKACJI KULTURALNEJ SPOŁECZEŃSTWA. DZIAŁALNOŚĆ ZMIERZA W KIERUNKU EDUKACJI ARTYSTYCZNEJ, PRZYGOTOWANIA DO AKTYWNEGO UCZESTNICTWA W KULTURZE, DOSTARCZENIA ROZRYWKI, ORGANIZACJI CZASU WOLNEGO, KSZTAŁCENIA PASJI, ZAINTERESOWAŃ I HOBBY. POSIADA KOMPETENTNĄ KADRĘ PRACOWNIKÓW. REALIZOWANIE ZADAŃ STATUTOWYCH, NISKIE CENY ZA UCZESTNICTWO W KOŁACH ZAINTERESOWAŃ, BRAK POBIERANYCH OPŁAT ZA ORGANIZOWANIE DLA MIESZKAŃCÓW IMPREZ ARTYSTYCZNYCH, DOBRY DOJAZD, DUŻY TEREN ZIELONY, DOM KULTURY DZIAŁA POPOŁUDNIAMI, WIECZORAMI I W WEEKENDY

Cena od: 0 pln do: 500 pln
Obszar działalności: mazowieckie ...

Bolesław Gromnicki

Jeden z niewielu polskich artystów estradowych, parających się trudną sztuką parodii i satyry, którą posiadł w stopniu zasługującym na pełne uznanie. Jest aktorem i piosenkarzem, co pozwala mu na stworzenie tak rzadko spotykanej postaci showmana. Od prawie 50 lat występuje zawodowo na estradach w kraju i za granicą. Oklaskiwała go publiczność USA, Kanady, Nieniec, Francji - w słynnej Paryskiej Olimpii, oraz na estradach państw wschodniej Europy. Jego talent i inwencję twórczą podkreślali recenzenci takich pism, jak: Times, La Monde. Obdarzony świetnymi warunkami głosowymi, dużą muzykalnością, rzadkim talentem parodystycznym i prawdziwą Vis-comiką, Bolesław Gromnicki zastępuje orkiestrę i plejadę solistów. Tworzy widowisko rozrywkowe, ktore spotyka się z aplauzem każdej publiczności.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Jerzy Skoczylas

Urodziłem się w 1948-ym roku w Galicji, a konkretnie w Olkuszu, miasteczku znanym niegdyś z kopalni srebra, a później z emaliowanych garnków. Komplet olkuskich garnków mam do dziś i nawet niekiedy z nich korzystam. Prócz garnków, z Olkusza mam również żonę, od lat tę samą, gdyż wyznaję tradycyjny system wartości i nijak mi do Holandii gdzie można ożenić się z chomikiem lub uśpić u weterynarza zrzędliwego dziadka. Z żony jak z garnków też niekiedy korzystam i dlatego pewnie mam syna Jakuba, na szczęście do mnie niezbyt podobny. Może tego po mnie nie widać, ale do szkoły chodziłem. Początkowo do podstawowej, a następnie do średniej. Później były studia. I tu ciekawostka, otóż mnie nie wykształciło państwo PRL, ale rodzona matka za swoje ciężko zarobioone pieniądze. Ojciec w tym czasie niestety już nie żył. Ukończyłem Politechnikę Wrocławską, Wydział Elektryczny, specjalność automatyka. Po co ukończyłem? Zaraz wyjaśniam. Głównie po to, by w akademiku spotkać Tadka Drozdę i Jasia Kaczmarka i by wspólnie założyć Kabaret Elita. A później już poleciało. Początkowo festiwale studenckie, a więc Świnoujskie Famy, giełdy piosenki w Opolu i w Krakowie, przeglądy w Gdańsku i w Warszawie, i wreszcie Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu w 1971 roku i nagroda za "Kurną chatę".

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską
z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego