Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Czego szukasz?

Kinderball

Firma IDOL powstała w oparciu o nasze doświadczenia w szeroko pojętej branży rozrywkowej. Pracując przy organizacji wielkich imprez masowych, imprez firmowych czy przyjęć indywidualnych w lokalach doszliśmy do wniosku, że istnieje poważna luka w rynku usług. Całkowicie zaniedbany jest sektor usług skierowanych do najmłodszych klientów i spełniający ich marzenia ! Dotychczas pragnąc zorganizować imprezę urodzinową  dla swojego dziecka mieliście do wyboru jedynie standardowe przyjęcie w sali zabaw, gdzie nikt tak naprawdę nie bawił się z Waszym dzieckiem, lub przyjęcie w domu, które kosztuje pracujących rodziców wiele czasu i przygotowań. Tak wcale nie musi być ! Pragniemy by maluchy miały mozliwośc korzystania z uroków dzieciństwa wszędzie gdzie się znajdą ! By chrzciny, komunia czy urodziny dla dziecka przez wiele lat wywoływały uśmiech na twarzy malucha na samo tylko wspomnienie.  Zaufaj nam a przekonasz sie, że to możliwe ! 

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Fakir Show

Fakir Show Fakir Show to wyjątkowy projekt artystyczny łączący elementy magii oraz sztuk fakirskich. Fakir Dervush odważnie łączy swoje wszechstronne umiejętności z zakresu żonglerki artystycznej, sztuk fakirskich, iluzji oraz fireshow jako jedyny w Polsce oferując pełnowymiarowe profesjonalne pokazy sceniczne osadzone w świecie orientu. Rezerwacja terminów oraz informacje: www.fakirshow.pl tel. (+48) 696 973 510

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Powerteam. Akrobaci na skaczących szczudłach.

Gruba akrobatyczna Powerteam to zespół artystów-akrobatów wykorzystujący w swoich pokazach nowe urządzenie do sportów ekstremalnych- Powerizer. Przygotowanie akrobatyczne i możliwości jakie daje Powerizer, sprawiają że pokazy Powerteame to jedyne w swoim rodzaju i nie mające swojego odpowiednika widowisko artystyczne. Na ten niecodzienny spektakl składają się: skoki na wysokość 2m, pokonywanie przeszkód, salta, taniec i dynamiczna muzyka

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Bajkoland.pl

Firma eventowa Bajkoland.pl zajmuje się kompleksową organizacją wszelkich imprez plenerowych i festynów. Specjalizujemy się w organizacji imprez firmowych oraz imprez dla dzieci. Zlecone nam przedsięwzięcia organizujemy kompleksowo, od początku do końca. Pomagamy w znalezieniu i zapewnieniu miejsca, obsłudze logistycznej, programowej i cateringowej. Organizujemy koncerty, animacje dla dzieci i konkurencje dla dorosłych. Dla najmniejszych zapewniamy liczne atrakcje w postaci kul wodnych, eurobungee, dmuchańców,zjeżdżalni dmuchanych, suchego basenu i wielu innych atrakcji. Nasze imprezy są niezapomniane. Sprawdź, a gwarantujemy Twoje zadowolenie.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Teatr Uliczny Scena Kalejdoskop

Szczudlarze, żonglerzy, mimowie, akrobaci, cyrkowcy - to tylko ułamek oferty Krakowskiego Teatru Ulicznego Scena Kalejdoskop. Nasz Teatr co roku odwiedza wiele miast w Polsce oraz za jej granicami - wystawiamy w nich spektakle uliczne dla dzieci i dorosłych, spektakle plenerowe oraz widowiska fire show. Realizujemy również parady uliczne, spektakle pantomimiczne, bale maskowe, widowiska okolicznościowe.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Teatr Akt

Teatr Akt wyrósł z tradycji "polskiej szkoły pantomimy", ale szybko zaczął wypracowywać własny język teatralny. Doświadczenia występów ulicznych przyczyniły się do poszukiwań nowych środków wyrazu przez aktorów. Trudno o jednoznaczne zakwalifikowanie Aktu do którejkolwiek kategorii teatralnej. Bazą wciąż pozostaje sztuka mimu, gestu, plastycznego obrazu, uzupełniana elementami cyrku i tańca. Absurdalny humor jest niemal znakiem rozpoznawczym spektakli Aktu. Również wpisane w poetykę teatru ulicznego działania interaktywne i happeningowe stały się nieodłączną częścią występów i spektakli. Teatr Akt jest jedną z nielicznych grup teatralnych w Polsce, konsekwentnie uprawiających od wielu lat swój autorski teatr. Jednocześnie udowadnia swoimi realizacjami, że teatr niezależny można tworzyć na profesjonalnym poziomie. Ze względu na brak własnej sceny Teatr Akt nie jest teatrem repertuarowym. Przedstawienia sceniczne, plenerowe, parady uliczne, pokazy ogniowe, a także specjalnie przygotowywane projekty artystyczne, prezentowane są podczas festiwali teatralnych oraz wszelkiego rodzaju imprez kulturalnych na terenie całej Europy.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Aleksander Dumała Magia bez granic

Aleksander Dumała to profesjonalny konferansjer i iluzjonista – magik. Oferujemy Państwu Magiczne SHOW – jest to fantastyczny występ dający ogromną dawkę pozytywnych emocji, który wyśmienicie sprawdza się zarówno na małych, jak i na dużych imprezach. Ponad 20 lat doświadczenia i 200 pokazów każdego roku mówią same za siebie. Magia Bez Granic to gwarancja dobrej zabawy!

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską
z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego