Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Czego szukasz?

kino zremiksowane

Totalny kolaż muzyki i filmu. Polega na wzajemnym przenikaniu się dźwięków z obrazami. Wizualizacje to miksowane za żywo klipy czerpiące ze światowej kinematografii, począwszy od filmu niemego i kina lat 20., poprzez animacje i wszelkie formy przekazu wizualnego. Autorem muzyki jest Piotr Krakowski: trębacz, kompozytor i producent muzyczny, autor muzyki do 4 filmów dokumentalnych i wielu programów telewizyjnych. Za stronę wizualną odpowiada Jacek Kabziński, VJ i fotograf.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Smartly: Productions

Smartly to nowa jakość produkcji video. Smartly to młodzi i kreatywni ludzie oraz najnowszy technologicznie sprzęt. Jesteśmy grupą osób, znających się na robieniu dobrego wideo. Po prostu :) Nasz zespół składa się ze specjalistów z dużym doświadczeniem w produkcji wideo, stażem w agencjach reklamowych i PR oraz osób związanych z łódzką szkołą filmową. Wyróżnia nas niesłabnący entuzjazm i kreatywność, które towarzyszą każdej realizacji. Realizujemy zamówienia klientów, którzy poprzez wideo chcą zaprezentować swoją firmę, produkty czy usługi. Pracujemy również jako podwykonawcy dla agencji PR oraz interaktywnych.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Piotr Salata

Malarz, instalator , twórca video i performance ,,Sztuka tylko w przelotny i cząstkowy sposób może przekazać nam odbicia ukrytych rzeczywistości.Nigdy nie jest w stanie doprowadzić do trwałego rozumienia.Prawdziwa wartość sztuki nie polega na tym czym sztuka jest ale na tym co sugeruje.Umożliwia nam ona odkrycie w sobie nowych poziomów uwagi prowadzących na najwyższe pole świadomości gdzie wszelkie obrazy to tylko znikające cienie".

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Piotr Pasiewicz TWORY WYOBRAŹNI

Piotr Pasiewicz - urodzony w 1979 w Łodzi. Twórczość w zakresie grafik warsztatowej, rysunku, performance, wideoartów i krótkich form filmowych. W 2011 otrzymał stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Ma na swoim koncie liczne wystawy zbiorowe i indywidualne, między innymi eksponował swoje prace w Pałacu Scheiblera, Muzeum Kinematografii w Łodzi, Muzeum Książki Artystycznej w Łodzi, Galerii Manhattan, Galerii Rondo, V Festiwalu Dialogu Czterech Kultur, IV Międzynarodowego Festiwalu Animacji ReAnimacja, w Instytucie Historii Sztuki we Wrocławiu i w Łodzi, Urzędzie Miasta Łodzi i Forum Fabricum. W swych działaniach konsekwentnie tworzy świat, w którym przesiąknięte metafizyką kształty powstają w spontanicznym akcie twórczym. Fascynują go wzajemnie wykluczające się opozycje nie mogące bez siebie funkcjonować. Piotr Pasiewicz "kreuje wyłaniające się w wnętrza siebie uniwersum, które podlega ciągłej transformacji". Śmiałymi gestami tworzy sugestywne i mroczne obrazy, gdzie martwe rodzi żywe, giętkość transformuje skostniałość, aby za chwilę znów zrzucić utrwaloną postać. Jedyną stałą jest zmienność oraz próba zobrazowania subiektywnych przeżyć wizualnych.

Cena od: 1000 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Onoffmedia

ONOFFMEDIA to inicjatywa, która powstała z potrzeby stworzenia przestrzeni dla wolnej i nieskrępowanej myśli zamkniętej w przekazie audio – wizualnym. Ruchome obrazki to niezwykłe medium, które daje ogromne możliwości uchwycenia tego, co ulotne, a czasami wręcz niezauważalne. Nasza praca to nasza pasja i to sprawia, że każdemu projektowi poświęcamy bardzo dużo kreatywnej energii. Mamy świadomość, że kamera widzi więcej niż ludzkie oko i wykorzystujemy potencjał, który ma. Potrafimy zorganizować produkcje dziennikarskie, filmowe, telewizyjne i zrealizować je kompleksowo od scenariusza do końcowego efektu. Stawiamy na kreatywność, zapał, innowacyjność, mobilność i dynamikę działania. Zapraszamy do współpracy twórczej.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

OFFicyna

Miejsce sztuki OFFicyna to laboratorium działań artystyczno-społecznych. Współistnieją tu wystawy w galerii, warsztaty, projekty kuratorowane i współtworzone przez uczestników, działania w przestrzeni miejskiej i wyjazdy do innych miejsc sztuki, koncerty muzyki improwizowanej, działania performance, multimedia i festiwale sztuk synkretycznych. Trwa praca w rzeczywistym miejscu i czasie. OFFicyna jako jedyna w Szczecinie definiuje pojęcie sztuki. W przestrzeniach m/s OFFicyna odbywają się prezentacje szeroko rozumianej sztuki współczesnej - od wystaw sztuk klasycznych (malarstwo, grafika, fotografia), poprzez architekturę, po instalację i sztukę idei. OFFicyna od początku działalności organizuje i współorganizuje rozbudowane formy prezentacji sztuk współczesnych.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Pracownia Duży Pokój

Wygraliśmy konkurs "Lokal na kulturę" ogłoszony przez dzielnicę Warszawa-Śródmieście i otrzymaliśmy mieszkanie - 120 m2 powierzchni całkowitej, 4 pokoje w tym jeden duży. Prawie każdy (przynajmniej każdy kto mieszkał w bloku) pamięta słowa duży pokój jeszcze z dzieciństwa, kiedy to duży pokój wydawał się naprawdę duży. Duży pokój to było coś ekstra, tam stał telewizor, tam się świętowało. Miejsce niezwykłe, do którego warto zajrzeć choćby przez szparę pod drzwiami.Duży Pokój to miejsce na kulturę - przestrzeń, w której będą mogły prowadzić i rozwijać swoją działalność organizacje, teatry, artyści, filmowcy, animatorzy, tancerze, performerzy i inne osoby oraz grupy nieformalne, amatorzy, młodzi twórcy i profesjonaliści. To miejsce otwarte i dostępne dla wszystkich. Chcemy: - tworzyć przestrzeń do realizacji działań takich, jak: próby do spektakli, filmów, castingi, warsztaty, spektakle, wystawy, pokazy filmowe itp. zarówno dla początkujących, młodych artystów, profesjonalistów, jak i amatorów, - aktywizować mieszkańców Warszawy, - stać się centrum kultury otwartym dla wszystkich tych, którzy szukają przestrzeni, w której mogliby realizować swoje inicjatywy i rozwijać zainteresowania, - tworzyć ofertę, która urozmaici działalność miejskich domów kultury.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Rotunda

Witam w pięknej, klimatyzowanej sali widowiskowej klubu Rotunda" - to zdanie Polska słyszała po wielokroć na antenie TVP2 z ust najsłynniejszego dziś chyba konferansjera, Piotra Bałtroczyka. Na czym ten fenomen polega przekonało się na własnej skórze dość liczne grono szczęściarzy - miłośników muzyki rockowej i piosenki poetyckiej, wielbicieli metalu i jazzu, fanatyków hiphopu i klubowych brzmień, amatorów teatru i filmu, a nade wszystko kabaretu. Działające od ponad 35 lat Centrum Kultury "Rotunda" wyróżnia bowiem, spośród innych prężnych ośrodków kultury studenckiej, wszechstronność opartych na planie koła sal, jak i niezwykła atmosfera, płynąca nie tylko z zaangażowania czy profesjonalnego działania, ale i radości tworzenia. Efektem tej niecodziennej mieszanki są międzynarodowe i ogólnopolskie festiwale, odbywające się w Rotundzie i w większości przez nią organizowane.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską
z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego