Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Czego szukasz?

Św. Mikołaj - Bydgoszcz

Myślisz o sprawieniu niespodzianki dla dzieci i chcesz wynająć Św. Mikołaja? Jeśli tak, nie zwlekaj i już dziś zamów wizytę jedynego Mikołaja z prawdziwego zdarzenia w Bydgoszczy! Gwarantuję atrakcyjną cenę i świetną zabawę dla was jak i waszych pociech. Zakres usług: - Wizyty w przedszkolach, szkołach - Wizyty domowe 6.12, 24.12, 25.12., 26.12 - Udział we wszelkiego rodzaju eventach, imprezach firmowych itp.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

św. Mikołaj - Warszawa

Santa Team to zespół energicznych i doświadczonych animatorów, pedagogów i wychowawców, w wieku 25-65 lat, którzy od kilku lat wcielają się w postać Mikołaja i jego pomocników. Stroje Mikołajów wyglądają bardzo atrakcyjne i profesjonalnie, a składają się z: - sztucznego brzucha, - nakładek na buty, - kurtki, - spodni, - brody, - czapki, - pasa, Realizujemy wizyty domowe jak i organizujemy całe imprezy Mikołajkowe. Działamy głównie w Warszawie, Pruszkowie i okolicach Poza okresem Świątecznym współpracujemy przy organizacji wszelkiego rodzaju imprez w ramach ENJOY GROUP W naszej ofercie znajdziecie Państwo także wspaniałe stroje Mikołaja, które można wypożyczyć lub kupić (www.wypozyczalniestrojow.pl)

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Kraina Świętego Mikołaja

Pewnej świątecznej nocy Święty Mikołaj podróżował po Polsce rozdając prezenty. Śpieszył się, aby zdążyć do wszystkich dzieci. Ogromnie dużo miał pracy, bo w Polsce grzecznych dzieci jest bardzo, bardzo wiele i wszystkie zasługują na prezenty. Gdy przelatywał nad Kołacinkiem w swoich pięknych saniach zauważył, że jest to tak urokliwe miejsce, jak w dalekiej Laponii, gdzie sam mieszka. Pomyślał... i szybko napisał Akt Nadania dla tego miejsca, mianując go Krainą Świętego Mikołaja w Polsce. Ucieszył się, bo wiedział, że od tej pory będzie miał blisko do wszystkich polskich dzieci i zawsze zdąży do nich z prezentami. Akt Nadania temu miejscu magicznej mocy Krainy Świętego Mikołaja znajduje się w Kołacinku przed domem Świętego Mikołaja i każdy może go zobaczyć.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

św. Mikołaj

Nazywam się Anna Łubniewska. Z wykształcenia jestem nauczycielem, od 2003 roku prowadzę własną działalność gospodarczą. Moja przygoda z Mikołajami rozpoczęła się trzy lata temu...Sama będąc mamą dwóch chłopców nieraz marzyłam o tym, aby sprawić radość moim synkom i zaprosić do nas Mikołaja z prawdziwego zdarzenia Nigdy nie zdecydowałam się zamówić wizyty Mikołaja z obawy, że zawita do nas ktoś przypadkowy i do tej roli nieodpowiedni...i tak narodził się pomysł na stworzenie firmy świadczącej tego typu usługi .Dziś bez obaw mogę Państwu zaproponować skorzystanie z usług mojej firmy gdyż wiem, że będą Państwo bardzo zadowoleni.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

eMikołaj.pl

Niezależnie od formy kontaktu, bardzo ważne jest przekazanie Mikołajowi jak najwięcej informacji o czekających na prezenty dzieciach. Wprawdzie Mikołaj obserwuje je przez cały rok i wie wszystko, ale z racji wieku czasami miewa problemy z pamięcią, dlatego pomoc rodziców jest tu niezbędna :) Warto wspomnieć nie tylko o wieku i zainteresowaniach dzieci, ale także o "kwestiach spornych", jak na przykład jedzenie warzyw czy sprzątanie zabawek - działanie pedagogiczne Mikołaja bywa w takich sprawach nieocenione! Elfy ustalą także sposób przekazania prezentów, które będzie rozdawał Mikołaj: - mogą one zostać odebrane przez jednego z nich wcześniej i przechowane w magazynie Mikołaja (a jeśli trzeba także pięknie zapakowane) - Mikołaj może odebrać je bezpośrednio przed wizytą z garażu, od sąsiada lub wujka, który na umówiony sygnał podrzuci je przed drzwi - przygotowanie prezentów można również zlecić Fabryce Mikołaja - wówczas pięknie zapakowane zostaną dostarczone do obdarowywanych bezpośrednio przez Mikołaja Pomocnicy Mikołaja także chętnie odpowiedzą na wszystkie dodatkowe pytania i przygotują wyceny niestandardowych zamówień.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Mikołaje24.pl

Zaczynamy od tego, że to Ty piszesz list do Świętego Mikołaja lub dzwonisz pod numer 058 303 18 78. Podajesz termin, preferowaną godzinę, adres i liczbę uczestników wizyty. Podajesz również swojego maila oraz numer telefonu, na który Mikołaj przyśle ci znak (SMS lub sygnał), że już czeka pod Twoim domem.Twoje zamówienie zostanie potwierdzone mailem lub telefonicznie. Jeżeli godzina, którą podałeś jest już zajęta jeden z Elfów Mikołaja zadzwoni do Ciebie aby ustalić inną. Jeżeli mieszkanie znajduje się poza I strefą taxi w Twoim mieście, pomocnik Mikołaja ustali z Tobą wysokość dopłaty paszowej za renifery. Zostaniesz poinformowany również o numerze telefonu do Mikołaja.W końcu nadchodzi dzień wizyty. Mikołaj zastawia swoje sanie i renifery pod domem. Daje Ci znak (SMS lub sygnał), że już nadjechał. Przed wejściem odbiera prezenty w umówionym miejscu i już jest gotowy. Wszystkie dzieci czekają z niecierpliwością. Rozlega się pukanie do drzwi. "Ho! Ho! Ho Czy są tu grzeczne dzieci!?". W drzwiach staje Mikołaj z długą, siwą brodą i workiem pełnym prezentów. Dzieci zapraszają Mikołaja do domu i zaczyna się Rozdawanie prezentów. Wizyta trwa 20-30 min. To wystarczy na rozdanie wszystkich upominków, piosenki, wierszyki, rozmowy o tym kim chcemy być ak dorośniemy (wyłącznie z rodzicami), szarpanie za brodę, wyciąganie ciekawskich z worka i oczywiście kolędowanie.Mikołaj żegna się i zostaje odprowadzony przez rodziców na korytarz, gdzie sam zostaje obdarowany. Musi się spieszyć!

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską
z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego