Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Czego szukasz?

Agencja Artystyczna Warta

Agencja Warta powstała w 1992 roku jako impresariat organizujący i promujący wydarzenia kulturalne i rozrywkowe dla szerokiego grona odbiorców. W ciągu kilkunastu lat obszar działalności firmy poszerzyliśmy o usługi z zakresu organizacji imprez dla firm, wydarzeń specjalnych - event marketingu oraz inne działania BTL. Świadczymy również usługi z zakresu obsługi technicznej imprez oraz kina plenerowego - więcej na temat naszej oferty w dziale Biznes. Przez lata działalności realizowaliśmy szereg ciekawych projektów artystycznych (koncerty Chóru Alexandrowa, cykl spektakli w ramach Wielkopolskiej Sceny Na Piętrze, współpracę z Platformą Artystyczną Zenona Laskowika) i promocyjnych (współorganizacja imprez integracyjnych dla 13 tys. pracowników grupy PZU, letnie cykle kina plenerowego dla Kompanii Piwowarskiej, Wielka Majówka Radia Zet, cykl koncertów dla Telekomunikacji Polskiej). Z naszymi realizacjami możecie się Państwo zapoznać w dziale Realizacje.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

KinoPozaKinem Filmowa Góra

Festiwal Filmowy "KinoPozaKinem - FILMOWA GÓRA" jest największym sieciowym Festiwalem Filmowym Kina Niezależnego w Polsce i Europie. Jako jedyny wychodzi do widza pozwalając mu poprzez Sceny Partnerskie umiejscowione w 10 miastach partnerskich uczestniczyć w 21 dniach letnich pokazów Festiwalowych . Poprzez odpowiedni dobór repertuaru i umiejscowienie miejsc projekcji filmowych trafia do bardzo szerokiego spektrum odbiorcy. FILMOWA GÓRA jest Festiwalem przybliżającym kino ambitne, artystyczne często występujące w Polsce poza tzw. oficjalnym obiegiem. Poza obiegiem nie oznacza Filmów gorszych. Filmy które zaprezentujemy na Festiwalu bardzo często są nagradzane na renomowanych Festiwalach i przeglądach w Europie (Cannes, Berlin, Rzym itp.) i na Świecie. Ich jedyną „wadą” jest to że nie powstały w nurcie Hollywoodzkiej masówki , tylko w Ameryce Południowej, Europie, Afryce czy Azji. Jest Festiwalem promującym twórczość młodych, aktorów, reżyserów o których się już mówi że są przyszłością Polskiego Kina. Tematyczne cykle projekcyjne FG 2012 mają na celu edukację jak najszerszego grona widzów. Prezentują kino klasyczne i współczesne. Od 2010 roku Filmowa Góra znalazła się w gronie najbardziej prestiżowych festiwali w Polsce nominujących młodych filmowców do najważniejszej Nagrody Młodego Kina statuetki im. Jana Machulskiego - przyznawanej co roku najzdolniejszym twórcom i najlepszym filmom niezależnym powstałym w Polsce.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Festiwal Kina Letniego FILMOBRANIE

Kino Charlie, przez całe wakacje zaprasza na plenerowo-studyjne 2 FILMOBRANIE, tym razem na terenie Fabryki Sztuki na ul. Tymienieckiego. W lipcu i sierpniu przygotowaliśmy propozycje "letnie, łatwe i przyjemne" ale także takie, które będą zapowiadały wydarzenie filmowe roku, jakim jest Forum Kina Europejskiego. W ramach pokazów filmowych zostaną zaprezentowane filmy ważne artystycznie ("Sierociniec", "REC" - pokazane w ramach imprezy Viva Flamenco czy "Labirynt Fauna") oraz mistrzowskie prezentacje klasyków kina, najważniejsze filmy ostatnich lat m.in. Braci Coen, Wima Wendersa czy Pedro Almodovara. Projekcją filmu fabularnego, niejako "na deser" będą towarzyszyły projekcje filmów krótkometrażowych animacji, filmów dokumentalnych oraz najzabawniejszych filmów wyłowionych z Internetu. Nie zabraknie też nieśmiertelnych polskich komedii ("Ciacho" czy "Chłopaki nie płaczą"). Ciekawostką będzie możliwość prezentacji filmów amatorskich, których twórcy zechcą się pochwalić szerszej publiczności. Wszystkie projekcje będą odbywały się w oprawie pofabrycznej architektury Fabryki Sztuki z wyszynkiem serwowanym przez pub Portiernia - Design Cafe. W wybrane dni lipca i sierpnia zapraszamy na projekcje w kinie Charlie o godz. 19.00 a w Fabryce Sztuki pokazy odbędą się od godziny 21.00. Zapraszamy na stronę festiwalu www.filmobranie.pl

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Kino Gwiazda

Kętrzyńskie Centrum Kultury już po raz trzeci ma zaszczyt zaprosić Państwa do kina plenerowego. Inauguracja sezonu 2012 nastąpiła 1 maja w czasie, której wyświetlono uhonorowany 12 Oskarami film „Jak zostać królem”. Projekcje w ramach kina plenerowego będą miały miejsce w piątki począwszy od 4 maja do 31 sierpnia a projekcje będą rozpoczynać się po zachodzie słońca. W ramach kina plenerowego wyświetlane będą hity filmowe będące zestawieniem różnych gatunków filmowych. Zapraszamy do zapoznania się z repertuarem kina plenerowego z pewnością każdy znajdzie tam propozycję odpowiadającą indywidualnym gustom.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

PokazyFilmowe.pl

Organizujemy kompleksowo pokazy filmowe zapewniając niezbędny sprzęt oraz profesjonalną obsługę techniczną. Pokazy filmowe mogą uświetniać: festyny rodzinne, obchody dni miast, imprezy plenerowe, imprezy sportowe Mogą też być organizowane samodzielnie jako atrakcja sama w sobie. Pokazy filmowe mogą odbywać się: na rynku miejskim, w parku miejskim, na stadionie, na dziedzińcu ratusza, na plaży, w miejscach historycznych: zamek, mury obronne, w domu kultury, w remizie strażackiej, na terenie szkoły. Kino objazdowe może być zorganizowane w formie jednego pokazu lub serii pokazów odbywających się cyklicznie. Nasze propozycje: pojedynczy pokaz, seria cotygodniowych pokazów, cały dzień pokazów, pokazy weekendowe - trzy dni pod rząd (piątek, sobota, niedziela), w tygodniu dla młodzieży nie wyjeżdżającej na wakacje. Dzięki współpracy z dystrybutorami, w naszej ofercie posiadamy najlepsze filmy reprezentujące różne gatunki filmowe, które adresowane są do całego spektrum widzów.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Polówka 2012

50 filmów na pięciolecie Polówki – Letniego Festiwalu Filmowego! Od 25 czerwca do 2 września Fundacja Inicjatyw Kulturalnych „Plaster”, Urząd Miasta Łodzi i Kino Cytryna zapraszają wszystkich łodzian na Polówkę – czyli pokazy filmowe w parkach i innych ciekawych miejscach. W tym roku kinomani będą mieli okazję do zapoznania się z 50 filmami fabularnymi, które zostały pogrupowane w 5 cykli tematycznych. W ramach każdego z nich odbędzie się po 10 projekcji filmów fabularnych poprzedzonych konkursami oraz pokazami filmów krótkometrażowych. Filmy pokazywać będziemy w 5 miejscach: w znanych już lokalizacjach jak Textorial Park, Parku na Zdrowiu, Park Julianowski oraz w dwóch nowych miejscach: na osiedlu Olechów-Janów oraz w Strefie Off Piotrkowska. Szczególnie dumni jesteśmy z programu filmowego. Pokażemy między innymi – filmy o amerykańskim śnie, kino czeskie, zestaw filmów kultowych oraz zupełną nowość – cykl filmów przedstawiających miasta, który zagości na terenie industrialnej przestrzeni Off Piotrkowska Tegoroczna Polówka niesie ze sobą pewne zmiany. Jedną z nich jest festiwalowa formuła Polówki. Jury stanowić będą wszyscy widzowie, którzy będą mogli wziąć udział w plebiscycie i zagłosować na wybrane filmy. Dla uczestników konkursu przygotowaliśmy dziesiątki nagród, a najbardziej wartościową będzie ufundowany przez Kino Cytryna zestaw kina domowego o wartości 3000zł.

Cena od: 0 pln do: 0 pln
Obszar działalności: łódzkie ...

Filmowa Stolica Lata 2012

Siedem Na terenie całej Warszawy, przez całe lato odbędzie się blisko 80 projekcji. W niektórych miejscach będziemy cały czas, w niektórych zawitamy tylko na chwilę. W sumie 12 lokalizacji stanie się miejscem dla naszego filmowego święta. Pojawimy się w wielu nowych miejscach. Cykl Harryego Pottera zostanie pokazany w pięknym Amfiteatrze na Bemowie. Znajdziecie nas również w Parku Szczęśliwickim na Ochocie i w Królikarni na Mokotowie. Po latach powrócimy również do Parku Rydza Śmigłego. Jak co roku informujemy, że wieczorami może być zimno. Pamiętajcie żeby wziąć ze sobą sweter, a tam gdzie nie ma amfiteatru kocyk lub karimatę. Warto też pomyśleć o parasolu, nawet gdy wieczór zapowiada się ładnie. Przed głównymi projekcjami wyświetlimy krótkie metraże. Prosimy zatem o cierpliwość zanim rozpocznie się główna projekcja. Nie bójcie się, że pomyliliście miejsce lub film. Po prostu macie okazję zobaczyć coś jeszcze w oczekiwaniu na główny punkt programu. Życzymy udanej zabawy i do zobaczenia w warszawskich parkach!

Cena od: 0 pln do: 0 pln
Obszar działalności: mazowieckie ...
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską
z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego