Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Czego szukasz?

ANIMA-POL

Studio Filmowe Anima-Pol powstało w Łodzi w 1989 r. Początkowo funkcjonowało, jako Spółka Polsko-Francuska, a w roku 1991 przekształciło się w prywatne studio filmowe. Studio prowadzą wspólnie Jadwiga Wendorff i Paweł Wendorff. Nasze studio posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji filmów animowanych. Od dwudziestu lat stale się rozwijamy. Nasze początki wiązały się z produkcją filmów dla dzieci, dziś spod naszej ręki wychodzą również filmy fabularne oraz dokumentalne.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Opus Film

OPUS FILM to niezależna polska firma producencka, specjalizująca się w produkcji filmów, programów TV i reklam we wszystkich ich fazach. Zajmujemy się kompleksową obsługą, począwszy od szczegółowego rozpisania budżetu i pre-produkcji, przez wyszukiwanie lokacji, castingi i plan zdjęciowy, aż po postprodukcję. Szeroką ofertę usług produkcyjnych umożliwia posiadana przez OPUS FILM obszerna infrastruktura techniczna oraz przede wszystkim zaangażowanie i doświadczenie pracowników naszej firmy.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Janosik 21 - Kwartet Jorgi z Orkiestrą Symfoniczną

Niemy film z 1921 roku ze specjalnie przygotowaną muzyką graną na żywo. "Jánošík 21"– pierwszy słowacki pełnometrażowy film; finansowany z USA; reżyseria: Jaroslav Jerry Siakeľ - wpisany na Listę Dziedzictwa Światowego UNESCO. Pierwszy film o losach Janosika, słynnego zbójnika, obecnego w słowackiej i polskiej sztuce ludowej. Juraj Janosik (1688-1713) w historycznym przekazie to uczestnik antyhabsburgskiego powstania, legendarny przywódca niepokornych chłopów w górach Mala Fatra na Słowacji. Ten pierwszy długometrażowy słowacki film zrealizowała w zadziwiająco profesjonalny sposób ekipa... debiutantów. Reżyser i jego brat Daniel, to słowaccy emigranci, wynalazcy, właściciele fabryki produkującej sprzęt filmowy w USA. Premiera Janosika odbyła się w 1921 roku. Później film zaginął. Odnalazł się w 1970 roku w... garażu w Chicago. W 1975 roku został zrekonstruowany, a w 1995, jeszcze za życia reżysera, wpisany na prestiżową listę światowego dziedzictwa kultury UNESCO.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Wytwórnia Filmów Oświatowych

Wytwórnia Filmów Oświatowych – najstarsza i najbardziej zasłużona instytucja filmowa w Polsce - realizuje produkcję filmową/dokumentalną/informacyjną/animacyjną/reklamową. - posiada, niezwykle bogate(ponad 5.000 filmów) archiwum filmowe(baza ujęć). - wynajmuje specjalistyczny sprzęt techniki zdjęciowej ( kamery podwodne /poklatkowe 16/35mm/HD), oświetlenie i dźwięk. - świadczy usługi montażowo-dźwiękowe (Final Cut Studio Pro). - powiela wysokonakładowo płyty Bluray/DVD z wysokiej jakości nadrukiem. - posiada Atelier Filmowe (BlueBox) - organizuje Międzynarodowy Festiwal Filmów Przyrodniczych im. Włodzimierza Puchalskiego - prowadzi Warsztaty Filmowe dla dzieci, młodzieży oraz studentów

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Studio Filmowe Rabarbar

Studio Filmowe Rabarbar to dynamicznie rozwijające się studio filmowe nastawione na produkcję filmów dokumentalnych i fabularnych oraz seriali i programów dla dzieci i młodzieży. Na rynku polskim działa od 2006 roku. Anna Bławut-Mazurkiewicz - założycielka studia - jest prawnikiem z wykształcenia (Uniwersytet Wrocławski, kierunek: prawo, Viadrina-Uniwersytet we Frankfurcie/O., kierunek: prawo UE, Uniwersytet Jagielloński, Podyplomowe Studium Prawa Autorskiego, Wydawniczego i Prasowego). Początkowo zajmowała się prawem autorskim w mediach. Zdobywając doświadczenie w pionach produkcyjnych filmów dokumentalnych i fabularnych, stała się z czasem samodzielnym kierownikiem produkcji, i w końcu-producentem. W 2008 roku nagrodzona Srebrnymi Lwami na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni za fabułę pt. "Jeszcze nie wieczór".

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Studio SoInteractive

Studio SoInteractive realizuje zdjęcia motion capture dla producentów reklam, filmów, seriali, teledysków, gier. Studio SoInteractive świadczy usługi dotyczące animacji 2D/3D i produkcji filmowej (sprzęt, hala zdjęciowa, montaż, compositing). Do produkcji filmowych zewnętrznych przeznaczona jest kamera RED ONE wraz zestawem obiektywów RED PRIME (od 25mm do 300mm). Do zdjęć kamerą RED Studio SoInteractive oddaje do dyspozycji asystenta.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Ogólnopolski Konkurs Filmów Amatorskich KLAPS

Konkurs Filmów Amatorskich KLAPS to konkurs artystyczny, skierowany do młodzieży w wieku od 15 do 24 lat. Konkurs ma charakter ogólnopolski. Postanowiliśmy wyróżnić trzy kategorie, w których możecie się wykazać: FILM FABULARNY: Czas trwania do 15 minut Proponowane gatunki (komedia, dramat, horror, parodia) Realizacja kamerą amatorską REPORTAŻ: Czas trwania do 8 minut Realizacja kamerą amatorską ANIMACJA: Wykonanie techniką dowolną Czas trwania do 5 minut

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Casting do filmu dla młodzieży!

Łódzkie studio filmowe ANIMA-POL ogłasza casting do pełnometrażowego filmu dla młodzieży pt. „Gabriel” w reż. Mikołaja Haremskiego. Poszukujemy dwóch chłopców w wieku 10-13 lat oraz dziewczynki w wieku 12-15 lat, którzy zagrają główne role w filmie. Casting rozpocznie się 19 maja o godz. 10 w Klubie Wytwórnia Toya Studios przy ul. Łąkowej 29. Aby wziąć udział w castingu, dzieci muszą przyjść z rodzicami lub prawnymi opiekunami. Zapraszamy!

Cena od: 0 pln do: 0 pln
Obszar działalności: łódzkie ...

Balkan Film Fest II

Kino Charlie wraz z Instytutem Filologii Słowiańskiej UAM mają zaszczyt zaprosić na II edycję festiwalu filmowego Balkan Film Fest. W tym roku impreza ta wpisuje się na mapę kulturalną sześciu polskich miast. Organizatorzy festiwalu pragną ukazać widzom różnorodność i wysoki poziom artystyczny kinematografii wspomnianych krajów. To niezwykła, ciągle nieznana, a zarazem niedoceniana w Polsce kinematografia. Po udanym zeszłorocznym Przeglądzie Kina Serbskiego proponujemy Państwu filmy z krajów bałkańskich, które w niełatwych czasach transformacji oferują odbiorcom świeże i czasami zaskakujące ujęcie otaczającej rzeczywistości.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską
z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego