Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Czego szukasz?

ANIMA-POL

Studio Filmowe Anima-Pol powstało w Łodzi w 1989 r. Początkowo funkcjonowało, jako Spółka Polsko-Francuska, a w roku 1991 przekształciło się w prywatne studio filmowe. Studio prowadzą wspólnie Jadwiga Wendorff i Paweł Wendorff. Nasze studio posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji filmów animowanych. Od dwudziestu lat stale się rozwijamy. Nasze początki wiązały się z produkcją filmów dla dzieci, dziś spod naszej ręki wychodzą również filmy fabularne oraz dokumentalne.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Opus Film

OPUS FILM to niezależna polska firma producencka, specjalizująca się w produkcji filmów, programów TV i reklam we wszystkich ich fazach. Zajmujemy się kompleksową obsługą, począwszy od szczegółowego rozpisania budżetu i pre-produkcji, przez wyszukiwanie lokacji, castingi i plan zdjęciowy, aż po postprodukcję. Szeroką ofertę usług produkcyjnych umożliwia posiadana przez OPUS FILM obszerna infrastruktura techniczna oraz przede wszystkim zaangażowanie i doświadczenie pracowników naszej firmy.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Wytwórnia Filmów Oświatowych

Wytwórnia Filmów Oświatowych – najstarsza i najbardziej zasłużona instytucja filmowa w Polsce - realizuje produkcję filmową/dokumentalną/informacyjną/animacyjną/reklamową. - posiada, niezwykle bogate(ponad 5.000 filmów) archiwum filmowe(baza ujęć). - wynajmuje specjalistyczny sprzęt techniki zdjęciowej ( kamery podwodne /poklatkowe 16/35mm/HD), oświetlenie i dźwięk. - świadczy usługi montażowo-dźwiękowe (Final Cut Studio Pro). - powiela wysokonakładowo płyty Bluray/DVD z wysokiej jakości nadrukiem. - posiada Atelier Filmowe (BlueBox) - organizuje Międzynarodowy Festiwal Filmów Przyrodniczych im. Włodzimierza Puchalskiego - prowadzi Warsztaty Filmowe dla dzieci, młodzieży oraz studentów

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Studio Filmowe Rabarbar

Studio Filmowe Rabarbar to dynamicznie rozwijające się studio filmowe nastawione na produkcję filmów dokumentalnych i fabularnych oraz seriali i programów dla dzieci i młodzieży. Na rynku polskim działa od 2006 roku. Anna Bławut-Mazurkiewicz - założycielka studia - jest prawnikiem z wykształcenia (Uniwersytet Wrocławski, kierunek: prawo, Viadrina-Uniwersytet we Frankfurcie/O., kierunek: prawo UE, Uniwersytet Jagielloński, Podyplomowe Studium Prawa Autorskiego, Wydawniczego i Prasowego). Początkowo zajmowała się prawem autorskim w mediach. Zdobywając doświadczenie w pionach produkcyjnych filmów dokumentalnych i fabularnych, stała się z czasem samodzielnym kierownikiem produkcji, i w końcu-producentem. W 2008 roku nagrodzona Srebrnymi Lwami na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni za fabułę pt. "Jeszcze nie wieczór".

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Human Doc Polish Tour

Festiwal HumanDOC to pokazy światowej klasy filmów dokumentalnych uhonorowanych nagrodami na festiwalach takich jak: Sundance Film Festival (USA), Leipzig Film Festival (Niemcy), czy Panafrican Film Festival. Festiwal ten prezentuje kino przedstawiające rzeczywistość, życie codzienne i sytuację społeczną w krajach rozwijających się tzw. krajach Globalnego Południa, a także pomoc niesioną tym społeczeństwom. Pokaz kina globalnego rozwoju ma pomóc zrozumieć polskim widzom sytuację w krajach ubogich, uwrażliwić ich na potrzeby mieszkańców tych krajów. Zwiększyć świadomość i pokazać jak sprawy światowe wpływają na życie codzienne ludzi. Międzynarodowy Festiwal Globalny Rozwój w Kinie odpowiada na potrzeby nowoczesnych Polaków, w szczególności młodych ludzi i studentów zainteresowanych szeroko pojętą tematyką społeczną, sprawami międzynarodowymi i problematyką globalną.

Cena od: 0 pln do: bez ograniczenia pln
Obszar działalności: Cała Polska

Wakacyjne Kadry w Kręgach Sztuki w Cieszynie

W dniach 4-8 lipca 2012 Wakacyjne Kadry będą gościć w Kręgach Sztuki. Jak zwykle ciekawe cykle, spotkania z twórcami i instytucjami filmowymi. Wstęp wolny Kino duńskie TVP Kultura przedstawia Kręgi Sztuki w 3D 48 lat DFK "Fafik" Nowe polskie kino Polonicum Krótki metraż Festiwale, festiwale Wakacyjne Kadry Dzieciom Pokazy specjalne Animacja dla młodzieżyi i dorosłych Nocne kino plenerowe Wakacyjne kadry dla najmłodszych Silesia w Kręgach Sztuki Oblicza muzyki

Cena od: 0 pln do: 0 pln
Obszar działalności: Cała Polska

Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi

Po raz kolejny zapraszamy wszystkich, którzy w okresie wakacyjnego luzu chcą spotkać się z dobrym, artystycznym i autorskim kinem, wybitnymi twórcami sztuki filmowej oraz najzdolniejszymi debiutantami z Polski i zagranicy. Dwa Brzegi to festiwal dla tych, którym zależy na udziale w premierowych pokazach filmów nagradzanych na międzynarodowych festiwalach oraz na zapoznaniu się z kluczowymi rozdziałami historii kinematografii, ukazanymi w retrospektywach reżyserów, którzy swoją twórczością zmieniają oblicze sztuki filmowej – kiedyś stanowiąc awangardę, a dziś należąc do jej klasyki.

Cena od: 0 pln do: 500 pln
Obszar działalności: lubelskie ...

Przegląd Filmów Górskich w Lądku Zdroju

Najstarsza, z największymi tradycjami taka impreza w kraju. To największa impreza górska w kraju. Jej akcja rozgrywa się w całych Sudetach - pierwsze projekcje odbywają się w Karkonoszach (w schronisku Samotnia), a następnie poprzez Góry Stołowe (w schronisku Pasterka i Na Szczelińcu) wędruje do Lądka Zdroju - gdzie impreza trwa niemal tydzień. Później najlepsze filmy pokazywane są w kilkunastu miastach Polski na pokazach dla lokalnej publiczności pod hasłem “Najlepsze filmy z Przeglądu Filmów Górskich w Lądku Zdroju”.

Cena od: 0 pln do: 500 pln
Obszar działalności: Cała Polska
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską
z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego