Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Czego szukasz?

POLECANA OFERTA

Flair Brothers

FlairBrothers to duet barmański stworzony przez braci Piotra i Andrzeja, którzy od kilku lat poświęcają się sztuce flair. Rozwijane przez nich umiejętności zaskoczą każdego z gości podczas show przygotowanego specjalnie na Państwa imprezę. Doświadczenie zdobyte na wielu konkursach oraz pokazach pozwala porwać publikę do wspólnej zabawy. FlairBrothers świadczą usługi w zakresie pokazów barmańskich oraz obsługi barmańskiej na wszelkiego rodzaju uroczystościach. Oferujemy także obsługę barów weselnych oraz efektowne bary lodowe. Jesteśmy gotowi, aby sprostać Państwa wymaganiom!

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Ogólnopolska Szkoła Barmanów

Ogólnopolska Szkoła Barmanów to obecnie największa tego typu instytucja szkoleniowa w Polsce i zarazem jedyna wykorzystująca tak nowoczesne, innowacyjne i efektywne metody szkoleniowe. Szkoła działa od wielu lat na polskim rynku. Jej założycielem jest Maciej Zarzecki, autor m.in. podręcznika barmańskiego „Alkohole i koktajle świata” i wielu innych publikacji o alkoholach i miksologii. Działalność Szkoły obejmuje swym zasięgiem cały kraj. Szkolenia odbywają się m.in. we Wrocławiu, Warszawie, Poznaniu, Trójmieście, Krakowie, Łodzi, Katowicach, Olsztynie i Szczecinie. Celem działalności Szkoły jest kształcenie w pełni profesjonalnych barmanów, podnoszenie poziomu polskiego barmaństwa, wyznaczanie i promocja najwyższych standardów obsługi gościa.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Agencja Barmańska Extreme Bar

Zajmujemy się kompleksową organizacją cateringu barowego. Na potrzeby Państwa imprezy zapewnimy mobilne bary wraz z całym potrzebnym sprzętem, fachową obsługę oraz wiele widowiskowych atrakcji. O jakości naszych usług świadczy ciągle rosnąca liczba stałych klientów i obsługiwanych imprez cyklicznych. Pracowaliśmy dla największych firm na świecie: IBM, Bank ING, Sony, HBO, Adidas, Bacardi- Martini, Finlandia, Fashion TV, Dolce Gabbana, BMW, Mercedes oraz wiele innych. Mieliśmy również przyjemność wielokrotnie wzbogacać programy "Szymon Majewski Show", "Co za Tydzień", „Kawa czy Herbata”, a także występować w największych telewizjach u boku liderów Polskiej branży rozrywkowej.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Flairtender

To my – Radosław Podlaski i Michał Kowalewski. Wiele pracy wkładamy w to, aby nasza praca i pokazy przynosiły oczekiwane efekty. Nieustannie sprawdzamy czy nikomu nie brakuje ani kropli dobrego humoru. W każdej wolnej chwili ćwiczymy swoje umiejętności i tworzymy nowe figury. Tak, aby z pokazu na pokaz było coraz ciekawiej i niesamowicie. Pokazy barmańskie, które Ci proponujemy to połączenie sztuki przygotowania drinków z elekryzującym show pełnym ognistego zacięcia. Udowodniamy, że alkohole i shakery nie muszą spędzać swojego życia na barze. Zobaczysz, co znaczy przygotować drinki z fantazją – przekonasz się, że tak podane smakują najlepiej. Flairtender to zabawa na całego, to fantazyjny barman show bez barier. Sprawdź, co Ci proponujemy i skontaktuj się z nami!

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

BarmanTeam

Krzysztof Wołyńczuk i Michał Ptak oraz grupa doświadczonych i profesjonalnych barmanów, sympatycznych z ogromnym doświadczeniem. Pracujący w najlepszych i najbardziej znanych barach w Polsce jak i za granicą. Praca barmana jest dla nas jednocześnie wielką pasją. Dlatego wykonujemy ją z przyjemnością i pełnym zaangażowaniem. A nasza kreatywność, energia i otwartość na potrzeby klienta, wzmocnione wieloletnim doświadczeniem, dają gwarancję dobrej zabawy i zadowolenie każdego – nawet najbardziej wymagającego klienta.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Flair Fanatic

Michał Strzelczyk Moja przygoda z barmaństwem rozpoczęła się 8 lat temu. Zawód barmana pracującego w stylu Flair oczarował mnie do tego stopnia, że do dnia dzisiejszego oddaje się mu z ogromną pasją. Tworzenie kolejnego układu, następnego numeru, niepowtarzalnego show, to dla mnie ogromna przyjemność. Zawszę będę doskonalił tę sztukę, ponieważ to co robię, to nieodłączna część mnie.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Flair of Masters

Agencja usług barmańskich Flair of Masters Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą w branży eventowej świadczącą profesjonalne usługi barmańskie. Naszą specjalnością jest oprawa cateringowa zaplecza barowego na różnego typu eventach. Team tworzą osoby dla których priorytetem jest profesjonalna obsługa imprez. Pokazy barmańskie będą doskonałym urozmaiceniem Twojego evenu. Każde zlecenie traktowane jest przez nas indywidualnie. Barmani którzy nas reprezentują mogą pochwalić się ogromnym doświadczeniem oraz niesamowitym podejściem do klienta. Organizujemy również szkolenia na których można poznać tajniki FLAIR jak również sekrety z ciekawego świata miksologii.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską
z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego