Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Czego szukasz?

Magic Filip - Iluzjonista Filip Piestrzeniewicz

Urodzony w 1988 roku Filip Piestrzeniewicz interesuje się iluzją od najmłodszych lat swojego dzieciństwa - głównie za sprawą swojego ojca Sławomira (pseud. Arsène Lupin). Po raz pierwszy wystąpił w wieku 5 lat w Filharmonii Łódzkiej, prezentując najprostsze efekty iluzji scenicznej. Obecnie na swoim koncie ma już występ w pierwszym programie TVP, prowadzenie cyklu programów w łódzkiej telewizji regionalnej, liczne występy w łódzkich teatrach oraz całe mnóstwo występów realizowanych na prywatne zamówienia. W 2008 roku wziął udział w programie "Mam talent", emitowanym przez telewizję TVN i znalazł się półfinale konkursu. W swojej działalności artystycznej wysuwa na pierwszy plan relację między iluzjonistą, a widzami. W oparciu o pracę słowem stwarza widowisko będące nie tylko czysto wizualnym pokazem iluzji, ale i formą intelektualnej roz(g)rywki. Dzięki temu dystansuje się Filip od stereotypu sztukmistrza-kuglarza, a jego występy prócz zdziwienia, pragną ofiarować poruszenie myśli i wyobraźni oraz przede wszystkim: rozbawienie.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Fakir Show

Fakir Show Fakir Show to wyjątkowy projekt artystyczny łączący elementy magii oraz sztuk fakirskich. Fakir Dervush odważnie łączy swoje wszechstronne umiejętności z zakresu żonglerki artystycznej, sztuk fakirskich, iluzji oraz fireshow jako jedyny w Polsce oferując pełnowymiarowe profesjonalne pokazy sceniczne osadzone w świecie orientu. Rezerwacja terminów oraz informacje: www.fakirshow.pl tel. (+48) 696 973 510

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Sztuka iluzji Jędrzeja Bukowskiego

Jędrzej Bukowski ma 30 lat, jest pasjonatem Sztuki Iluzji od czternastego roku życia. Jego długoletnim mistrzem i mentorem był światowej klasy iluzjonista Andrey z Hamburga, u którego przez 8 lat szlifował swoje umiejętności w tej dziedzinie sztuki. Jędrzej Bukowski już w 2001 r. zdobył Grand Prix Klubu Iluzjonistów we Wrocławiu. W tym samym roku zwyciężył w konkursie Polskiego Klubu Iluzjonistów w kategorii "iluzja przy stoliku". Ten okres obfitował również w częste występy w telewizji: "Rower Błażeja", "Bar", "Dwa Światy", "Gladiatorzy" oraz kontrakty z firmami z całej Polski. W 2002 roku artysta pełnił funkcję konsultanta przy powstawaniu sztuki "Odejście Głodomora", która przez kolejne lata była wystawiana na deskach Wrocławskiego Teatru Współczesnego. Od 2004 roku Jędrzej Bukowski jest autorem szeregu artykułów do jedynego, fachowego czasopisma poświęconego Sztuce Iluzji i prowadzonego przez profesora Jerzego Mecwaldowskiego (Caroni). Obecnie, oprócz autorskich pokazów, którymi bawi gości na terenie całego kraju, udziela się w innych projektach: "Alchemic Academy", "Jaskinia hazardu", "Koktajl Teleturniejowy", gdzie wraz z innymi aktorami kabaretowymi tworzy niepowtarzalne spektakle. Prywatnie jest doktorantem WGGG Politechniki Wrocławskiej, połączenie pracy naukowej z artystyczną profesją zaowocowało sztuką spotykającą się za każdym razem z ogromnym uznaniem publiczności.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Maciej Pol

... najpopularniejszy polski iluzjonista, laureat wielu międzynarodowych festiwali sztuki iluzji, występujący na renomowanych scenach całego świata, urodził się 11. 01. 1969 r. w Łęczycy. Od 1985 roku jest pełnoprawnym członkiem Krajowego Klubu Iluzjonistów w Łodzi. Jego praca spotyka się z uznaniem widzów już od wielu lat, czemu wyraz dają otrzymane nagrody i wyróżnienia. Pierwsze z nich otrzymał w 1986 roku, na festiwalu w Łodzi, w kategorii mikro-iluzji. W tym samym roku iluzja sceniczna przyniosła mu dwa drugie miejsca - w Karlowych Warach i Łodzi oraz miejsce pierwsze - na zlocie iluzjonistów w Chorzowie. Jest laureatem Grand Prix Festiwalu w Żelaznym Brodzie i Grand Prix największego Festiwalu Sztuki Iluzji w Pradze. W 1991 roku rozpoczął współpracę z Izabelą Ogrodnik, co zaowocowało wieloma nowatorskimi produkcjami, jak i stało się dowodem na istnienie magii także w miłości... Ten wybitny iluzjonista jest także autorem projektu, który zrealizował w 1994 roku na zlecenie koncernu Renault. Podczas spektaklu polscy widzowie po raz pierwszy w historii mieli szansę zobaczyć znikające auto. Rok później, wspólnie z Poznańskim Stowarzyszeniem Sportowym Start - zrzeszającym ludzi niepełnosprawnych, zaangażował się w akcję dla dzieci. Jej realizacja pozwoliła niepełnosprawnym maluchom opanować proste tricki poprawiające sprawność dłoni i koordynację ruchową. Za swoją działalność Maciej Pol otrzymał odznakę zasłużonego Działacza Kultury.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Konrad Modzelski

Konrad Modzelewski - człowiek o wielu twarzach. Wszystko zaczęło się od żonglerki. Jako nastolatek opanował umiejętność żonglowania aż siedmioma piłkami, nauczył się nawet balansowania maczetą postawioną na nosie. Dawał pokazy tańca z ogniem, ma za sobą kilkaset występów w roli klauna. Studiował informatykę i psychologię, uczęszczał także do szkoły cyrkowej i koniec końców - rzucił to wszystko w kąt. Obecnie Konrad występuje jako iluzjonista - pochłonęło go to całkowicie. Każdego dnia pracuje nad nowymi trikami i gagami. Występuje dla dzieci i dla dorosłych - w szkołach i w przedszkolach, na weselach, festynach, na imprezach firmowych, a ostatnio nawet w samolotach (Konrad występuje dla linii lotniczej Enter Air)! Konrad mawia, że nie jest ważne to, jaką robi się sztuczkę, ale to, w jaki sposób się ją prezentuje. W dzisiejszych czasach ludzie nie są skłonni do wiary w magię, zatem dlaczego by nie rozśmieszyć ich właśnie z jej pomocą? Największą frajdę sprawia mu wywoływanie uśmiechu na twarzach widzów. :-) Ostatnio po występie pewien mały chłopiec podszedł do Konrada i zapytał: - A czy pan to jest prawdziwym czarodziejem? Konrad na to odparł: - To już zależy tylko od Ciebie.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Marcin Muszyński. Aktor - iluzjonista

...zegar zaczyna odmierzać czas a rzeczywistość zmienia swój wymiar... Za chwilę, przeniesiesz się ponad przeciętność, wyjdziesz po za granice rozumu. Zobaczysz rzeczy, nie zrozumiałe dla ludzkiego oka i umysłu... Zabiorę Cię w podróż do świata, gdzie niezwykłe wydarzenia są codziennością... Zapraszam więc do świata Magii, który przeniesie Cię, do niezwykłych tajemnic, niezwykłej rzeczywistości... ...do najbardziej tajemniczego zawodu na świecie...

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Iluzjonista Sławomir Kowalski

Iluzja z bliska Sławomir Kowalski od około pięciu lat co tydzień, tą formą magii z powodzeniem bawi gości warszawskiej restauracji Meltemi. W tego typu pokazach iluzjonista podchodzi bardzo blisko do widzów. Do stolików, przy których siedzą, do stojących grup itp. Magia prezentowana jest tuz przed oczami, na wyciągnięcie ręki, czasem wręcz w dłoniach widza! Można przyglądać się z każdej strony, można wszystkiego dotknąć! To naprawdę robi kolosalne wrażenie. A iluzjonista cały czas taktownie dba o nastrój dobrej zabawy emanując humorem i okraszając żartami prezentacje małych cudów. Czas trwania tej formy pokazu uzależniony od ilości osób. Pokazy mikromagii mogą się toczyć równolegle do innych atrakcji wieczoru. Polecamy tą forme kontaktu z magią: restauracjom, na imprezy firmowe, na bankiety, na akcje promocyjne, marketingowe, itp.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Iluzjonista Tomasz Sadowski - Profesjonalne Pokazy

Zapraszamy do Magicznego świata Iluzjonisty Tomasza Sadowskiego. Uczestnika IV Edycji Programu Mam Talent! Pokazy iluzjonisty Tomasz Sadowski to znakomita atrakcja na imprezy firmowe, festyny, eventy, imprezy okolicznościowe. Występy sceniczne przygotowywane są specjalnie pod duże imprezy oraz z myślą o zapewnieniu rozrywki na najwyższym poziomie. ... Profesjonalne Show sceniczne w wykonaniu Tomasza Sadowskiego zaskoczy, oczaruje i rozbawi każdego widza . Zaskakujące sztuki magiczne w połączeniu z muzyką, światłem, efektami specjalnymi, dobrym humorem oraz piękną asystentką sprawią, że Twoje wydarzenie będzie jedyne w swoim rodzaju. ...Lewitacje, pojawianie się i znikanie asystentki, szybkie metamorfozy, przecięcie osoby na pół i wiele więcej można zobaczyć podczas jego show. W pokazach czynny udział biorą widzowie co wywołuje dużo pozytywnej emocji wśród publiczności. Dobór repertuaru ustalany jest indywidualnie, biorąc pod uwagę warunki techniczne, wielkość sceny itp.- tak aby zapewnić rozrywkę na najwyższym poziomie. Na godzinne show składają się różnego rodzaju sztuki manipulacyjne, zabawne efekty z udziałem publiczności, duże iluzje (np. Przecięcie osoby na pół) - wszystko oprawione muzyką, światłem oraz dużą dawką humoru. Na życzenia klienta możemy przyjechać z własnym sprzętem scenicznym taki jak: nagłośnienie, oświetlenie, efekty specjalne. ... Spraw aby Twój event był w pełni magiczny ...

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską
z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego